نمایش ویژگی های محصول بصورت دسته بندی شده

armin1

تازه وارد
سلام

نیاز دارم ویژگی‌های محصول به صورت دسته‌بندی شده نمایش داده بشه، مثلا به این صورت:

7hox1t348gsk.png

که برای دسته‌بندی‌های مختلف عناوین لیست متفاوتی تولید کنه (مثلا دسته‌بندی مشخصات موبایل و لباس و لوازم خانگی نیاز هست لیست‌ها متفاوت باشه)

تنها افزونه ای که در این خصوص پیدا کردم  که تست کردم و خروجی بسیار مناسبی داره و می‌تونه استفاده بشه اما چندتا مشکل داره:

۱- کل ساختار محصول رو به هم میزنه و درون خودش باید محصولات وارد بشه (محصولاتی که از قبل ثبت شده باید دوباره تک تک ثبت بشه) (تصویر بالا خروجی همین پلاگین هست)

۲- کلی امکانات اضافی دیگر داره که مورد نیاز نیستن.

بسیار جستجو کردم در این مورد و راه حل ساده‌تری پیدا نکردم. چون این موضوع بنظرم خیلی کاربردی و مورد نیاز هست و برای راحت‌تر شدن مرور مشخصات محصول مورد نیاز هست، آیا راه‌حلی برای این مشکل وجود داره؟

تقدیم سپاس و احترام

teamnet

تازه وارد
میشه اینکارو کرد ولی باید تو قالب های اصلی ووکامرس دستکاری کنید یا کدهای اون رو تا قالب خودتون کپی کنید من یه چیزی رو شبیه به این در اوردم ولی یه هفته باهاش ور رفتم اعصاب خورد کن بود

hosseinrasouli

تازه وارد
میشه اینکارو کرد ولی باید تو قالب های اصلی ووکامرس دستکاری کنید یا کدهای اون رو تا قالب خودتون کپی کنید من یه چیزی رو شبیه به این در اوردم ولی یه هفته باهاش ور رفتم اعصاب خورد کن بود
ممنون میشم توضیحی در این مورد بهم بدید. من هم دنبال گروه بندی ویژگیها هستم . لطفا اگه کارتون با موفقیت بوده یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

یا علی

teamnet

تازه وارد
موفقیت امیز بوده ولی خوب حوصله می خواد بزارید کدهاش رو در بیارم براتون بزارم شما بچینید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان این قابلیت رو سعی می کنیم در نسخه های بعدی ووکامرس فارسی پیاده سازی کنیم. اما زمان قطعی برای این موضوع در نظر نگرفتیم.

tohi20

کاربر عضو
سلام ما به این ویژگی خیلی نیاز داریم تا حالا هر مشکلی داشتیم حل شده ولی این یکی نه 

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز

این افزونه که این دوستمون معرفی کردن قابلیتش بهتره ولی هیچ لینکی قرار ندادند ما هم تست کنیم ؟

دو افزونه براتون قرار میدم که در هنگام استفاده ازاین دو توامان می تونید تقریبا این قابلیت رو بدست بیارید.

woocommerce-product-documents-1.5.0 قابلیت فرمسازی تقریبا شبیه این عکس بالا رو داره فقط یه مشکلی داره اونم قسمت دومش هست که بجای نوشته ایجاد لینک می کنه فرمش قابل باز و بسته شدن یا تعیین اینکه کدوم نمایش داده بشه رو داره میتونه با شورت کد تو تب قرار بگیره . پس نیاز به تغییرات داره که دوستان حرفه ای می تونند درستش کنند و اینجا قرار بدن یا اصلا یدونه جدید بسازن و بازهم قرار بدن {خواهشا :26: }

اینم شورت کد مصرفی

[woocommerce_product_documents product_id=”[U]123[/U]″ product_sku=”ABC123″ title=”Product Documents”]

طریقه استفاده هم اینطوریه که نوشتهای ضخیم و خط دار شامل ID محصول و SKU محصول هست و گزینه آخر title هم می تونی بنویسید میتونید حذف کنید

افزونه دوم هم  تب رو ایجاد می کنه هر تعداد که بخواید.

موفق باشید

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tohi20

کاربر عضو
اسم کامل افزونه Arena Products Store هستش ولی کلا جدا هستش ینی محصول رو جدا باید بهش اضافه کنی  بعد مشخصات بدی بهش 

بعد به ویژگی و فیلتر پذیری خود ووکامرس ربطی نداره  .

hadi-kh

تازه وارد
اسم کامل افزونه Arena Products Store هستش ولی کلا جدا هستش ینی محصول رو جدا باید بهش اضافه کنی  بعد مشخصات بدی بهش 

بعد به ویژگی و فیلتر پذیری خود ووکامرس ربطی نداره  .

من هم برای فروشگاه موبایل و تبلت چنین چیزی می‌خوام. اما بهترین چیزی که یافتم، همین افزونه بود که امکان فروش نداره. هرچند نویسنده‌ی افزونه یک‌سالی هست گفته که امکان خرید رو هم بهش اضافه می‌کنه، اما تا کنون که چنین امکانی بهش اضافه نشده. امکانات‌ش بسیار خوبه، عیب بزرگ‌ش اینه که کاملا جزا از ووکامرس هست و حتی به پوسته هم کاری نداره. اگر کسی می‌تونست مشابه این رو برای ووکامرس تهیه کنه، قطعا افزونه‌ی پرفروشی میشد!

من نسخه 2.3 Arena Products Store رو دارم. اما آخرین نسخه‌ی اون 2.4 هست. کسی داره؟

tohi20

کاربر عضو
دوستان این سایت از وردپرس استفاده میکنه پس این چطوری ویژگی ها رو دسته بندی کرده؟

saebonic

تازه وارد
من از ابتدا با ووکامرس همراه بودم در هر آپدیت منتظر اضافه شدن این ویژگی بودم اما نشده که نشده! نمی دونم چرا ووکامرس توی این بخش که اساس فروشگاه هم هست انقدر ضعیف عمل کرده. جالب تر از اون اینه که یه افزونه درست حسابی هم واسه این موضوع نیست!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من از ابتدا با ووکامرس همراه بودم در هر آپدیت منتظر اضافه شدن این ویژگی بودم اما نشده که نشده! نمی دونم چرا ووکامرس توی این بخش که اساس فروشگاه هم هست انقدر ضعیف عمل کرده. جالب تر از اون اینه که یه افزونه درست حسابی هم واسه این موضوع نیست!
افزونه اش هست و میتونید خرید کنید از codecanyon

بالا