مشکل نمایش لینک مستقیم

marzie_mm

تازه وارد
سلام
من دو ساله که با ووکامرس سایت راه اندازی کردم و مشکلی نداشتم تا چند هفته پیش متوجه شدم تمام لینکها برای مشتریان به صورت لینک مستقیم میره.
در صورتی که تنظیماتش درسته و چندین بار مجدد باز تنظیماتو چک کردم.

وقتی موس روی گزینه دانلود نگه داشته میشه لینک غیر مستقیم نمایش داده میشه ولی وقتی برای دانلود کلیک میشه تبدیل میشه به لینک مستقیم!
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید .

پیوست‌ها

• photo_2019-04-18_16-00-29.jpg
    photo_2019-04-18_16-00-29.jpg
    23.5 کیلوبایت · بازدیدها: 12

jamshimi

کاربر عضو
سلام
من دو ساله که با ووکامرس سایت راه اندازی کردم و مشکلی نداشتم تا چند هفته پیش متوجه شدم تمام لینکها برای مشتریان به صورت لینک مستقیم میره.
در صورتی که تنظیماتش درسته و چندین بار مجدد باز تنظیماتو چک کردم.

وقتی موس روی گزینه دانلود نگه داشته میشه لینک غیر مستقیم نمایش داده میشه ولی وقتی برای دانلود کلیک میشه تبدیل میشه به لینک مستقیم!
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید .
میشه بیشتر توضیح بدین متوجه منظور شما نشدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzie_mm

marzie_mm

تازه وارد
سلام از edd برای فروش فایل استفاده کنید.

سلام ممنون از پاسختون
ووکامرس مناسبه و بدون هیچ مشکلی تا الان باهاش کار کردم ترجیح میدم بشه این مشکلو برطرف کنم .

میشه بیشتر توضیح بدین متوجه منظور شما نشدم

در تنظیمات ووکامرس گزینه اجبار به دانلود باید انتخاب بشه که لینک های برای مشتریان مستقیم نمایش داده نشه.
تنظیمات درسته و دو ساله مشکلی نبود ولی الان با وجود اینکه تنظیم روی این گزینه هست لینک مستقیم برای مشتری نمایش داده میشه!

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
آیا قبلا تست می کردید لینک به صورت غیر مستقیم بود؟
به صورت معمول در برخی ساختارهای دانلود لینک هش شده به لینک مستقیم برای مرورگر یا دانلودر تغییر وضعیت می دهد اما اینها مرتبط با سرور و پردازشگر است و علت هم محدودیت در دسترسی است .
باید مدل های دیگر را تست کنید (به علت بروزرسانی های اخیر) ببینید مشکل همچنان وجود دارد یا خیر ؟
موفق باشید

• Like

marzie_mm

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
آیا قبلا تست می کردید لینک به صورت غیر مستقیم بود؟
به صورت معمول در برخی ساختارهای دانلود لینک هش شده به لینک مستقیم برای مرورگر یا دانلودر تغییر وضعیت می دهد اما اینها مرتبط با سرور و پردازشگر است و علت هم محدودیت در دسترسی است .
باید مدل های دیگر را تست کنید (به علت بروزرسانی های اخیر) ببینید مشکل همچنان وجود دارد یا خیر ؟
موفق باشید

سلام ممنون از پاسختون

بله لینک ها غیر مستقیم بود دو سه هفته اخیر مشکل پیدا کرده .

marzie_mm

تازه وارد
در واقع تنظیمات قسمت محصولات دانلودی ووکامرس اصلا کار نمیکنه
چه گزینه اجبار به دانلود ها باشه
یا روی فقط انتقال(ریدایرکت)
یا روی گزینه دیگه
در هر سه شکل موقع دانلود لینک مستقیمه

پیوست‌ها

• 1.jpg
    1.jpg
    53 کیلوبایت · بازدیدها: 4

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
یکی نکته مهم شما به چه صورتی تست می گیرید.
و اینکه آیا شما افزونه کش دارید ؟
باید دید چه چیزی باعث این مشکل می شود عدم بروز بودن قالب افزونه ها یا تداخل آنها یا شاید حتی سمت سرور
چون برای استفاده از این موارد گفته شده بر روی سرور باید افزونه mod_xsendfile فعال باشه ولی در سرورهای ایرانی اخیرا همه به مشکل محدودیت تحریم سی پنل خورده اند و احتمال اینکه این افزونه را غیر فعال کرده باشند با سایر دلایل نیز هست. بهتر است با پشتیبانی هم صحبت کنید و بپرسید
موفق باشید

• Like

marzie_mm

تازه وارد
یکی نکته مهم شما به چه صورتی تست می گیرید.

