.:: نـــــــــــوروز 1395 ::.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
do.php

سلام به همه دوستان

سال 1394 با همه مشکلات ، خوبی هاش و بدی هاش رو به پایان هست و این سال به خاطراتمون می پیونده

به نوبه خودم ، سال جدید (1395) رو به شما تبریک میگم ، امیدوارم سال نو ، سالی پر از شادی ، انرژی و تحقق آرزوها و خواسته های همه ما باشه

همچنین تاپیک های سال های پیش جهت زنده شدن خاطرات:

نوروز 1393 (لینک حذف شده)

mehrpouya

کاربر عضو
امیدوارم سال جدید مثل امسال نباشه. سالی باشه پربرکت و بدون بامبول‌های اینترنتی! سالی پر از موفقیت رو براتون آرزومندم

Qalekhani

قلعه‌خانی
منم به نوبه خودم سال جدید خورشیدی رو به همه عزیزان پرشین اسکریپتی تبریک میگم. سال خوبی داشته باشید.

Mehr@ban

کاربر عضو
سال 94 به همراه تمام نعمتهای الهیش داره تموم میشه و لحظات آخرش هست.

شاید برای برخی به گمان خودشون، سال خوب یا بدی بوده باشه، ولیکن آدم زرنگ اونیه که از تجربه هایی که بدست آورده به نحو احسن استفاده کنه و فرصت هایی که در سال 95 براش پیش میاد رو به کاملترین وجه ممکن تبدیل به سرمایه بکنه، چه دنیوی و چه اخروی!

یه سفارش دوستانه هم دارم

اول خدا بعد خلق خدا

آرزوی سالی پربرکت رو برای تمام مردم ایران دارم

یا علی

saeedpersian

کاربر عضو
به به سال نو مبارك :36:

سال 94 تموم شد و براي من ك سال خوبي بود خدا هميشه باهام بود گرچه من خيلي وقتا فراموشش ميكنم default_redface.gif

اميدوارم سال 95 هم بهتر باشه و براي همه ي شما دوستان پرشين اسكريپتي پر از شادي و بركت و خوش شانسي و واقعا ميمون باشه! :51:

سعي كنيد با همه مهربون باشيد. چون هر دوراني بالاخره ميگذره و تبديل به خاطره ميشه. از همين الان براي خودتون خاطرات خوب بسازيد :53:

.امیر

کاربر عضو
زندگی بافتن یک قالیست ، نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی...

نقشه را اوست که تعیین کرده ، تو در این بین فقط میبافی...

نقشه را خوب ببین ، نکند آخره کار ، قالی زندگی ات را نخرند...

خوب سال 94 هم با تمامه خوبی ها بدی هاش تموم شد امیدوارم سال 1395 برای همه ی دوستان گلم از جمله اساتید عزیزم اقای مجیدی ، اقای ستوده ، جاویدان عزیز ، مهربان ، آقای دلاوران و همه دوستانی که اینجا هستن و بدون منت کمک میکنن به من و امسال بنده سال خوب و پرباری باشه...

پ.ن : شاید این اساتید خودشون در جریان نباشن اما مسیر زندگیه خیلیا از جمله بنده رو تغیر دادن ، ازتون بابت همه چی ممنونم.

امیدوارم که خدا پنجره ی باز اتاقتون باشه... :)  

Mohand.ES

کاربر عضو
فرا رسیدن سال نو رو به همه دوستان پرشین اسکریپتی تبریک عرض می کنم .​

​

بهار مبارک :)

tohi20

کاربر عضو
فرا رسیدنسالنو رو به همه دوستان  تبریک میگم

moein921

کاربر عضو
شروعش با بسته شدن درگاه های اینترنتی پی لاین، پارسپال،جهان پی بود

ببینیم در آینده چی پیش میاد

به امید آینده ای زیباتر و بهتر

moein921

کاربر عضو
شروعش با بسته شدن درگاه های اینترنتی پی لاین، پارسپال،جهان پی بود

ببینیم در آینده چی پیش میاد

به امید آینده ای زیباتر و بهتر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام و درود بیکران خداوند

بر شما عزیزان و دوستان گرامی

بنده نیز به شخصه از طرف خودم و دوستانی که بودن هستند و خواهند بود، به خودم به شما به همه مردم ایران و پارسی زبانان و مردم جهان که دنیایی بدون جنگ و اقتصادی پویا و سلامتی فراوان را خواستارند سال جدید رو تبریک و تهنیت عرض می نمایم. :53: :53: :53: :53: :53:

امیدواریم در سال جدید اسکریپت های کاملا بومی از سوی بچه های ایرانی رونمایی بشه طوریکه تمام دنیا انگشت به دهان بمونن . اخلاق و مردم داری و ادب در فضای مجازی به از اینی که هست باشه و همه از ما به عنوان انسانهای متمدن که در گذشته یا آینده ادب و نزاکت و شعورشون همیشه در حال پیشرفت هست یاد کنند.

موفقیت و سلامتی تک تک شما رو آرزومندم

با احترام :53:

جاویدان

MahdiY

راهبر انجمن
سال نو را به تمامی وب مستران عزیز تبریک عرض می کنم

سالی سرشار از سلامتی و افت رنک سایت هاتون را براتون آرزومندم!

EhsaanDev

کاربر عضو
منم سال نو رو به نوبه ی خودم به همه ی کاربرا و مدیرای انجمن تبریک میگم. امیدوارم سال جدید پرشین اسکریپت همون پرشین اسکریپت قدیم بشه :)

سال نوی همگی مبارک

موفق باشید.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

آقا عید همگی مبارک !

آقا امسال نمیدونم چرا وب بی روح شده بود ! خدا کنه 95 اینطوری نباشه !

جای برخی دوستان مثل hamed_R هم خالی !

اون یکی احسان هم نیست !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا