نمایش انگلیسی اعداد هنگام استفاده از وب فونت های فارسی

Arioman

تازه وارد
با سلام

من وب فونت های رویا و رویا رو توی سایت ایمپورت و استفاده کردم اما یه مشکلی که هست اینه که خصوصا در قسمت title پست ها ؛ اعداد بصورت فارسی نوشته میشه و برای نمایش یک مدل یا نسخه نرم افزار اصلا جالب نیس

به سرم زدم از یک Div در کنار Title استفاده کنم و عدد رو داخل اون قرار بدم و در Css فونت اون رو یک فونت انگلیسی تعیین کنم اما اینکار خیلی وقت گیره و همینطور در استفاده در داخل خوده مطلب دردسر ساز

کسی میدونه چطور میشه با استایل عددهای این فونت های رو انگلیسی نمایش داد ؟؟ یا فونت رو ویرایش کرد و اعدادش رو انگلیسی کرد ؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دو دلیل میتونه داشته باشه

باید فونت این قابلیت رو داشته باشه که اعداد رو به صورت لاتین نشون بده

یا

اگر وردپرسی هستید

در وردپرس فارسی (تاریخ شمسی) یک قسمت هست که میاد اعداد انگلیسی رو فارسی میکنه...باید غیر فعالش کنی

Mehr@ban

کاربر عضو
البته افزونه wp parsi هم این قابلیت رو داره که اعداد موجود در سایت رو به صورت لاتین نشون بده یا فارسی

Arioman

تازه وارد
مرسی دوستان ، بله در جریان تنظیمات این افزونه ها هستم و همونطور که اشاره کردین اونا باید تنظیماتش درست باشه

اما همونطور که حدس میزدم مشکل از فونت یکان بود که در داخلش اعداد بصورت فارسی تعریف شده بود منم با یه برنامه ویرایش فونت بازش کردم و اعدادش رو با اعداد یک فونت انگلیسی عوض کردم و مشکل حل شد

بالا