نمایش داده نشدن نماد اعتماد

sJaguar

تازه وارد
سلام دوستان

بنده نماد اعتماد رو دریافت کردم

دو کد داره یه iframe که بصورت یه ابزارک قرار دادم تو پنل سمت راست سایت و یه فایل HTML که آپلودش کردم روی هاست.

اما قسمت نماد الان سفید و نماد رو نشون نمیده با اینکه خود سیستم اینماد اتوماتیک تاییدش کرد!

مشکل کار کجاست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirkashani

کاربر عضو
دوست عزیز مشکل از سرور خود نماد هست قطعی اش زیاد شده که این مشکل برای شما بوجود اومده

sJaguar

تازه وارد
سایت های دیگه که نماد دارن رو من چک میکنم الان همه نمادشون نمایش داده میشه.

//

این نکته رو هم بگم که سایت من روی ساب دامین هست و برای ساب دامین نماد اخذ شده . فایل html هم در پوشه ساب دامین قرار داده شده.

البته نمیدونم میتونه ربطی به این مشکل داشته باشه یا نه ...

kasraa

کاربر عضو
ببینید کدی که به صورت html به شما دادذه یک آی فریمک iframe هست که اون یکی کد رو فراخوانی میکنه

شما کد html رو هرجا میزاری باید دسترسی به کد اصلی داشته باشه

البته وقتی نمادتون تایید میشه و کد رو میدن بهتون شما کد رو بزارید صفحه سفید میاد و باید در کارتابل خودتون به قسمت بررسي وضعيت نصب کد در وب سايت وارد شید و اعلام قرار دادن کد نماد رو بزنید و منتظر باشید تا نماد جایگاه نماد تایید بشه و نمایش داده بشه

sJaguar

تازه وارد
بله همینطوره دسترسی به کد اصلی هست.

اما همون کد اصلی هم سفید هست و نماد رو نمایش نمیده.

بله به کارتابل مراجعه کردم و بررسی وضعیت نصب رو زدم و ایمیل تایید جایگاه نماد هم اومد . اما بازم نمایش نمیده.

kasraa

کاربر عضو
بله درست قرار دادید

با ایمیل info@enamad.ir تماس بگیرید و مطرح کنید

احتمالا تایید نشده

manfred

تازه وارد
سلام. من تو مرحله نصب کد هستم. فایل اصلی رو (با فرمت htm) تو مسیر آپلود کردم. اما وقتی کد رو میذارم چه از طریق ابزارک و چه مستقیم چیزی نشون داده نمیشه. ینی از اون مربع سفید فایل مرجع خبری نیست. لطفا کمک کنید...

سایت: paintroom.ir

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل از سمت شما نیست و قرار دادن کد شما صحیح بوده...

بالا