نمایش پیغام خطا به زبان انگلیسی

mohammad177

تازه وارد
سلام،

بعد از به روز رسانی وردپرس و ووکامرس به آخرین نسخه ، متوجه شدم متن خطا در فروشگاه من به زبان انگیسی نمایش داده میشه در صورتی که قبلا فارسی بودند ظاهرا.

به عنوان مثال این خطا هنگامی که بازدید کننده رمز عبور یا نام کاربری را خود را اشتباه وارد میکند، متن خطای زیر را نشان میدهد:

ERROR: The username or password you entered is incorrect. Lost your password?

این مشکل از قالب نیست چون با قالب های پیش فرض وردپرس هم تست کردم و باز هم انگلیسی بود و در ضمن هیچ رشته ای مانند متن بالا (به صورت کامل یا تکه تکه) در فایل اصلی زبان قالب من که استورفرونت است وجود ندارد!

آیا این مشکل از وردپرس جدید هست یا ووکامرس جدید یا دلیل دیگه ای داره؟

نسخه وردپرس من: 5.0.1

نسخه ووکامرس من: 3.5.2

نسخه ووکامرس فارسی من: 3.5.2

آدرس وب سایت من: https://kafshvakif.com

روشهایی که در تاپیکهای قبلی پاسخ داده بودید امتحان کردم ولی جواب نداد.

لطفا بررسی کنید و ببینید مشکل چیه.

با تشکر

• ERROR: The username or password you entered is incorrect.  ?

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام
با استفاده از حلقه های ترجمه در ووکامرس فارسی احتمال زیاد میتونید تغییرش بدید
کافیه جمله انگلیسی و متن دلخواهتون رو در اونجا وارد کنید.

mohammad177

تازه وارد
با سلام
با استفاده از حلقه های ترجمه در ووکامرس فارسی احتمال زیاد میتونید تغییرش بدید
کافیه جمله انگلیسی و متن دلخواهتون رو در اونجا وارد کنید.
با تشکر از پاسخگویی شما،

این روش که گفتید اصلا ً روش خوبی نیست و باید ترجمه ها توسط خود افزونه ووکامرس فارسی انجام شود.

در هر صورت من این روش را هم امتحان کردم ولی جواب نداد. همان خطای ذکر شده در پست اول را به صورت کامل و همچنین جزء به جزء را در حلقه ترجمه تست کردم ولی هیچکدام جواب نداد.

لطفا اگر کسی فهمید مشکل از چیه و راه حلش رو بلد بود در همین تاپیک ذکر کنه تا من هم استفاده کنم. ممنون

@mohammad177 

از افزونه ووکامرس برای ورود و عضویت استفاده می کنید؟ اگر آره که باید برید یکر بندی ووکامرس بخش پیشرفته و ارور هارو اونجا تغییر بدید

mohammad177

تازه وارد
@mohammad177 

از افزونه ووکامرس برای ورود و عضویت استفاده می کنید؟ اگر آره که باید برید یکر بندی ووکامرس بخش پیشرفته و ارور هارو اونجا تغییر بدید

وارد قسمت پیشرفته در پیکربندی ووکامرس شدم ولی گزینه ای برای تغییر زبان خطاها پیدا نکردم. لطفا دقیقتر راهنمایی کنید. نسخه ووکامرس من: 3.5.2

در ضمن در همه حال پیغامها انگلیسی است. ورود / عضویت ووکامرس یا خود وردپرس یا افزونه ورود دیگری که نصب کرده ام. 

leoson

تازه وارد
اروری که دارید متنش از هسته وردپرس هست

وردپرستون 5.0.1 هست که نسخه انگلیسی هست فک کنم که میتونه ریشه این عبارت انگلیسی باشه ، الان نسخه 5.0.2 فارسی موجود هست اونو اول بروزرسانی کنیدببینید حل میشه

