نمایش تائیدیه

Aryadental

تازه وارد
سلام. دنبال کد یا افزونه ای هستم که کاربر برای تائید هویت مدرک یا کارمندی در سایت آی دی یا شماره ی را وارد و اسم یا نام از قبل تعیین شده برای آن شماره جهت تاییدیه به نمایش در بیاید. تقریبا مانند سایت هایی که با وارد کردن یک شماره تاییدیه مبنی بر اصلالت آن مورد یا کالا را می دهند.

ممنون از شما

حسـام

کاربر عضو
فک کنم دوستمون یک چیزی میخواد مثل سایت پست قسمت پیگیری مرسوله ارسالی

فرم ثبت نام کارتونو راه نمیندازه؟شما خودت کاربر ثبت نام میکنی و اونا با یوزر پسود میان وارد میشن

Aryadental

تازه وارد
فک کنم دوستمون یک چیزی میخواد مثل سایت پست قسمت پیگیری مرسوله ارسالیفرم ثبت نام کارتونو راه نمیندازه؟شما خودت کاربر ثبت نام میکنی و اونا با یوزر پسود میان وارد میشن
مرسی حسام جان از پاسخ ، من جهت درخواست استعلام (حالا کالا باشه ، یا مدرک یا حتی کارمند شرکت) نیاز به کد یا افزونه دارم. توی ووکامرس در حالت وضعیت سفارش یه همچین موردی رو دیدم که مشتری یا کاربر با وارد کردن شناسه از وضعیت کالا و ارسال با خبر میشه ...

باز ممنون میشم اگه ایده ای دارید راهنمایی فرمائید.

alifiresoft

کاربر عضو
خب اگه برای یه سیستم جدا میخوای اینو باید ببدی برات بنویسن. البته خیلی ساده هست و اگه یکم php و mysql بلد باشی میتونی با سرچ در اینترنت خودت بنویسیش. نمونه اش هم فرم لاگین هست که میاد و پسورد رو در دیتابیس با یوزر نیم مطابقت میده|، اگر درست باشه یه سری محتویات نشون میده.

برای ووکامرس هم بازم باید بدی برات بنویسن چون چنین چیزی به عنوان پیش فرض نداره.

Aryadental

تازه وارد
خب اگه برای یه سیستم جدا میخوای اینو باید ببدی برات بنویسن. البته خیلی ساده هست و اگه یکم php و mysql بلد باشی میتونی با سرچ در اینترنت خودت بنویسیش. نمونه اش هم فرم لاگین هست که میاد و پسورد رو در دیتابیس با یوزر نیم مطابقت میده|، اگر درست باشه یه سری محتویات نشون میده.برای ووکامرس هم بازم باید بدی برات بنویسن چون چنین چیزی به عنوان پیش فرض نداره.
مرسی ، ووکامرس که صرفا جهت مثال در نحوه عملکرد بود ، من فقط میخوام یک کادر یا فرم یا هرچی طراحی کنم یا اگه آماده بود سورسش که بهتر تا مثلا شما جهت صحت فرضا اینکه این شخص یا کالا که نزد شما آمده از جانب سایت تائید شده با وارد کردن کد یا شماره صحت آن را تائید کنید.

اگه شما کدی میشناسید یه سرنخ هم بدهید من خودم انجام میدم یا اگه عزیزی را میدونید اینکار را میکنه بفرمائید تا مزاحمش بشم.

با تشکر

alifiresoft

کاربر عضو
من پیشنهاد میکنم توی گوگل جستجو کنید : simple login form + php

بالا