نظر شما درباره ی سرورهای داخلی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahdiali35

کاربر عضو
درود و خسته نباشيد خدمت دوستان...

همان طور که که از عنوان تاپيک پيداست دوست دارم نظرتون رو درباره ي سرورهاي ميزباني داخل کشور بدونم....

همون طور که ميدونيد يکي از بهترين خوبي هايي که سرورهاي داخلي دارند اينه که سرعت سايت به دليل فاصله ي کمتر تا سرور خيلي بيشتر ميشه و به همين دليل سايتهايي با بازديد بالا و مهم در داخل کشور پشتيباني ميشند....

اما جدا از سرعت قيمت ها و هزينه ي اين سرورها هستش که واقعا بالاست که اين باعث شده خيلي از صاحبان سايت ها رو به سرورهاي خارجي بيارند...

حالا دوستان نظرشون چيست؟؟؟...هم درباره ي سرعت و کيفيت و قيمت....و به نظرتون بهترن شرکتي که سرور داخلي ميده کدومه؟؟؟

پیشاپیش از نظرات شما ممنون و متشکر....پیروز وشاد باشید....

homayon574

کاربر عضو
قیمت سرور داخلی وحشتناک بالاست اصلا من که سمتش نمیرم تا مجبور نشم ...

zegersot

کاربر عضو
ببنید سرور های ایرانی اپتایم پاییتی دارن

مثلا همین الان بخاطر ... نت ما خرابه الانم سرور های ایرانی هم همینجورن

ولی ping بالایی دارند

جالب اینجاست که بیشترین هزینه واسه اینترنت ایرانه به خاطر همینه که هاستاش گرونه

حالا میری هاست بگیری نوشته hard نا محدود و bw 5 گیگ خنده دار نیست

این نظر منه

موفق باشید

homayon574

کاربر عضو
ببنید سرور های ایرانی اپتایم پاییتی دارنمثلا همین الان بخاطر ... نت ما خرابه الانم سرور های ایرانی هم همینجورن

ولی ping بالایی دارند

جالب اینجاست که بیشترین هزینه واسه اینترنت ایرانه به خاطر همینه که هاستاش گرونه

حالا میری هاست بگیری نوشته hard نا محدود و bw 5 گیگ خنده دار نیست

این نظر منه

موفق باشید
اره واقعا حالا ادم پلن های هاست ها یا سرور های داخلی رو که میره همه چی رو مطالعه میکنه به قیمت میرسه این اتفاق میفته :66:

50 مگابایت فضا ، 3 گیگ پهنای باند میشه سالی 48 هزار تومن :43:

حالا فکرشو بکنید من یه سایتم 13 گیگ حجمشه ماهی 300 گیگ به بالا پهنا باند میگیره بخوام بیارم تو سرور داخلی ، یک ماه بعد باید اعلام ورشکستگی بکنم :77:

jing

کاربر عضو
بنظر منهم سرورهای داخلی خیلی هزینه هاشون بالاست من زمانی خواستم از تبیان هاست بگیرم قیمتهاش را که دیدم وحشت کردم وانصراف دادم

کلا توکشور ما خیلی قوانین دست وپاگیری داره مثلا شما برو یک دامنه com ثبت کن ودرمقابلش دامنه ir را، ببین با چه مشکلاتی روبرو میشی!!!!

بعدهم میان میگن از امکانات داخلی استفاده کنید

به نطرم سرعت باز شدن سایت روی هاست داخلی وخارجی اختلافش 3ثانیه هست با توجه به اینکه اینترنت ماهم اینترنت نرمالی نیست

mahdiali35

کاربر عضو
سپاس و تشکر از دوستان....

همون جور که دوستان گفتند قیمت ها سرسام آوره که نسبت به سرورهای خارجی خیلی زیاده....اما همون پینگ بالا وسوسه برانگیزه...!!!!

