نماد اعتماد الکترونیکی

ferrarifj

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

من از مدتی پیش درخواست نماد اعتماد الکترونیکی رو کردم و به تازگی به دستش اوردم حالا باید تو قالب بزارم تا تاییدم کنند

من میخوام این نماد رو در قسمت سمت چپ پایین صفحه به صورت ثابت بزارم تا هنگام اسکرول کردن هم همونجا بمونه

خواستم ببینم باید چیکار کنم؟

ممنون

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
کدی اینماد داده رو بزارید داخل کد زیر و کد زیر رو بزارید تو فوتر :

کد:
<div style="position: fixed; left: 0px; bottom: 0px; z-index: 300;">//code enamd</div>

ferrarifj

تازه وارد
کدی اینماد داده رو بزارید داخل کد زیر و کد زیر رو بزارید تو فوتر :

<div style="position: fixed; left: 0px; bottom: 0px; z-index: 300;">//code enamd</div>
ممنون از پاسختون

من این کد رو قبل از Body قرار میدم ولی از enamad بهم میگه که ناقصه و باید درستش کنم!

البته وقتی کد رو میزارم چیزی دیده نمیشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

razigar

تازه وارد
سلام دوستان عزیز

من هم این مشکل رو دارم و نمیتونم نماد رو نصب کنم

از دوستان عزیز اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

من از قالب انفلد استفاده میکنم

MahdiY

راهبر انجمن
لطفا آدرسی که اینماد رو گذاشتین ، اینجا بذارید

soosmar

کاربر عضو
با سلام

خیلی عذر می خوام بابت اسپم!!!

من الان بخوام ای نماد بگیرم باید چی کار کنم؟!

هزینه و زمان تقریبی چ قدر هست؟؟

ممنون

موفق باشید

razigar

تازه وارد
سلام 

بستگی داره که کارات چطور جلو بره

من یه نامه رو سه دفعه فرستادم تا تاییدش کردن 

اما اگه خوب پیش بره حدود 20 روز

ferrarifj

تازه وارد
لطفا آدرسی که اینماد رو گذاشتین ، اینجا بذارید
قسمت چپ پایین صفحه گذاشتمش ولیسامانه نماد اعتماد  قبول نمیکنه

برای تست یکبار هم در header و یکبار در sidebar قرار دادم جایگاهشو به صورت خالی نشون میده ولی موقع تایید میگه ناقصه!

ferrarifj

تازه وارد
با سلام

خیلی عذر می خوام بابت اسپم!!!

من الان بخوام ای نماد بگیرم باید چی کار کنم؟!

هزینه و زمان تقریبی چ قدر هست؟؟

ممنون

موفق باشید
سلام

برای من حدود بیست روزی طول کشید البته اصلا عجله نداشتم و ریلکس جلو میرفتم وگرنه خیلی زودتر تموم بود

بیشتر کارها اینترنتیه و همه چیز توی فایل راهنما از سایت enamad میتونید بفهمید

سرعت عملشون هم خیلی خوب بوده و تا اینجا مشکلی نداشتم

هزینه هم من تا الان زیر 100تومن هزینه شده برای اینکار

hannanstd.ir

قسمت چپ پایین صفحه گذاشتمش ولیسامانه نماد اعتماد  قبول نمیکنه

برای تست یکبار هم در header و یکبار در sidebar قرار دادم جایگاهشو به صورت خالی نشون میده ولی موقع تایید میگه ناقصه!

سامانه ای نماد مشکل داره توی همین انجمن هم کاربران بارها مطرح کردن این مشکل رو ...

