نظر شما راجع به این افراد چیست؟

• نویسنده موضوع iSAEED
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

iSAEED

کاربر عضو
عرض ادب و احترام

بنده با یه موضوعی برخورد کردم که دیدم بد نیست از دوستان هم کمک بگیرم.

اول بحث هم بگم منظورم شخص یا وبسایت خاصی نیست

تو یکی از سایتهای فروش قالب و ... دیدم افرونه yoast رو برای فروش گذاشتن به قیمت 40 هزار تومان

شعارشون هم خرید با اصالت و اورجینال هست

fef3-yoast-panel.gif

چند تا سوال به ذهنم خطور کرد که البته جوابشون رو میدونم/منتها هضم این موضوع سخته برام

آیا این پلاگین اورجینال هست؟(خب طبق گفته فروشنده این پلاگین بصورت قانونی خریداری شده و اورجینال هست)

خب ما فرض میکنیم شما یک لایسنس خریداری کردید.چطور میشه با یک لایسنس رو اینهمه سایتی که بهشون این پلاگین رو میفروشید پشتیبانی داد؟

لابد جواب شما اینه که نوع لایسنس ما فرق داره.خب اگر بخواید نسخه ای دیگر رو بگیرید اصلا با درامدتون نمیخونه(فقط برای 150 سایت مبلغ 6675 دلار باس پرداخت بشه.حدود 35 میلیون :|:| )

6209-Screenshot-138-.png

گیریم این مبلغ رو بلکه بیشتر شما پرداخت کردید.در این صورت برای هر وبسایت شما باید یه کد فعالسازی یا لایسنس قانونی بهشون بدید.درسته؟درصورتی که از خریدار هیچ کدی  نمیخواد و حتی بعظا دیده شده که با ارور لایسنس مواجه شدند و مشکلاتی از این دست.

پس تنها راه این مارکت ها استفاده از نسخه نال شده هست.نسخه ای که تو تم لاک یا خیلی از وبسایتهای دیگه بصورت کاملا رایگان قرار داره.

سوال بعدی اینه که شما واسه چی این محصول رو دارید میفروشید؟خود پلاگین که زبان فارسی داره و نیازی هم به ترجمه نداشته که بخاطرش هزینه ای دریافت کنید.

خب جواب این سوالات رو تقریبا تمام دوستان میدونن.بنده منکر زحمات یه عده که میان قالب و سایر محصولات رو راستچین و ترجمه میکنند نمیشم و دریافت هزینه براشون توجیح داره.منتها این یک مورد واقعا هیچ زحمتی براش کشیده نشده که بخواد پولی بابتش اخذ بشه

شما اسم این نوع کاسبی رو چی میزارید؟

BahramElf

کاربر عضو
درود دوست عزیز

بنده خودم اوایل که تازه کار وب رو شروع کرده بودم 2 مرتبه گرفتار این نوع شیادها در وب شدم. یک قالب رو از یک سایت که خیلی هم معتبر به نظر می آمد خریدم، اون هم مثل همین مورد که شما می فرمایید با کلی ادعا و توضیح و دلیل و مستند که آره ما داریم نسخه اورجینال می فروشیم و بعد از خرید احتیاجی به توضیح نیست که بگم چی پیش اومد.

بار دوم وقتی دیدم سایت اولی کلاهبردار از کار در اومد و هیچ پاسخگویی و... در کار نیست باز همون قالب رو از یک سایت دیگه خریدم :))  

البته این مرتبه از یک سایت دیگه خریدم اینماد هم داشت و خودم هم مدتی بود که از مطالب و آموزش هاشون استفاده می کردم، ظاهرا (حداقل برای سطح دانش اون زمان من) مدیر حرفه ای داشت که خودش کلی در برنامه نویسی و وردپرس و... استاد بود و اون ها هم ادعا می کردند ما اصلی هستیم و پشتیبانی میدیم هرجا مشکلی داشت درست میکنیم، آپدیت میدیم و... حتی من این بار شخصا قبل از خرید با مدیر اون سایت تماس تلفنی گرفتم و این آدم هم کلی به من اطمینان داد و اینکه ما آدرس شرکت و تلفن ثابت و همه چیزمون مشخصه و همین الان هم می بینید که من خودم تلفن شخصی خودم رو پاسخگو هستم و... ولی باز هم همون داستان قبلی تکرار شد. آخرین نتیجه برای من یک تماس تلفنی و رد و بدل کردن ناسزا و... با مدیر اون سایت بود.

بعدا هم به این نتیجه رسیدم که 80 هزار تومان ارزش هیچگونه شکایت و پیگیری و الافی و...  رو نداره، البته بیشتر از پول ناراحت این بودم که ازم کلاه برداری شده و در واقع حرصم گرفته بود از اعتمادی که کردم. حتی یادم برای اینکه سایت دوم اینماد و... هم داشت چندین مرتبه سعی کردم حداقل اینترنتی ثبت شکایت کنم و گزارش بدم و... اما تون هم فایده نداشت، یادمه اون زمان سامانه ثبت شکایات اینماد که اصلا کار نمی کرد و ارور میداد و شکایت ثبت نمی شد. در سایت پلیس فتا هم به نتیجه نرسیدم.

اینجا بود که فهمیدم این ها همه داستانه و خودم باید دست به کار بشم و شروع به یادگیری و آموزش کردم.

از این دست کلاه برداری ها هم زیاده هست در دنیا اینترنت، چه در ایران و چه خارج از ایران

اخیرا چند مرتبه با یکسری سایت هایی روبرو شدم که با یک طراحی و قالب شبیه به سایت های دولتی و... استفاده از لوگو های قوه قضاییه، پلیس فتا و لینک به این سایت ها و سایر سایت های دولتی  و استفاده از تصاویری با همین محتوا و مضمون، فضا رو طوری برای کاربر ایجاد می کنند که فرضا شما فکر می کنید وارد سایت وزارت کشور و یا... شدید.

بعد هم با استفاده از یک اسم دهن پر کن مثل: "سامانه ثبت نام و اشتغال ایران" یا مثلا "طرح جامع ثبت نام و اشتغال زایی سال 1397" و... اقدام به ثبت نام برای استخدام و اشتغال می کنند و یک هزینه ثبت نام جزئی هم دریافت می کنند. مثلا 15 یا 30 هزار تومان. کاربر از همه جا بی خبر هم با کلی خوشحالی و امید ثبت نام می کنه و به امید اینکه به زودی صاحب شغل خواهد شد. بعد هم خبری نمیشه! 30 هزار تومان هم نه ارزش پیگیری و شکایت داره و نه هیچ...

و نکته اینجاست که شما داری از یک آدم نیازمند، از کسی که درآمدی نداره و بیکاره و شاید حتی همین 30 تومان رو هم از کسی قرض کرده باشه برای ثبت نام! میدزدی!!!

یک نفر دزد! یک شیاد! کلاه بردار! با ایجاد یک سایت استاتیک چند صفحه ای با یک دامین ir و یک هاست ارزان در کمتر از نصف روز داره روزی چند صد هزار تومان اخاذی می کنه! جالب اینکه این سایت و سایت های مشابه دارن روی سایت های پر مخاطبی مثل دیوار، شیپور و... آگهی استخدام درج می کنند و کسی به کسی نیست!

iSAEED

کاربر عضو
hamid99 گفت:
دوست عزیز شما اصلا تا حالا از این سایت yoast.com خرید داشتید که میگید برای فروش این پلاگین طرف باید لاسینس به تعداد بخره؟

شما اصلا تا حالا این پلاگین رو نصب کردید؟

این پلاگین چه اورجینال و چه نال شده نیازی به لایسنس نداره لایسنس این پلاگین تحت سروره باید تو پنل فعال کنی اونم فقط برای گرفتن اپدیت و گرنه هیچ گزینه ای غیر فعال نیست. من این پلاگین رو اورجینال دارم متوجه هستم چی میگم ولی شما متوجه هستید رفتید یک تصویر رو با واترمارک یک سایتی که تا اونجا من میشناسم از این سایت های الکی ژاکت به روزتره گذاشتید و دارید چیزهای الکی میگید.

اگه سایت رقیب اینا هستید این کار اصلا درست نیست و اگه شما دوست دارید اورجینال داشته باشید باید پول ارجینال هم بدید هرچقدر پول بدی همون قدر آش میخوری  
جسارتا این نوع رفتار شما رو درک نمیکنم.خرید هم نداشتم.از این پلاگین استفاده کردم.منتها خرید اورجینال نداشتم

لطفا سعی کنید محترم صحبت کنید.اگر بنده اشتباه میکنم بهم بگید که به این دلایل صحبت شما صحت نداره.دیگه بی احترامی نداره که این موضوع

یه سوال از شما که تجربه داشتید تو خرید اورجینال؟! اگر با خرید یک لایسنس مشکل حل میشه و میشه رو n تا سایت این پلاگین رو نصب کرد چه لزومی داره که شرکت یا شخصی بیاد 100 تا لایسنس بخره؟؟؟؟

موضوع بعدی اینه که این وبسایتها به چه حقی دارن این محصول رو میفروشن؟

جواب منطقی بدید لطفا.بنده رو چندین ساله دوستان میشناسند و میدونن از طرف سایت یا شخص خاصی نیستم.

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: niknam

soosmar

کاربر عضو
وقت به خیر

هرچند، شخصا از این سایتی که مد نظر شماست دل خوشی ندارم....
ولی جواب سوال شما رو می دونم...

ببینید دوست عزیز، این سایت به شما لایسنس قانونی yoast رو نمیده!
در واقع اگر واقعا خریدی صورت گرفته باشه، این سایت پس از هر بار بروزرسانی که این افزونه انجام میده، به هاست خودشون رجوع می کنن و اون نسخه جدید افزونه رو زیپ می کنن و مجدد توی سایت خودشون آپلود می کنن به عنوان به روز رسانی....
سیستم این مدلیه!
پیشنهاد من هم این هست که در صورت امکان، از پرشین اسکریپت دانلود کنین و بیخود 40هزار تومان هزینه برای این افزونه نکنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iSAEED

کاربر عضو
درود دوست عزیز

بنده خودم اوایل که تازه کار وب رو شروع کرده بودم 2 مرتبه گرفتار این نوع شیادها در وب شدم. یک قالب رو از یک سایت که خیلی هم معتبر به نظر می آمد خریدم، اون هم مثل همین مورد که شما می فرمایید با کلی ادعا و توضیح و دلیل و مستند که آره ما داریم نسخه اورجینال می فروشیم و بعد از خرید احتیاجی به توضیح نیست که بگم چی پیش اومد.

بار دوم وقتی دیدم سایت اولی کلاهبردار از کار در اومد و هیچ پاسخگویی و... در کار نیست باز همون قالب رو از یک سایت دیگه خریدم :))  

البته این مرتبه از یک سایت دیگه خریدم اینماد هم داشت و خودم هم مدتی بود که از مطالب و آموزش هاشون استفاده می کردم، ظاهرا (حداقل برای سطح دانش اون زمان من) مدیر حرفه ای داشت که خودش کلی در برنامه نویسی و وردپرس و... استاد بود و اون ها هم ادعا می کردند ما اصلی هستیم و پشتیبانی میدیم هرجا مشکلی داشت درست میکنیم، آپدیت میدیم و... حتی من این بار شخصا قبل از خرید با مدیر اون سایت تماس تلفنی گرفتم و این آدم هم کلی به من اطمینان داد و اینکه ما آدرس شرکت و تلفن ثابت و همه چیزمون مشخصه و همین الان هم می بینید که من خودم تلفن شخصی خودم رو پاسخگو هستم و... ولی باز هم همون داستان قبلی تکرار شد. آخرین نتیجه برای من یک تماس تلفنی و رد و بدل کردن ناسزا و... با مدیر اون سایت بود.

بعدا هم به این نتیجه رسیدم که 80 هزار تومان ارزش هیچگونه شکایت و پیگیری و الافی و...  رو نداره، البته بیشتر از پول ناراحت این بودم که ازم کلاه برداری شده و در واقع حرصم گرفته بود از اعتمادی که کردم. حتی یادم برای اینکه سایت دوم اینماد و... هم داشت چندین مرتبه سعی کردم حداقل اینترنتی ثبت شکایت کنم و گزارش بدم و... اما تون هم فایده نداشت، یادمه اون زمان سامانه ثبت شکایات اینماد که اصلا کار نمی کرد و ارور میداد و شکایت ثبت نمی شد. در سایت پلیس فتا هم به نتیجه نرسیدم.

اینجا بود که فهمیدم این ها همه داستانه و خودم باید دست به کار بشم و شروع به یادگیری و آموزش کردم.

از این دست کلاه برداری ها هم زیاده هست در دنیا اینترنت، چه در ایران و چه خارج از ایران

اخیرا چند مرتبه با یکسری سایت هایی روبرو شدم که با یک طراحی و قالب شبیه به سایت های دولتی و... استفاده از لوگو های قوه قضاییه، پلیس فتا و لینک به این سایت ها و سایر سایت های دولتی  و استفاده از تصاویری با همین محتوا و مضمون، فضا رو طوری برای کاربر ایجاد می کنند که فرضا شما فکر می کنید وارد سایت وزارت کشور و یا... شدید.

بعد هم با استفاده از یک اسم دهن پر کن مثل: "سامانه ثبت نام و اشتغال ایران" یا مثلا "طرح جامع ثبت نام و اشتغال زایی سال 1397" و... اقدام به ثبت نام برای استخدام و اشتغال می کنند و یک هزینه ثبت نام جزئی هم دریافت می کنند. مثلا 15 یا 30 هزار تومان. کاربر از همه جا بی خبر هم با کلی خوشحالی و امید ثبت نام می کنه و به امید اینکه به زودی صاحب شغل خواهد شد. بعد هم خبری نمیشه! 30 هزار تومان هم نه ارزش پیگیری و شکایت داره و نه هیچ...

و نکته اینجاست که شما داری از یک آدم نیازمند، از کسی که درآمدی نداره و بیکاره و شاید حتی همین 30 تومان رو هم از کسی قرض کرده باشه برای ثبت نام! میدزدی!!!

یک نفر دزد! یک شیاد! کلاه بردار! با ایجاد یک سایت استاتیک چند صفحه ای با یک دامین ir و یک هاست ارزان در کمتر از نصف روز داره روزی چند صد هزار تومان اخاذی می کنه! جالب اینکه این سایت و سایت های مشابه دارن روی سایت های پر مخاطبی مثل دیوار، شیپور و... آگهی استخدام درج می کنند و کسی به کسی نیست!
نمیخوام اسم دزدی بزارم رو این نوع تجارت و حتی نمیخوام بحثشو به این سمت بکشم

منتها نمیدونم چرا اصلا قابل درک نیست برام.اصلا چرا کابرانی که این محصولات رو میخرند تامل نمیکنند رو این مسائل

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: niknam

iSAEED

کاربر عضو
وقت به خیر

هرچند، شخصا از این سایتی که مد نظر شماست دل خوشی ندارم....
ولی جواب سوال شما رو می دونم...

ببینید دوست عزیز، این سایت به شما لایسنس قانونی yoast رو نمیده!
در واقع اگر واقعا خریدی صورت گرفته باشه، این سایت پس از هر بار بروزرسانی که این افزونه انجام میده، به هاست خودشون رجوع می کنن و اون نسخه جدید افزونه رو زیپ می کنن و مجدد توی سایت خودشون آپلود می کنن به عنوان به روز رسانی....
سیستم این مدلیه!
پیشنهاد من هم این هست که در صورت امکان، از پرشین اسکریپت دانلود کنین و بیخود 40هزار تومان هزینه برای این افزونه نکنید
من اصلا سوالم و منظورم این نیست که میخوام از این سایتها خرید کنم.

میخوام بدونم به چه حقی این وبسایتها از مردم پول میگیرن؟اینها اگر خریدی هم کرده باشند واسه استفاده شخصی هست و نه فروش اون

پس چرا باید محصولی رو بفروشند که هیچ زحمتی براش نکشیدند؟

باز رو قالب یا بخش فارسی سازی پلاگین یا قالبها بنده قبلا عنوان کردم که زحمت میکشند و اگر قالبی رو 40-50 یا ... میفروشند خب پول زحماتشون رو میگیرند

ولی این پلاگین کاملا فارسی هست و زبان فارسی هم داره.

پس دلیل فروشش چیه؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

نبود قوانین کپی رایت بزرگترین مشکل کشور ماست البته با این طرز فکر ایرانی جماعت راه به جایی هم نخواهیم برد ، همه کسانی که از پاک دستی و دزد نبودن و عدم خلاف و راه راست و اینها فقط حرفش رو میزنند.

نبود هیچ سازمان پیگیر در این مسئله و حتی برخی موارد نبود قوانین واقعی و متاسفانه فقط و فقط پول شناسی مسئولان این حوزه که با دروغ و فضا سازی و تبلیغات گسترده اینماد و ساماندهی و اینها رو ایجاد کردن که فقط مالیات بگیرند و حمایت و اینها همش کشکه تا خلافش ثابت بشه.