اما فک کنم سرعت لود در سرور ایرانی نسبت به خارجی از 3 ثانیه بیشتر باشه البته به منابع و مشخصات سرور هم باید توجه کرد...؟؟؟

حالا نظرتون درباره ی سروری نزدیک به ایران چیه؟؟؟ مثل ترکیه یا ....؟؟؟

پیروز و شاد باشید...

kasraa

کاربر عضو
سلام

همونطور که دوستان گفتن قیمتش بالاست و فعلا نمی ارزه بری سراغ داخلی

اما چند جائی دیدم که هاست های داخلیشون ( البته اکثرا هاست نمیدن و سرو مجازی هستش ) که قیمتش یه کم مقرون به صرفست

یه کم بگردی پیدا میکنی اولینشون که خوبم هست پارس دو هستش که اگر حرف بزنی میتونن با قیمت خوبی بهت بدن

بعد اینکه برو تو انجمن وب هاستینگ تالک اونجا خیلی بهتر میتونن راهنمائیت کنن کدوم شرکت ایرانی بهتره

ولی در کل سرعتش که توپه مثل سرورای بازی میمونه آدم فک میکنه پشت adsl 2 m نشسته :D

در مورد هاست ترکیه خودم استفاده نکردم اما همونجا هستن چند نفری که میگن خوبه خیلی هام میگن کیفیتش بده :-؟؟

ولی ما ایرانیا عادت کردیم دیگه 3 ثانیه حتی 20 ثانیه صبر کردن واسه لود سایت هم به چشممون نمیاد و الآن خیلیا دعا میکنن تا شب نشده سایت باز بشه چه برسه به ثانیه:|

خدا کنه این نتمون ارزون شه تا قیمت این هاست ها هم بیاد پائین

ولی یه جاش که خیلی خیلی جالبه اینه که بعضص جاها اومدن مثلا 10 گیگ هاست با پهنای باند 1 گیگ ماهی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-O

قربون این ایران بشم که واسه هیجان و شاخ در آوردن بهترین جای دنیاست :x

zegersot

کاربر عضو
از 2 خط آخريت خوشم اومد

داداش اينايي كه ارزون هستن بهناي باند يا همون اينترنتشون 1 مگ هست!

موفق باشيد

homayon574

کاربر عضو
تو ایران سرور هاست داخل کشور فضا و پهنا نامحدود میدن ماهانه من که باورم نمیشه یعنی من هاست بگیرم ازشون ساسپند نمیکنن بخاطر استفاده بیش از حد از فضا و پهنا باند :n4:

kasraa

کاربر عضو
از 2 خط آخريت خوشم اومدداداش اينايي كه ارزون هستن بهناي باند يا همون اينترنتشون 1 مگ هست!

موفق باشيد
ممنون :p

عزیز دیگه انقدی مبتدی نیستم که ندونم و بگم

همه ی اونائی که من دیدم 100m زدن پورتاشونو

kasraa

کاربر عضو
تو ایران سرور هاست داخل کشور فضا و پهنا نامحدود میدن ماهانه من که باورم نمیشه یعنی من هاست بگیرم ازشون ساسپند نمیکنن بخاطر استفاده بیش از حد از فضا و پهنا باند :n4:
سلام

دوست عزیز کجا هاست و پهنای نامحدود میده ؟؟؟؟؟

من که فک نکنم ایران باشه چون هاست های بالای 20 یا 30 گیگ که اکثرا هم vps هستن رو با قیمتائی میبینی که میگی من اصن هاست نمیخوام :|

zegersot

کاربر عضو
ممنون :pعزیز دیگه انقدی مبتدی نیستم که ندونم و بگم

همه ی اونائی که من دیدم 100m زدن پورتاشونو
من خودم يه مدت ميفروختم

تو كارش بودم

جند نفري هم ميشناسم

پس حرف علكي هم نميزنم عزيز

حالا شما با عقلتون جور در مياد كل bw ايران 1 گيگ هست چه طور ميشه 1/10 ان به اين بدن

نه عزيز اينجوري نيست

بيعدشم الان 1 مگ نا محدود 500 هزار تومنه

پول سرور هم در نمياد.

موفق باشي

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا