نمایش وضعیت محصول؟

shahkar.iran

تازه وارد
سلام. با چه کدی میتونم در قسمت چکیده محصول فقط نمایش بدم که "موچوده" یا "ناموجوده"؟ از اون قسمت دارایی برای هر محصول نمیخوام استفاده کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وقتی یک امکانی در سیستم وجود داره ، دلیل عدم استفاده از اون بی معنیه

چیزی ندیدم

shahkar.iran

تازه وارد
وقتی یک امکانی در سیستم وجود داره ، دلیل عدم استفاده از اون بی معنیه

چیزی ندیدم
بدی اون قسمت اینه که حتما باید تعداد موجودی در پنل وارد بشه و سیستم هم تعداد داری رو نشون میده. در حالیکه من میخوام کلی باشه

amir525

تازه وارد
بدی اون قسمت اینه که حتما باید تعداد موجودی در پنل وارد بشه و سیستم هم تعداد داری رو نشون میده. در حالیکه من میخوام کلی باشه
میتونید از قسمت پیکر بندی فروشگاه این امکان که تعداد موجودی رو نمایش بده غیذ فعال کنید و برای اون تعداد موجودی میگید باید وارد بشه هنگام ثبت محصول شما 2 تا گزینه دارید یکی تعداد بهش میدید یکی هست که یک گزینه انتخاب می کنید بعدش خودش موجود میکنه و هیچ وقت تموم نمیشه

shahkar.iran

تازه وارد
میتونید از قسمت پیکر بندی فروشگاه این امکان که تعداد موجودی رو نمایش بده غیذ فعال کنید و برای اون تعداد موجودی میگید باید وارد بشه هنگام ثبت محصول شما 2 تا گزینه دارید یکی تعداد بهش میدید یکی هست که یک گزینه انتخاب می کنید بعدش خودش موجود میکنه و هیچ وقت تموم نمیشه
نه خب نمیخوام برم تک تک محصولات قبلی رو ویرایش کنم!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خب برادر من ، شما یک بار باید بزنید محصول موجوده یا نیست... خودش نمیاد انبار محصولات شما رو بگرده که...

shahkar.iran

تازه وارد
خب برادر من ، شما یک بار باید بزنید محصول موجوده یا نیست... خودش نمیاد انبار محصولات شما رو بگرده که...
ظاهراً درست متوجه منظورم نشدید

من میخوام برای محصولاتی که در قسمت انبار، گزینه در انبار موجود میباشد، رو انتخاب کردم، در صفحه‌ش بزنه که موجوده (بدون اینکه تعداد موجودی رو مشخص کرده باشم) و

برای محصولاتی که گزینه در انبار موجود نیست رو انتخاب کردم، بزنه موجود نیست. (ووکامرس فقط همین مورد دوم رو داره.)

amirrezajoon

تازه وارد
ظاهراً درست متوجه منظورم نشدید

من میخوام برای محصولاتی که در قسمت انبار، گزینه در انبار موجود میباشد، رو انتخاب کردم، در صفحه‌ش بزنه که موجوده (بدون اینکه تعداد موجودی رو مشخص کرده باشم) و

برای محصولاتی که گزینه در انبار موجود نیست رو انتخاب کردم، بزنه موجود نیست. (ووکامرس فقط همین مورد دوم رو داره.)
سلام دوست عزیز

اگر اشتباه نکنم شما باید برید به قسمت ووکامرس/پیکربندی/محصولات/انبار و از اونجا گزینه مورد نطرتون که شامل 3 گزینه(همیشه موجودی را نشان بده-هیچ وقت نشان نده و تنها زمانی موجودی را نشان بده که در انبار کم است) انتخاب کنید.

بالا