درخواست نمایش محصولات از سایت دیگر

sarahjlz

تازه وارد
سلام و وقت بخیر من برای پروژه دانشگاهی یک سایت فروشگاهی با ورد پرس طراحی کردم نیاز دارم در یک صفحه از سایتم محصولات شگفت انگیز سایت دیگه ای به نمایش در بیاد یعنی بصورت خودکار متصل باشه ولی دانش این کار رو ندارم ممنون میشم راهنماییم بفرمایید باید چه کارهایی انجام بدم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این آخه چه جور پروژه دانشگاهی هستش؟ 😷 :eek:
اولین راه حل شما محصولات را فرامی خوانید یعنی یک محصول ووکامرس ایجاد می کنید . محصول را به محصول معرفی / خارجی تبدیل می کنید.
لینک محصول مورد نظر را وارد کرده و دکمه خرید برایش ایجاد می کنید.
قیمت عادی یا شگفت انگیز را برایش ایجاد می کنید.
اگر ویژگی یا هر چیزی دارد برایش قرار می دهید یا می نویسید.
سپس به کمک المنتور یا ویژوال کمپوزر این موارد را به صورت دسته مشخص در صفحه اصلی فراخوانده و اسلایدی محصولات نمایش می دهید.
یک راه حل ساده تر اگر دانشگاهی نبود استفاده از قالب مخصوص اینکار بود که تنها قالب در فضای وردپرس برای این منظور است.
قالب هستش که البته قالب های دیگری هم هستند که از این مدل فروش پشتیبانی می کنند ولی این قالب تخصصی روی همین موضوع متمرکز شده است یعنی فروش واسطه ای یک فروشگاه دیگر
موفق باشید

sarahjlz

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
این آخه چه جور پروژه دانشگاهی هستش؟ 😷 :eek:
اولین راه حل شما محصولات را فرامی خوانید یعنی یک محصول ووکامرس ایجاد می کنید . محصول را به محصول معرفی / خارجی تبدیل می کنید.
لینک محصول مورد نظر را وارد کرده و دکمه خرید برایش ایجاد می کنید.
قیمت عادی یا شگفت انگیز را برایش ایجاد می کنید.
اگر ویژگی یا هر چیزی دارد برایش قرار می دهید یا می نویسید.
سپس به کمک المنتور یا ویژوال کمپوزر این موارد را به صورت دسته مشخص در صفحه اصلی فراخوانده و اسلایدی محصولات نمایش می دهید.
یک راه حل ساده تر اگر دانشگاهی نبود استفاده از قالب مخصوص اینکار بود که تنها قالب در فضای وردپرس برای این منظور است.
قالب هستش که البته قالب های دیگری هم هستند که از این مدل فروش پشتیبانی می کنند ولی این قالب تخصصی روی همین موضوع متمرکز شده است یعنی فروش واسطه ای یک فروشگاه دیگر
موفق باشید

sarahjlz

تازه وارد
سایت من سایت همکاری در فروش هست که محصولاتش به روش محصول خارجی معرفی شده این قسمت که عرض کردم استاد خواستن که کدنویسی انجام بشه الان تا حدودی کد phpرو نوشتم ولی استفاده ازش در سایت رو و اجراش رو نمیدونم به چه صورت هست

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این قالب که گفتم رو بگردید پیدا کنید نصب کنید و ببینید چگونه کار می کند
الگوی خوبی برای نمونه سازی شماست .
حتی می توانید ازش یاد بگیرید. یک سرور لوکال روی سیستم شخصی نصب کنید و از این قالب الگو برداری کنید.
مواظب باشید زحمات شما رو استاد پیش خور نکنه به خاطر نمره
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mesmaili
بالا