پلیس فتا هم که حواسش به همچی هست بیشتر در زمینه هایی ورود میکنه که مالباخته گان زیادی باشه که بشه روش مانور داد البته گاها موردی هم برخورد می کنند بودنشون از نبودنشون باز بهتره هر چند جای کار بیشتری داره البته شکایت رسمی چون در کشور هزینه های بالایی رو جدیدا ایجاد می کنه باعث میشه کلاهبرداران به راحتی فضا را نا امن کنند و این ضرر برای کل جامعه و کشور و حتی بین الملل هست

شما باید بفهمید که در کشور ایران فضای وب اینگونه از سوی بسیاری از کار پردازان فعلی برداشت می شود خب دامنه رو که با یه نام جعلی خریدیم ، یه هاست هم با یه ایمیل می خریم ، پرداخت هم که با کارت هدیه یا سرقتی یا مدارک جعلی است ، خب نمایه جعلی یا فروشگاه رو راه بندازیم ، یکم تبلیغات ، استفاده از پول برای دریافت لوگو و در صورت عدم دادن استفاده از عکس لوگو ، خب درگاه واسط ، فروش محصولات نال به اسم اصلی ، مشتری ساده دل ، کار تموم شد ردیابی هم نیازمند شکایت رسمی است که طرف به خاطر چندر غاز نمیره دنبالش ، ادامه کلاهبرداری و فروش

البته بلانسبت برخی عزیزان این حوزه

موفق باشید

soosmar

کاربر عضو
من اصلا سوالم و منظورم این نیست که میخوام از این سایتها خرید کنم.

میخوام بدونم به چه حقی این وبسایتها از مردم پول میگیرن؟اینها اگر خریدی هم کرده باشند واسه استفاده شخصی هست و نه فروش اون

پس چرا باید محصولی رو بفروشند که هیچ زحمتی براش نکشیدند؟

باز رو قالب یا بخش فارسی سازی پلاگین یا قالبها بنده قبلا عنوان کردم که زحمت میکشند و اگر قالبی رو 40-50 یا ... میفروشند خب پول زحماتشون رو میگیرند

ولی این پلاگین کاملا فارسی هست و زبان فارسی هم داره.

پس دلیل فروشش چیه؟
هیچی سر جاش نیست....
دلیل اینه

BahramElf

کاربر عضو
نمیخوام اسم دزدی بزارم رو این نوع تجارت و حتی نمیخوام بحثشو به این سمت بکشم

منتها نمیدونم چرا اصلا قابل درک نیست برام.اصلا چرا کابرانی که این محصولات رو میخرند تامل نمیکنند رو این مسائل
این بر اثر بی تجربگی و عدم آگاهی کاربر اتفاق می افته دوست من

مثلا بنده خودم اون زمان نه میدونستم نال چی هست، نه بلد بودم قالب یا پلاگینی رو برای خودم کاستوم، ترجمه و یا راست چین کنم.

داخل تم فارست قالب رو دیده بودم و خوشم اومده بود با توجه به اینکه امکان خرید اورجینالش نیست.

بعد از اینکه تو سایت های رایگان فارسی گشتم و پیداش نکردم مجبور به خرید از این سایت ها شدم.

جالب ایجاست که سایت دوم و به حساب خودش معتبر داخل کد های همین قالب که پولش رو هم داشتن میگرفتند چندین لینک مخفی داخل هدر و فوتر به سایت خودش گذاشته بود و این موضوع رو بعدا من متوجه شدم.

و حتی همون فارسی سازی و راستچین و... که شما می فرمایید اگر به ازای انجامش هزینه ای دریافت بشه مشکلی نیست هم انجام نشده بود.

به نظر من با توجه به شرایط فعلی همون نال شده و رایگان رو بگیره آدم خیلی بهتره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dehnavi

راهبر انجمن
جالبه منبع این افراد اکثرا پرشین اسکریپت هست...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان ، در کل نمیشه خرده گرفت به این افراد ، ما وظیفه هدایت جیب افراد رو نداریم.

خوشبختانه (برای فروشندگان) و متاسفانه (برای خریداران) بازار به سمتی رفته که فکر می کنند ، اگر نسخه ای "برفرض" اوریجینال ، بخرند ، تفاوتی با همان نسخه غیر پولی داره .

بنده آموزشی قرار دادم ، به صورت رایگان (در ابتدا) ، افراد زیادی ثبت نام نکردند ، همون مطلب یا دوره آموزشی رو VIP و در ازای پرداخت وجه کردم ، در کمال ناباوری خرید شد! وضعیت فروشش هم بد نیست و ایده ال هست.

