نظر خواهی در مورد پلاگین

alifiresoft

کاربر عضو
سلام به همه دوستان. یه چند وقتی هست که میخوام برای وردپرس یک پلاگین بنویسم اما موضوع خوبی براش پیدا نمیکنم. 

دوستان اگر نظر یا پیشنهادی دارن بدن لطفا. ضمنا پیشنهادات برای یه سایت شخصی نباشه. چیزی باشه که بشه به صورت عمومی استفاده کرد. برای ووکامرس یا هسته وردپرس فرقی نمیکنه. 

ممنون

Qalekhani

قلعه‌خانی
چه با رویکرد درآمدزایی و چه با رویکرد عام المنفعه، با توجه به تجربه شخصیم توصیه میکنم روی پلاگین رزرواسیون با پشتیبانی از تاریخ شمسی کار کنید.

alifiresoft

کاربر عضو
چه با رویکرد درآمدزایی و چه با رویکرد عام المنفعه، با توجه به تجربه شخصیم توصیه میکنم روی پلاگین رزرواسیون با پشتیبانی از تاریخ شمسی کار کنید.
دوس دارم که کار عام المنفعه انجام بدم. این کاری که میگید هم خوبه. فقط تعداد زیادی از این پلاکین ها با قابلیت ها متفاوت وجود داره. اکه ممکن هست اونی که مد نظرتون هست رو لطف بفرمایید لینک بفرستید.

.امیر

کاربر عضو
به نظر بنده افزونه جست و جوی حرفه ای مشابه دیجی کالا نیز مفید خواهد بود

Qalekhani

قلعه‌خانی
دوس دارم که کار عام المنفعه انجام بدم. این کاری که میگید هم خوبه. فقط تعداد زیادی از این پلاکین ها با قابلیت ها متفاوت وجود داره. اکه ممکن هست اونی که مد نظرتون هست رو لطف بفرمایید لینک بفرستید.
ببینید الان یک افزونه رزرواسیون قدرتمند در پلتفرم وردپرس داریم به اسم bookly

این افزونه واقعاً برای کسانی که میخوان کارهای رزرواسیون انجام بدند (رستورانها، هتلها، کلینیکها، آموزشگاهها و ....) مفید و کاربردی هست.

اما متاسفانه از تقویم شمسی پشتیبانی نمیکنه و دیت پیکرش هم میلادی هست.

اگر بتونید یک ماژول شمسی ساز برای همین افزونه معرفی کنید، به نظر بنده کمک بزرگی به علاقمندان کردید و خود بنده هم خریدارش هستم.

alifiresoft

کاربر عضو
ببینید الان یک افزونه رزرواسیون قدرتمند در پلتفرم وردپرس داریم به اسم bookly

این افزونه واقعاً برای کسانی که میخوان کارهای رزرواسیون انجام بدند (رستورانها، هتلها، کلینیکها، آموزشگاهها و ....) مفید و کاربردی هست.

اما متاسفانه از تقویم شمسی پشتیبانی نمیکنه و دیت پیکرش هم میلادی هست.

اگر بتونید یک ماژول شمسی ساز برای همین افزونه معرفی کنید، به نظر بنده کمک بزرگی به علاقمندان کردید و خود بنده هم خریدارش هستم.
اتفاقا قبل از اینکه شما بگید من سرچ کردم. قبلا این کار انجام شده. 

این همون پلاگین هست. درسته؟

mosafers1

تازه وارد
سلام خیلی اشباع شده من به شخصه اگه ایده ای داشته باشم پول میدم بومی سازی میکنم برای خودم نه دیگران...

توی تم فارس بس پلاگین و تم ریخته در هر زمینه ای هم فارسی هست بازار سنگین شده...

بالا