نمایش تنها یک قیمت بعد از تنظیم محصول متغیر، چگونه؟؟؟

yas_persian

تازه وارد
سلام. من محصول متغیر ایجاد می کنم ولی نمیخوام قیمت پیش فرض محصولم دوتا باشه. مثلا محصول من 100 هزار تومان است و یک متغیر بهش اضاف میکنم که در کل میشه 110 هزار تومان. و تو سایت اینجوری نشون داده میشه ( 110 - 100 تومان ). می خوام فقط قیمت بدون متغیر (یعنی قیمت 100 هزارتومان) نشون داده بشه.

تو بعضی فروشگاه های ووکامرس دیدم اینجوری ولی نمیدونم چطور و از کجا این کارو کنم؟

ممنون میشم کمک کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این افزونه برای شما مناسب هست

yas_persian

تازه وارد
این افزونه برای شما مناسب هست
آره . ولی این افزونه این کاری که می خوام رو می تونه انجام بده؟ یعنی می تونه زیر هر محصول تو صفحه اصلی یک قیمت فقط نشون بده؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله. قیمت اصلی رو نشون میده. در نهایت مشتری میاد انتخاب میکنه گزینه های اضافی رو و قیمت افزایش پیدا میکنه

yas_persian

تازه وارد
بله. قیمت اصلی رو نشون میده. در نهایت مشتری میاد انتخاب میکنه گزینه های اضافی رو و قیمت افزایش پیدا میکنه
آقا محمد. من این افزونه رو خریداری کردم. ولی متاسفانه کار نکرد! یعنی گزینه های انتخابی اضاف میشدن ولی وقتی تیک گزینه ای رو مشتری میزنه و قیمت افزایش پیدا میکنه و دکمه پرداخت رو میزنه، توی صفحه چک اوت و همین طور صفحه سبد خرید، قیمت پایه (قیمت بدون اضافات) ظاهرمیشه. انگار ن انگار اضافاتی هم اعمال شده به قیمت! و توی بخش سفارشات ووکامرس، توی سفارش ایجاد شده با اضافات، هیچ اطلاعاتی درمورد اینکه مشتری چه لوازم جانبی (اضافات) انتخاب کرده هم نیست!

میشه راهنمایی کنید خیلی برام مهمه

بالا