سلام ممنون از توضیحتون
در چند سیستم و تلفن همراه و .. تست کردم.
یه سری فایل ها رایگانه اونها هم لینکشون غیر مستقیم بود اونها هم لینکاشون مستقیم شده.
فایلهای غیر رایگانو هم خودم برای تست خریداری و تست کردم .

و اینکه آیا شما افزونه کش دارید ؟

نه چنین افزونه ای ندارم.

باید دید چه چیزی باعث این مشکل می شود عدم بروز بودن قالب افزونه ها یا تداخل آنها یا شاید حتی سمت سرور

افزونه های مرتبط به روز کردم قبل و بعد به روز شدن مشکل همچنان موندش .
از هاستم سوال کردم و گفتن تغییراتی تو این مدت ندادن که بخواد مشکلی ایجاد کنه !

چون برای استفاده از این موارد گفته شده بر روی سرور باید افزونه mod_xsendfile فعال باشه ولی در سرورهای ایرانی اخیرا همه به مشکل محدودیت تحریم سی پنل خورده اند و احتمال اینکه این افزونه را غیر فعال کرده باشند با سایر دلایل نیز هست. بهتر است با پشتیبانی هم صحبت کنید و بپرسید

روی گزینه mod-xendfile نمیذارم چون سرور چنین امکانی نداره و ازشون سوال کردم همیشه روی گزینه اجبار به دانلود ها بوده برای اینکه لینک اصلی مخفی بمونه .

php سایت هم 5.6 هست که از سی پنل تنظیمات تا 7 تست کردم ولی بازم مشکل حل نشد !

marzie_mm

تازه وارد
قالبم تغییر دادم گفتم شاید قالب به روز رسانی نشده چنین مشکلی پیش اومده از اونم نبود!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من ، نکته مهم. فایل هاتون رو درون پوشه woocommerce_uploads قرار میدید؟ خارج از اونجا ووکامرس کنترلی نداره روشون.

marzie_mm

تازه وارد
دوست من ، نکته مهم. فایل هاتون رو درون پوشه woocommerce_uploads قرار میدید؟ خارج از اونجا ووکامرس کنترلی نداره روشون.

سلام وقتتون بخیر

خیلی تشکر از راهنماییتون

بله در گالری سایت آپلود کردم لینک ها درست شد به صورت غیر مستقیم میاد !!

ولی برای من جای تعجب و سوال داره

چون اولا دو ساله که من از طریق فایلزیلا فایل هارو در هاست دیگه اپلود میکردم و لینکشو توی پست میذاشتم و لینک غیر مستقیم میومد و مشکلی نداشتم !

مهمتر اینکه ووکامرس مشکلی که داشت این بود که لینک ها با دانلود منیجر و .. قابلیت ایست و نمایش حجم فایل دانلودی نداشت ! ولی الان موقع دانلود لینک غیر مستقیم بود اما حجم نمایش داده شد و قابلیت ایستم داشت!

یعنی ووکامرس به روز رسانی و اصلاح شده و ایجاد مشکل برای لینک های سایت ما هم از این مورد بوده ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام وقتتون بخیر

خیلی تشکر از راهنماییتون

بله در گالری سایت آپلود کردم لینک ها درست شد به صورت غیر مستقیم میاد !!

ولی برای من جای تعجب و سوال داره

چون اولا دو ساله که من از طریق فایلزیلا فایل هارو در هاست دیگه اپلود میکردم و لینکشو توی پست میذاشتم و لینک غیر مستقیم میومد و مشکلی نداشتم !

مهمتر اینکه ووکامرس مشکلی که داشت این بود که لینک ها با دانلود منیجر و .. قابلیت ایست و نمایش حجم فایل دانلودی نداشت ! ولی الان موقع دانلود لینک غیر مستقیم بود اما حجم نمایش داده شد و قابلیت ایستم داشت!

یعنی ووکامرس به روز رسانی و اصلاح شده و ایجاد مشکل برای لینک های سایت ما هم از این مورد بوده ؟
بنده دارم بروزرسانی جدید ووکامرس رو بررسی میکنم. تغییرات هسته ای رخ داده. ولی بعید میدونم در بخش دانلود تغییری صورت گرفته باشه.

بالا