همین وضعیت ، در سیستم هایی که رایگان بودند و بعد VIP شدند هم شاهد هستیم!

جامعه اینطور هست. بنده نمیخوام بگم کار من صحیح هست یا کار دیگری غلط ، اما این ذهنیت رو یک سری "مافیا" به وجود اوردند که ما بدها هستیم ، اون ها خوب ها!

باور کنید بعضی وقت ها کامنت میگذارند ، میگن مگه دیوانه هستید مجانی میزارید! اینو میفروشن n تومان! مگه دیوانه اید رایگان میگذارید ، چرا به چه حقی! من اینو n تومن خریدم تو رو خدا حذفش کنید!

ذهنیت ها اینقدر مستقیم شده که کاربر فقط یک خط میبینه ، چشم ازش بر نمیداره و نمیخواد باور کنه که ، بله این رایگانی که ایشون منتشر میکنه ، هیچ فرقی با اون پولی نداره!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mbm159

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
دوستان ، در کل نمیشه خرده گرفت به این افراد ، ما وظیفه هدایت جیب افراد رو نداریم.

خوشبختانه (برای فروشندگان) و متاسفانه (برای خریداران) بازار به سمتی رفته که فکر می کنند ، اگر نسخه ای "برفرض" اوریجینال ، بخرند ، تفاوتی با همان نسخه غیر پولی داره .

بنده آموزشی قرار دادم ، به صورت رایگان (در ابتدا) ، افراد زیادی ثبت نام نکردند ، همون مطلب یا دوره آموزشی رو VIP و در ازای پرداخت وجه کردم ، در کمال ناباوری خرید شد! وضعیت فروشش هم بد نیست و ایده ال هست.

همین وضعیت ، در سیستم هایی که رایگان بودند و بعد VIP شدند هم شاهد هستیم!

جامعه اینطور هست. بنده نمیخوام بگم کار من صحیح هست یا کار دیگری غلط ، اما این ذهنیت رو یک سری "مافیا" به وجود اوردند که ما بدها هستیم ، اون ها خوب ها!

باور کنید بعضی وقت ها کامنت میگذارند ، میگن مگه دیوانه هستید مجانی میزارید! اینو میفروشن n تومان! مگه دیوانه اید رایگان میگذارید ، چرا به چه حقی! من اینو n تومن خریدم تو رو خدا حذفش کنید!

ذهنیت ها اینقدر مستقیم شده که کاربر فقط یک خط میبینه ، چشم ازش بر نمیداره و نمیخواد باور کنه که ، بله این رایگانی که ایشون منتشر میکنه ، هیچ فرقی با اون پولی نداره!

با سلام . بنده مدت کمی هست که حرفه ای شروع کردم وردپرس اموزش دیدن میخواستم بدونم اینکه پرشین اسکریپت بعضی افزونه های پولی را رایگان گذاشته که در وبسایت های مشابه فارسی فروخته می شوند، اینکه ما دانلود از سایت پرشین اسکریپت انجام بدیم مشکل قانونی و شرعی نداره؟
و اینکه مطالب سایت (به صورت سایر مطالب) دارای حق نشر پرشین اسکریپت هست و کمی برداری نشده و اعمالی مثل فارسی سازی و سایر کارها توسط خودشون هست؟
*ممنون میشم یکی سریع جواب بده

**دوستان اصلا قصد تهمت به پرشین اسکریپت رو ندارم و فقط شکی برام به وجود امده و بسیار پاسخ گرفتنش برام مهمه چون پرشین اسکریپت سابقه داره و واقعا به نظرم کاربر فعال کم نداره ممنون میشم کسی واضح پاسخ بده که ترجیحا داناییی کامل داشته باشه مثل مدیران

*باتشکر

mostafa98

کاربر عضو
درود دوستان عزیز پرشین اسکریپتی

برای مثال همین افزونه yoast seo premium رو با کد زیر خطای لایسنس رو از بین ببر

کد:
توی مسیر افزونه
wp-content\plugins\wordpress-seo-plugin\vendor\yoast\license-manager
"class-license-manager.php"

خط 116 کد زیر رو جایگزین کنی

Replace the line “if ( ! $this->license_is_valid() ) {”

With the line “if ($this->license_is_valid() ) {”
و با این کد هم فعالش کن:)
مسیر لایسنس
wordpress-seo-premium/vendor/yoast/license-manager/class-license-manager.php, find the function get_license_status()

