نمایش پیام به جای دانلود فایل

• نویسنده موضوع Omnia
  • تاریخ شروع

Omnia

تازه وارد
درود. دوستان به شکلی می‌توان به جای دانلود فایل اطلاعات مشتری را گرفت و پس از واریز مبلغ پیامی مبنی بر ارسال کالا برای فرد نمایش داد؟ کالا فیزیکی است و باید مبلغش پرداخت شده و سپس از طریق پست ارسال شود. ممنون.

Qalekhani

قلعه‌خانی
این افزونه برای محصولات دیجیتال هست.

اگر در فروشگاه خود هم محصولات فیزیکی و هم محصولات مجازی دارید بهتره از افزونه ووکامرس استفاده کنید.

Omnia

تازه وارد
ووکامرس به درد یک محصول تک نمی‌خورد. من این امکان را در EDD دیده ام. ووکامرس برای فروشگاه تک محصولی مناسب نیست.

Qalekhani

قلعه‌خانی
والا من که متوجه نشدم چرا ووکامرس نمیشه ! اگه مقدوره بیشتر توضیح بدید که برای چه منظوری اصرار به استفاده از EDD دارید

Omnia

تازه وارد
دوست عزیز اینجا قسمت پشتیبانی EDD است سوال بنده هم دربارۀ EDD است. اگر پاسخ سوال را نمی‌دانید از ارسال اسپم خودداری فرمایید. با تشکر.

Omnia

تازه وارد
آقای حنان لطفا برخورد کنید. بعضی دوستان برای بالا بردن تعداد پست‌ها و دیده‌شدن لینک‌ها امضا هرکاری می‌کنند. نکنید دوست عزیز، تاپیک دیگران را خراب نکنید ادامه هم ندهید ریپورت شد.

Qalekhani

قلعه‌خانی
آقای حنان لطفا برخورد کنید. بعضی دوستان برای بالا بردن تعداد پست‌ها و دیده‌شدن لینک‌ها امضا هرکاری می‌کنند. نکنید دوست عزیز، تاپیک دیگران را خراب نکنید ادامه هم ندهید ریپورت شد.
اتفاقا پست شما هم ریپورت شد که الکی تهمت نزنید به کسی. بالا بردن پست های این انجمن نه برای کسی درآمد مادی داره و نه سبب افتخاره.

قوانین امضا هم مشخصه. اگر امضای من موردی داشت، مدیرانی قبل از شما بودند که تذکر بدند.

Omnia

تازه وارد
آقای عزیز اجازه بده مشکل ما بررسی شود این کارها یعنی چه چرا تاپیک را خراب می‌کنی؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان خواهشا دعوا نکنید!

برای اینکه اطلاعات مشتری رو بگیرید از طریق آموزش زیر میتونید فیلدهای دلخواه ایجاد کنید . مثل آدرس و شماره تلفن و ...

توی مدیریت محصول هم قیمت تعیین کنید و نیازی نیست حتما یک فایل اپلود کنید .

مشتری میاد اطلاعات خودشو وارد میکنه به درگاه متصل میشه و بعد از پرداخت هم به برگه مورد نظر شما هدایت میشه و با پیغام پرداخت موفقیت امیز بود رو به رو میشه .

فک نمیکنم نیاز به چیز دیگه ای هم باشه .

بالا