برای اینکه اطمینان حاصل کنید میتونید از مخزن وردپرس افزونه loco translate رو نصب کنید و به بخش core مخزن وردپرس برید و حتی افزونه وردپرس فارسی رو هم چک کنید و توی سرچ بار عبارت ارور رو بنویسید اگر از هرکدوم از این ها باشه پیدا میکنه و هم میتونید بفهمید از کجاس و هم میتونید همونجا براحتی ترجمه کنید 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohammad177

تازه وارد
اروری که دارید متنش از هسته وردپرس هست

وردپرستون 5.0.1 هست که نسخه انگلیسی هست فک کنم که میتونه ریشه این عبارت انگلیسی باشه ، الان نسخه 5.0.2 فارسی موجود هست اونو اول بروزرسانی کنیدببینید حل میشه

برای اینکه اطمینان حاصل کنید میتونید از مخزن وردپرس افزونه loco translate رو نصب کنید و به بخش core مخزن وردپرس برید و حتی افزونه وردپرس فارسی رو هم چک کنید و توی سرچ بار عبارت ارور رو بنویسید اگر از هرکدوم از این ها باشه پیدا میکنه و هم میتونید بفهمید از کجاس و هم میتونید همونجا براحتی ترجمه کنید 

به روز رسانی کردم ولی حل نشد.

loco translate رو هم نصب داشتم. تست کردم ولی این عبارت رو هیچکجا پیدا نکردم. نه توی هسته ، نه توی وردپرس فارسی یا حتی قالب خودم. عباراتی با معنای مشابه در هسته وردپرس بود ولی عین عبارت خطا وجود نداشت.

البته توی سایت اصلی وردپرس و همون صفحه اصلی که رفتم ، نوشته بود: 

WordPress is also available in فارسی.

روی فارسی کلیک کردم و بعد روی دکمه دریافت وردپرس در صفحه باز شده کلیک کردم. در کمال تعجب دیدم نوشته : دريافت وردپرس فارسی 4.9.8

ظاهرا وردپرس از نسخه 4.9.8 تا به الان ، توسط تیم وردپرس فارسی ، فارسی نشده و نسخه جدید نیومده و این مشکل میتونه به همین دلیل باشه. شاید باید صبر کنم تا نسخه فارسی جدید بیاد.

به هر حال اگر شخص دیگری ایده ای داره ذکر کنه.

با تشکر از همه کسانی که جواب دادند.

masoud ashoori

کاربر عضو
این روش که گفتید اصلا ً روش خوبی نیست و باید ترجمه ها توسط خود افزونه ووکامرس فارسی انجام شود.
با سلام، مشکل از جانب ووکامرس فارسی نمی باشد.
ما نسخه وردپرس و ووکامرسمون مثل شماست و این مشکل رو نداریم.

mohammad177

تازه وارد
با سلام، مشکل از جانب ووکامرس فارسی نمی باشد.
ما نسخه وردپرس و ووکامرسمون مثل شماست و این مشکل رو نداریم.
سلام،

بله، درست میفرمایید.

به احتمال زیاد مشکل از ووکامرس فارسی نیست.

خودم احتمال میدم از وردپرس فارسی باشه.

صبر میکنم که نسخه فارسی در سایت وردپرس فارسی ارائه بشه تا ببینم مشکل حل میشه یا نه.

فعلا راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

اگر کس دیگری هم این مشکل رو داشته و تونسته حلش کنه، لطفا در این تاپیک مطرح کنه تا دیگران هم استفاده کنند.

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئن شو از قالب هم نیست! با تغییر چند دقیقه ای قالب مشخص میشه.

mohammad177

تازه وارد
مشکل از قالب هم نبود چون من چند تا قالب دانلود و نصب کردم ولی مشکل حل نشد.

به‌روزرسانی جدید وردپرس فارسی رو هم که چند روزه اومده نصب کردم ولی حل شد.

من از افزونه wordfence security استفاده میکنم. به طور اتفاقی متوجه شدم این مشکل رو این افزونه به وجود آورده و با غیر فعال کردن یکی از تنظیمات موجود در این افزونه، مشکل حل شد و الان پیغام به فارسی نوشته میشه.

با تشکر از کمکها و راهنمایی‌های دوستان

بالا