بهتیرن کار اینه شما اول تاییدیه اون رو از داخل سامانه بگیرید ، بعدا به فکر چپ یا راست بودنش باشید . من که برای اینکه تاییدیه رو از اون سایت مسخره بگیرم اول توی روت سایتم یه فایل index.html درست کردم و کد اینماد رو گذاشتم اونجا ... یعنی اول کلا وردپرس رو نادیده گرفتم و یک برگه استاتیک تو صفحه اول ایجاد کردم و تاییدیه رو گرفتم بعدش اومد گذاشتم تو وردپرس .... البته همین رو هم 2 3 بار تلاش کردم تا قبول کرد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MostafaAlemi

تازه وارد
بهتیرن کار اینه شما اول تاییدیه اون رو از داخل سامانه بگیرید ، بعدا به فکر چپ یا راست بودنش باشید . من که برای اینکه تاییدیه رو از اون سایت مسخره بگیرم اول توی روت سایتم یه فایل index.html درست کردم و کد اینماد رو گذاشتم اونجا ... یعنی اول کلا وردپرس رو نادیده گرفتم و یک برگه استاتیک تو صفحه اول ایجاد کردم و تاییدیه رو گرفتم بعدش اومد گذاشتم تو وردپرس .... البته همین رو هم 2 3 بار تلاش کردم تا قبول کرد .
سلام

وقت بخیر

فکر می کنم بهترین کار همین کاری باشه که این دوست عزیزمون فرمودن.

بهتره یه جای قالب به صورت ثابت بزارید نماد رو تا تاییدش رو بگیرید؛ بعد به فکر کار روی نحوه ی نمایشش باشید... .

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
دوستان من مشکلی که دارم اینه که در چک لیست الزامات همه چیز تایید شده ه به جز یه مورد  قانون مندی کسب و کار اینترنتی که نوشته درج  شماره هلوگرام  انتشار  یا  شماره پروانه نشر معتبر از نهادهای دارای مجوز در توضیحات  برای هر یک  از لوح  های  فشرده الزامی می باشد. نامه هم برام اومده ولی در اون نوشته قبل از ارسال نامه به  اینماد باید همه ی موارد تایید بشه

کسی تا حالا به این قسمت مشکل داشته؟ چطور باید رفعش کرد

من در سایت برخی نرم افزارهای تخصصی مهندسی میزارم برا فروش که در قالب دی وی دی هست

hannanstd.ir

من یه سایت درسی داشتم اشتباه کرده بودم نوشته بودم موضوع پروژه و .....

بگم گیر داده بودن که باید جزواتت از ارشاد نامه داشته باشه ! خلاصه دیدیم نمیدن الکی 4 5 تا ماشین حساب گذاشتم و نوشتم واسه فروش ماشین حساب نماد میخوام بالاخره گرفتم .

شما هم یه جور بزن تو کار پیچش !!!

jamshimi

کاربر عضو
من یه سایت درسی داشتم اشتباه کرده بودم نوشته بودم موضوع پروژه و .....

بگم گیر داده بودن که باید جزواتت از ارشاد نامه داشته باشه ! خلاصه دیدیم نمیدن الکی 4 5 تا ماشین حساب گذاشتم و نوشتم واسه فروش ماشین حساب نماد میخوام بالاخره گرفتم .

شما هم یه جور بزن تو کار پیچش !!!
ممنونمچطور میتونم اون پست هایی که دارای سی دی هست رو مخفی کنم تا بعدش که نماد گرفتم دوباره فعالشون کنم چون بد جور گیر دادن به لوح فشرده آموزشی که باید کد انتشار داشته باشه!

jamshimi

کاربر عضو
بعد از حدود 8 ماه که نماد گرفتم و فعال بوده دیروز پیام دادند که برای دانلود هر گونه فایل،کتاب و... باید از ارشاد مجوز بگیری وگرنه نماد تعلیق میشه .به نظرتون چی کار کنم چیزی حدود 2000 هزار فایل و کتاب دانلودی دارم ....

اگه نماد تعلیق بشه درگاه بانک ملت هم غیر فعال میشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
بله. من هم سال گذشته دقیقاً همین مشکل رو داشتم. راهکار استفاده از درگاههای واسط هست.

دنبال مجوزش هم اگر خواستید برید ولی راه به جایی نمی برید.

چون من سال گذشته حداقل با 10-15 تا شماره داخلی ارشاد تماس گرفتم. حتی نمی دونستند ایبوک چی هست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان میتونید برای یک سایت بی ربط به موضوع دانلود ebook ... مثل فروشگاه لباس (ازمایشی) درخواست بدید. درگاه رو برای دیگر وب سایت هاتون استفاده کنید.

بالا