"نماد اعتماد" نقض حریم خصوصی؛ ارسال درخواست برای مخفی کردن آدرس و شماره ثابت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

anet311

کاربر عضو
سلام دوستان

نماد اعتماد در کل خوبه، ولی یک مشکل بزرگ داره: اون هم اینه که مشخصات هر فرد رو در معرض دید عموم قرار میده؛ مشخصاتی مثل آدرس منزل؛ یا شماره تلفن ثابت.

* در اصل این مشخصات خصوصی نباید برای عموم به نمایش دربیاد ، چون عواقب خوبی نداره:

*** مشکل نمایش آدرس:

تجربه شده که: یک مشتری ، یک جنس خرید کنه و به خاطر گارانتی و یا تعمیرش بخواد بیاد دم در خونه برای دعوا...!

تجربه شده که: یک مشتری می بینه هزینه پستی زیاده، پس پا میشه میاد دم در خونه که یک محصول بخره...!

در ضمن هر چی هم بگید تا کسی نیاد دم در خونه باز هم می بینید که یکی پاشده اومده دم در خونه...!

نماد اعتماد باید حداقل آدرس رو از دید بازدیدکنندگان مخفی کنه و این اطلاعات رو در صورت بروز مشکل فقط در اختیار پلیس و مقامات قضایی قرار بده ، نه اینکه اینطور باشه !!!!

*** مشکل نمایش شماره تلفن ثابت:

ممکنه یک وبمستر دلش نخواد با تلفن ثابت پاسخگو باشه، و فقط بخواد به صورت آنلاین و یا با موبایل پشتیبانی کنه....!

نماد اعتماد حداقل باید این اجازه رو به وبمستر بده تا وبمستر بتونه به جای شماره تلفن ثابت، یک شماره موبایل برای نمایش برای عموم قرار بده !!!!

اگر اینجا اروپا بود دولت به حریم خصوصی مردم بیشتر احترام می گذاشت ؛ نمونه اش همین هو"ایز دامین که مشخصات مالک دامین رو برای همه مخفی میکنه....

وبمسترهای گرامی لطفا یکی ایمیل با متن نوشته شده در بالا، و یا متن دلخواه خودتون به آدرس ایمیل نماد اعتماد بدید، تا شاید رسیدگی کنند....

آدرس ایمیل نماد اعتماد:

با تشکر

javaheri123

کاربر عضو
خیلی مزخرفه ازشون خیلی کفریم 8 ماه منو الافه یه نماد کردن :70:

anet311

کاربر عضو
اگر واقعا لازمه که آدرس در سایت باشه ، من موندم آیا فردا اگر مشکلی پیش اومد هر مشتری باید یک تفنگ بگیره دستش بیاد ادمین رو بکشه؟

باید آدرس از دید بازدیدکنندگان مخفی بشه و این اطلاعات در صورت بروز مشکل فقط در اختیار پلیس و مقامات قضایی قرار بگیره...!

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
حرف دل منو زدی

من با هزار بدبختی یه اسکن سند خونه و ازین حرفها جور کردم

حالا گواهی تحصیلی و اینها .....

بعد که دیدم آدرسو مینویسه کلی ضدحال خوردم

مگه این شرکتهایی که درگاه میدن مثل پی لاین و .... آدرسو نمیگرن ! نشون نمیدن تو تاییدیه که .

نماد اعتماد هم باید همینجوری باشه .

MahdiY

راهبر انجمن
من یه سری خواستم بگیرم چشمم به لیست مدارک که افتاد فکر کنم پشیمون شدم

از نظر من اولویت با هوایز دامنه هست که الان خیلی بد شده

javaheri123

کاربر عضو
تو ایران همه چی آزمون و خطاست دیگهههه چند نفرو به کشتن ندن یاد نمی گیرن

کلا مشکل دارن من 6 ماه دارم براشون مدارک میفرستم بعد 6 ماه آخرین اشکالی که گرفتن بگم می خندین

گفتن عکس مقالات متناسب نیست :))

کفرم درومده دارم می خندم هاا

hemmatyar

تازه وارد
به نظرم ایرادی بهشون وارد نیست . اگر شما تخلفی انجام بدید شماره کفش شما هم برای پلیس فتا مشخص هست پس دلیلی نداره نماد اعتماد اطلاعاتی در اختیار پلیس قرار بده . در قوانین تجارت یک نکته هست اونم اینه که شما اگر وب سایتی در اینترنت دارید پس تجارتی هم دارید و تجارت شما هم مکانی داره ( تو خیابون که پشتیبانی مشتری نمیدید ) پس اون مکان باید برای مشتری شما قابل پیگیری باشه . تلفن هم به همین شکل .

anet311

کاربر عضو
به نظرم ایرادی بهشون وارد نیست . اگر شما تخلفی انجام بدید شماره کفش شما هم برای پلیس فتا مشخص هست پس دلیلی نداره نماد اعتماد اطلاعاتی در اختیار پلیس قرار بده . در قوانین تجارت یک نکته هست اونم اینه که شما اگر وب سایتی در اینترنت دارید پس تجارتی هم دارید و تجارت شما هم مکانی داره ( تو خیابون که پشتیبانی مشتری نمیدید ) پس اون مکان باید برای مشتری شما قابل پیگیری باشه . تلفن هم به همین شکل .
خوب آیا هر مغازه روی شیشه هاش باید آدرس خونه اش رو بزنه؟

خوب گاهی ممکنه مغازه تعطیل باشه...!

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اگر وب سایتی در اینترنت دارید پس تجارتی هم دارید و تجارت شما هم مکانی داره ( تو خیابون که پشتیبانی مشتری نمیدید ) پس اون مکان باید برای مشتری شما قابل پیگیری باشه .
بله ، تجارت اینترنتی اسمش روشه ؛ اینترنتی ، پس همون مکانی هم که شما میفرمایی میشه همون آدرس اینترنتی !

پس به قول دوستمون :

خوب آیا هر مغازه روی شیشه هاش باید آدرس خونه اش رو بزنه؟

hemmatyar

تازه وارد
خوب آیا هر مغازه روی شیشه هاش باید آدرس خونه اش رو بزنه؟خوب گاهی ممکنه مغازه تعطیل باشه...!
تو همون قانون تجارت نوشته شده که مکان فعالیت تجاری همونطور که از اسمش مشخصه باید تجاری و یا اداری باشه . کسی که در خونه کار میکنه عملا حق تجارت نداره چون هزینه های تجارت در مملکت رو پرداخت نمیکنه پس سهمی هم نمیتونه داشته باشه .

hemmatyar

تازه وارد
بله ، تجارت اینترنتی اسمش روشه ؛ اینترنتی ، پس همون مکانی هم که شما میفرمایی میشه همون آدرس اینترنتی !پس به قول دوستمون :
مگه هر شرکتی که یک وب سایت داره و در حقیقت داره تجارت الکترونیک میکنه نباید دفتر و یا محل پاسخگویی به مشتری داشته باشه ؟ کسی که جنسی میفروشه باید محل پاسخ گویی ، تلفن و ... داشته باشه . درضمن نماد اعتماد برای تجارت های پر سود و بزرگ اینترنتی هست . کسی که کسب و کار کوچکی داره لازم ینست بره نماد بگیره . مشکل درگاه پرداخت هم که با این همه وب سایت پرداخت واسطه به بهترین شکل میشه حل کرد .

سری که درد نمیکنه ، دورش دستمال نمیبندن که بعدش اعتراض کنن !

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا