نمایش محصول در صفحه نخست

ehsan2016

تازه وارد
سلام. میخواستم بدونم  وقتی یه محصول رو اضاف میکنیم. برای اینکه توی صفحه نخست نشون بده باید چیکار کرد. یا اینکه بخوایم تو صفحه نخست و جز پرفروش ترین ها یا جدیدترین محصولا ت قرار بگیره.ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اگر آموزشها و پرس شو پاسخ های در این زمینه فقط یکبار جستجو میکردید جواب رو داشتید

اگر صفحه فروشگاه به عنوان صفحه نخست معرفی بشه هر محصول جدید اول درش قرار میگیره

برای قرار دادن محصولات ویژه یا پرفروش یا جدیدترین ها نیز می تونید از شورت کدها یا افزونه ویژوال کمپوزر استفاده کنید که به راحتی هر دسته بندی رو مجزا نشون میده

موفق باشید

ehsan2016

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

اگر آموزشها و پرس شو پاسخ های در این زمینه فقط یکبار جستجو میکردید جواب رو داشتید

اگر صفحه فروشگاه به عنوان صفحه نخست معرفی بشه هر محصول جدید اول درش قرار میگیره

برای قرار دادن محصولات ویژه یا پرفروش یا جدیدترین ها نیز می تونید از شورت کدها یا افزونه ویژوال کمپوزر استفاده کنید که به راحتی هر دسته بندی رو مجزا نشون میده

موفق باشید
با سلام وتشکر از راهنمایی شما

افزونه ویژوال کمپوزر رو که دیدم بیشتر برای طراحی ظاهر هست مثلا اینکه توی هر ردیف یا ستون چندتا کالا قرار بگیره. 

توی قالب نیلسن هم با رفرش کردن هر دفعه یه سری محصولات جدید توی قسمت پرفروش یا جدیدترین محصولات قرار میگیره. میشه کاری هم کرد که خود ما مشخص کنیم چه محصولاتی توی قسمت پر فروش یا جدیدترین قرار بگیره؟؟ اگر با شورت کد میشه یه توضیح مختصری در این زمینه بدین . ممنون میشم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بله میشه هر کاری کرد فقط باید یکم باهاش سروکله بزنید تا به درک درستی ازش برسید

مثلا شما می تونید با قرار دادن چند id کالا های خاصی یا دسته بندی خاصی رو نمایش بدید

محصولات جدید بر اساس زمان انتشار تعیین میشن و هر موقع شما بخواید می تونید مثلا زمان یک محصول که سال پیش منتشر شده رو دوباره تغییر بدید و به عنوان جدید منتشر کنید

در مورد محصولات پرفورش این قضیه کمی فرق می کنه و این محصولات بر اساس تعداد خرید یا ستاره دادن کاربران یا نظرات تعیین میشند

اشتباه برداشتی شما از ویژوال کمپوزر همینه که فکر می کنید فقط برای ظاهر سازی هستش در حالیکه این افزونه ذاتش شورت کد و فراخوانی کد مخفی های وکامرس و وردپرس و برخی هاش هم کدهای خود افزونه برای راحتی بیشتر است البته فرم دادن بخش دیگه ای از وظایفش هست و اینکه حجم افزونه های جانبی خود همین ویژوال رو اگر ببیند براتون تعجب آور خواهد بود کیفیت و کارایشون رو .

استفاده از id دسته بندی یا محصول یا هر بخش دیگه  با افزونه Show IDs  قابل دسترسی است

موفق باشید

teamnet

تازه وارد
این کار شدنی هست ... به عنوان مثال من به صورت رندوم دارم استفاده می کنم بر اساس دسته بندی شما هم می تونی به راحتی یک دسته  بندی تعریف کنی به نام فروش ویژه بعد اون رو در صفحه اول در جای خودش بزاری و تمام محصولات رو بجز دسته بندی خودشون دسته بندی فروش ویژه هم بزارید در همان جا نمایش داده میشه 

نمونه کد خود من : 

<?php

$args = array(
'post_type' => 'product',
'stock' => 1,
'posts_per_page' => 1,
'orderby' => 'rand',
'product_cat' => 'MR',
'order' => 'DESC' );

?>

<?php
$loop = new WP_Query( $args );
while ( $loop->have_posts() ) : $loop->the_post(); global $product; ?>

<a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>" alt="<?php the_title(); ?>"><?php if (has_post_thumbnail()) {
the_post_thumbnail('medium');
} ?></a>
<div class="hr2"><hr /></div>
<div class="fbox"><a href="<?php the_permalink() ?>"><span id="fbox" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></span></a></div>

<?php endwhile; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>
</td>

MR نامک دسته بندی هست من از نامک دسته بندی استفاده کردم و رندم داره نمایش می ده 

بالا