این کد رو پیدا کن

PHP:
public function get_license_status() {

$license_status = $this->get_option( 'status' );

return trim( $license_status );

}

حالا کد زیر رو پیدا کن

PHP:

حالا با کد زیر جایگزینش کن

کد:
return 'valid';

تبریک افزونه کرک یا نال شده حالا میتونی بگی افزونه رو خریدی و آپدیت و پشتیبانی هم میکنی به همین راحتی :cool:
من خودم مبتدی بودم بعدش کم کم شروع کردم بعد دو سال نال کردن(به کمک بچه های پرشین اسکریپت و تلاش خودم) و ترجمه و راستچین و بومی سازی اسکریپت رو انجام میدادم (نسخه دوم سوشیال کیت و دلفین رو ترجمه و راست چین و بومی سازی کردم) اما توسط افراد سو استفاده گر فروخته میشد
الان سه سالی میشه فاصله گرفتم از وب.
حالا شما خودت قضاوت کن
این نمونه کوچکی بود

Mahdifeyzipoor

تازه وارد
درود دوستان عزیز پرشین اسکریپتی

برای مثال همین افزونه yoast seo premium رو با کد زیر خطای لایسنس رو از بین ببر

کد:
توی مسیر افزونه
wp-content\plugins\wordpress-seo-plugin\vendor\yoast\license-manager
"class-license-manager.php"

خط 116 کد زیر رو جایگزین کنی

Replace the line “if ( ! $this->license_is_valid() ) {”

With the line “if ($this->license_is_valid() ) {”
و با این کد هم فعالش کن:)
مسیر لایسنس
wordpress-seo-premium/vendor/yoast/license-manager/class-license-manager.php, find the function get_license_status()

این کد رو پیدا کن

PHP:
public function get_license_status() {

$license_status = $this->get_option( 'status' );

}

حالا کد زیر رو پیدا کن

PHP:

حالا با کد زیر جایگزینش کن

کد:
return 'valid';

تبریک افزونه کرک یا نال شده حالا میتونی بگی افزونه رو خریدی و آپدیت و پشتیبانی هم میکنی به همین راحتی :cool:
من خودم مبتدی بودم بعدش کم کم شروع کردم بعد دو سال نال کردن(به کمک بچه های پرشین اسکریپت و تلاش خودم) و ترجمه و راستچین و بومی سازی اسکریپت رو انجام میدادم (نسخه دوم سوشیال کیت و دلفین رو ترجمه و راست چین و بومی سازی کردم) اما توسط افراد سو استفاده گر فروخته میشد
الان سه سالی میشه فاصله گرفتم از وب.
حالا شما خودت قضاوت کن
این نمونه کوچکی بود
یک سوال فنی میشه ازتون بپرسم؟؟😅
اموزش این کارها را کجا دید خیلی مشتاقم برای دیدن همچین اموزش هایی؟
*درمورد موضوع هم در یک تاپیک جداگانه دارم بررسیش میکنم ولی خب با سابقه پرشین اسکریپت به نظرم مطالب کار خودشون باشه.
ممنون میشم منبع یادگیری مستقیم یا غیرمستقیم معرفی کنید بهم.هر چند خارجی؟

*ممنون از ثبت نظرتون

mostafa98

کاربر عضو
یک سوال فنی میشه ازتون بپرسم؟؟😅
اموزش این کارها را کجا دید خیلی مشتاقم برای دیدن همچین اموزش هایی؟
*درمورد موضوع هم در یک تاپیک جداگانه دارم بررسیش میکنم ولی خب با سابقه پرشین اسکریپت به نظرم مطالب کار خودشون باشه.
ممنون میشم منبع یادگیری مستقیم یا غیرمستقیم معرفی کنید بهم.هر چند خارجی؟

*ممنون از ثبت نظرتون
اول باید زبان برنامه نویسی رو بگیرین و یا حداقل آشنایی رو باهاشون داشته باشی

farshid_n25

تازه وارد
ببینید سایت های فروش ادعاشون درسته و محصولات اورجینال هستن چون پرمیوم خریداری میشه ، برنامه تمام قستمهاش کار میکنه ، مخصوصا قسمتهای پولی ولی دیگه قابلیت آپدیت نداره ، در حقیقت اون لایسنس فقط برای قابلیت آپدیت بودنش میخوره که دیگه کارایی نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا