نمایش دوبل واحد پولی ووکامرس در سایت

amin.soleimani.f

تازه وارد
سلام

در سایت من واحد مالی ووکامرس "ریال ایران" است ولی در قالب های متععدی تست کرده ام و در تمام این قالب ها قیمت محصول *****ریال ریال نمایش داده می شود. یعنی دوبار پشت سر هم عبارت"ریال" نمایش داده می شود.

در حراج ها نیز چنین نمایش داده می شود : 46546 ریال 33333 ریال ریال 

با تغییر واحد مالی نیز تغییرات چنین اعمال می شود :

123456تومان ریال

یعنی عبارت "ریال" دوم در همه حال نمایش داده می شود.

ووکامرس و ووکامرس فارسی را چندین بار حذف و دوباره نصب و راه اندازی کردم اما مشل برطرف نشد.

در تصویر پیوست، محل نمایش واحد پولی را سمت چپ انتخاب کرده ام تا حداقل هر دو عبارت "ریال" پت سر هم نیاید که اولی ن عبارت "ریال" طبق تنظیمات ووکامرس و صحیح است و عبارت انتهای رشته اضافه بوده و باید حذف گردد.

دوستان به نظر شما مشکل از کجاست و چطور میتوانم این مشکل را بر طرف کنم؟

آدرس سایت بنده :

سپاسگزارم

You must be registered for see images attach

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

با یه قالب دیگه تست کنید (ترجیحا قالب پیشفرض ووکامرس)

amin.soleimani.f

تازه وارد
درود بر شما. قالب پیش فرض استورفرونت رو نصب و تست کردم. اما مشکل برطرف نشد.

آیا میتونم از طریق ویرایشگر این عبارت " ریال" اضافی رو به null تبدیل کنم تا در این حالت چیزی اضافه نشود؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لیست افزونه هاتون رو بگید تا بررسی کنیم.

MahdiY

راهبر انجمن
درود بر شما. قالب پیش فرض استورفرونت رو نصب و تست کردم. اما مشکل برطرف نشد.

آیا میتونم از طریق ویرایشگر این عبارت " ریال" اضافی رو به null تبدیل کنم تا در این حالت چیزی اضافه نشود؟
تمامی افزونه ها بجز ووکامرس و ووکامرس فارسی را غیرفعال کنید و با استورفرونت تست بزنید

amin.soleimani.f

تازه وارد
تمامی افزونه ها بجز ووکامرس و ووکامرس فارسی را غیرفعال کنید و با استورفرونت تست بزنید
سلام

بنده تمام افزونه ها بجز ووکامرس و ووکامرس فارسی را غیر فعال کرده و با قالب استورفرونت که از خود وردپرس نصب کرده بودم تست کردم اما همچنان این مشکل وجود داشت.

اگر راه حلی برای این مشکل سراغ دارین لطفا بفرمایید . یا اینکه دسترسی به سایت را در اختیارتان قرار دهم تا  بررسی بفرمایید

ارادتمندم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا قالب 2016 تست کنید! این مورد شما بسیار عجیبه

amin.soleimani.f

تازه وارد
لطفا قالب 2016 تست کنید! این مورد شما بسیار عجیبه
درود بر شما

متاسفانه مشکل همچنان وجود داشت.

بنده پیشتر این سایت را با قالب آوادا و fusion core کار کرده بودم و لودینگی برای سایت انتخاب کرده بودم . اکنون این قالب و فیوژن کور را حذف کرده ام اما همچنان آن استایل لودینگ در سایت وجود دارد و گاهی نمایان می شود. در همان قالب بنده عبارت Quick View را به مشاهده مختصر محصول تبدیل کرده بودم و همچنان به همان شکل مشاهده می شود. آیا این امکان وجود دارد که این عبارت هم از همان آوادا ارث بری شده و در سایت مانده باشد؟

چطور میتوانم این تنظیمات را ریست کنم تا همه چیز به حالت پایه بازگردد تا این بخش هم احتمالا اصلاح شود

با سپاس فراوان از شما

amin.soleimani.f

تازه وارد
درود بر شما

مشکل بنده همچنان ادامه دارد. اگر چاره ای نیست میتوانم سایت را از نو برپا کنم و تک تک صفحات و محصولات را  Save as HTML کرده و از نو با همان پیوند یکتا تولید کنم. اما پیشتر بخاطر استفاده از قالب نال شده سایتم هک شد و رتبه منفی اساسی خوردم و مجبور به تغییر دامین و شروع مجدد شدم. اینبار چه کنم تا نیاز به تغییر دامین نباشد و به صورت ضربتی این عملیات را انجام دهیم تا در سایتی جدید و با قالبهای رایگان خود سایت وردپرس و با کمک شورتکد ها و ... سایت جدید را بسازم و از این مشکلات لایتناهی راحت شوم؟

تشکر فراوان از شما

PSCR.IR

تازه وارد
درود بر شما

مشکل بنده همچنان ادامه دارد. اگر چاره ای نیست میتوانم سایت را از نو برپا کنم و تک تک صفحات و محصولات را  Save as HTML کرده و از نو با همان پیوند یکتا تولید کنم. اما پیشتر بخاطر استفاده از قالب نال شده سایتم هک شد و رتبه منفی اساسی خوردم و مجبور به تغییر دامین و شروع مجدد شدم. اینبار چه کنم تا نیاز به تغییر دامین نباشد و به صورت ضربتی این عملیات را انجام دهیم تا در سایتی جدید و با قالبهای رایگان خود سایت وردپرس و با کمک شورتکد ها و ... سایت جدید را بسازم و از این مشکلات لایتناهی راحت شوم؟

تشکر فراوان از شما
با درود و احترام.

** مشکل شما اصلا عجیب نیست! **

امکانش هست به 2 دلیل باشه :

1) تنظیمات پیکربندی

2) ترجمه ووکامرس و یا ترجمه افزونه یا ... .

به نظر من از تنظیمات پیکربندی ( Settings ) ووکامرس هستش.

حتی این تیکه کد قالبتون رو هم که ببنید متوجه مشکل می شوید :

<span class="price">
<span class="woocommerce-Price-amount amount">
<span class="woocommerce-Price-currencySymbol">ریال</span>۶۹۰۰۰۰۰</span> <small class="woocommerce-price-suffix">ریال</small>
</span>

شما هم از سمبل (Symbol) و هم از پسوند (Suffix) واحد پولی در حال استفاده می باشید!

در صورتی که برای مثال در قالب فروشگاهی وب سایت بنده کد به این شکل هستش :

<span class="price">
<span class="woocommerce-Price-amount amount">۱۰ 
<span class="woocommerce-Price-currencySymbol">هزار تومان</span>
</span>
</span>

راه حل فوق العاده ساده !

کد زیر را در فایل CSS خود قرار دهید :

Price-currencySymbol {
display: none;
}

span.woocommerce-Price-currencySymbol {
display: none;
}

بعد از اعمال این کد، وب سایت شما به این شکل نمایش داده می شود : 

تشکر فراموشت نشه رفیق ! :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin.soleimani.f

تازه وارد
وااااوووووووو درست شد

خیییییییییلییییییییییییییی خیییییییییلیییییییییییییییییی خییییییییییییییلیییییییییییییییییییییی منوووووونممممم. دمت گرم. یه دونه ای . از یه اسباب کشی یک هفتگی و کلی عملیات و حرس خوردن نجاتم دادی رفیق. دمت گرم. فدایی داری  :-*

یه دونه ای

هر کمکی از من ساخته ست در خدمتتم رفیق. من کارگردانی، تدوین و طراحی کار میکنم. هر چی خواستی فقط لب تر کن. بنر متحرک برای سایت ، تبلیغ رایگان سایتت تو سایر سایتهام ، ساخت تیزر تبلیغاتی  و ... . همه برای تو دوست عزیزم رایگانه. دستور بده در خدمتتم داداش

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
طبق بررسی های ما این مشکل مربوط به افزونه های پرداخت هست.

بالا