نمایش یک پیام عمومی در ووکامرس

jamshimi

کاربر عضو
دوستان سلام می خوام در سبد خرید موقع پرداخت یک پیام با متن قرمز رنگ نوشته بشه باید چه کار کنم؟

یا اینکه برای محصولات دانلود شدنی در صفحه تسویه حساب  یا همون chekot در قسمت اطلاعات سفارش به جای اینکه کاربر چیزی بنویسه اتوماتیک با رنگ قرمز نوشته بشه پیام های سفارش

مثلا بعد از پرداخت و خرید حتما به منوی کاربری مراجعه نمایید و یا هر جمله دیگر

9ff97ynmaak9txadjonb.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
دوستان من میخوام صفحه تسویه حساب رو به شکل زیر در بیارم.خیلی ممنون میشم دوستان کمک کنند

3sh99qbe78f5kl0mtp20.jpg

در حال حاضر اینطوری هست

3g5a1nx2u0yof96ovgtv.png

jamshimi

کاربر عضو
دوستان و اساتید خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

باتشکر

/p>

jamshimi

کاربر عضو
اساتید و دوستان حرفه ای خواهش می کنم راهنمایی فرمایید

caduspro

کاربر عضو
دوست من شما دیگه کاربر تازه وارد نیستید، جستار را مرتبن بالا نیاورید.

نوع مطرح کردن درخواست شما خیلی شرط است، خود من متوجه نشده ام که شما دقیقن چه چیزی نیاز دارید.

در خواست شما برای این جستار این است:

دوستان سلام می خوام در سبد خرید موقع پرداخت یک پیام با متن قرمز رنگ نوشته بشه باید چه کار کنم؟
می خواهید یک پیام کلی در برگه سبد خرید نمایش داده شود؟ در کجا؟

jamshimi

کاربر عضو
دوست من شما دیگه کاربر تازه وارد نیستید، جستار را مرتبن بالا نیاورید.

نوع مطرح کردن درخواست شما خیلی شرط است، خود من متوجه نشده ام که شما دقیقن چه چیزی نیاز دارید.

در خواست شما برای این جستار این است:

می خواهید یک پیام کلی در برگه سبد خرید نمایش داده شود؟ در کجا؟
با سلام و سپاس از توجهتون

بنده عذر می خوام راستش یه کم کارم گیر بود

به هر حال می خوام در صفحه تسویه حساب برای محصولات دانلودی مانند شکل زیر به جای  کادر آبی رنگ یا اطلاعات بیشتر تغییراتی مانند شکل دوم که پیوست کردم ایجاد بشه و بقیه موارد سر جای خودشون باشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Capture.jpg

3sh99qbe78f5kl0mtp20.jpg

caduspro

کاربر عضو
با سلام و سپاس از توجهتون

بنده عذر می خوام راستش یه کم کارم گیر بود

به هر حال می خوام در صفحه تسویه حساب برای محصولات دانلودی مانند شکل زیر به جای  کادر آبی رنگ یا اطلاعات بیشتر تغییراتی مانند شکل دوم که پیوست کردم ایجاد بشه و بقیه موارد سر جای خودشون باشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Capture.jpg

3sh99qbe78f5kl0mtp20.jpg
شما می خواهید یادداشت های سفارش حذف شود و دو گزینه به جای آن در صفحه تسویه حساب اضافه کنید؟

jamshimi

کاربر عضو
شما می خواهید یادداشت های سفارش حذف شود و دو گزینه به جای آن در صفحه تسویه حساب اضافه کنید؟
بله دوست عزیز همان طور که عرض کردم به جای اون مستطیل ابی رنگ در شکل اول می خوام یه کادری مانند شکل دوم باشه با همین حالت یعنی عنوان نکته مهم با یک رنگ و باکس توضیحات هم با کادر زرد رنگ

این هم تنها برای محصولات دانلود شدنی می خوام

caduspro

کاربر عضو
بله دوست عزیز همان طور که عرض کردم به جای اون مستطیل ابی رنگ در شکل اول می خوام یه کادری مانند شکل دوم باشه با همین حالت یعنی عنوان نکته مهم با یک رنگ و باکس توضیحات هم با کادر زرد رنگ

این هم تنها برای محصولات دانلود شدنی می خوام

برای ویرایش محصولات دانلودی حنان عزیز کدی را نوشته بودند که فیلدهای غیر ضروری را حذف می کند:

حالا اگر خواسته شما تنها حذف یادداشت سفارش است، این چنین می شود:

add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );
function custom_override_checkout_fields( $fields ) {
global $woocommerce; $hasPhysicalProduct = false;
if ( ! empty( $woocommerce->cart->cart_contents ) ) {
$cart = $woocommerce->cart->get_cart();
foreach ( $cart as $key => $values ) {
$_product = get_product( $values['variation_id'] ? $values['variation_id'] : $values['product_id'] );
if ( ! empty( $_product ) && $_product->exists() && $values['quantity'] > 0 ) {
if ($_product->virtual == 'no' && $_product->downloadable == 'no') {
$hasPhysicalProduct = true;
break;
}
} } }
if ($hasPhysicalProduct == false) {
unset($fields['order']['order_comments']); //Remove Order Notes

} return $fields;}

برای افزودن نوشته یا چیز دیگر می توانید از کد زیر استفاده کنید:

کد:
function action_woocommerce_checkout_shipping( ) { 
	echo'adad';
}; 
add_action( 'woocommerce_checkout_shipping', 'action_woocommerce_checkout_shipping', 10, 1 );

jamshimi

کاربر عضو

برای ویرایش محصولات دانلودی حنان عزیز کدی را نوشته بودند که فیلدهای غیر ضروری را حذف می کند:

حالا اگر خواسته شما تنها حذف یادداشت سفارش است، این چنین می شود:

کد:
add_filter( 'woocommerce_checkout_fields' , 'custom_override_checkout_fields' );function custom_override_checkout_fields( $fields ) { global $woocommerce; $hasPhysicalProduct = false; if ( ! empty( $woocommerce->cart->cart_contents ) ) { $cart = $woocommerce->cart->get_cart(); foreach ( $cart as $key => $values ) { $_product = get_product( $values['variation_id'] ? $values['variation_id'] : $values['product_id'] ); if ( ! empty( $_product ) && $_product->exists() && $values['quantity'] > 0 ) { if ($_product->virtual == 'no' && $_product->downloadable == 'no') { $hasPhysicalProduct = true; break; } } } } if ($hasPhysicalProduct == false) { unset($fields['order']['order_comments']); //Remove Order Notes  } return $fields;}

برای افزودن نوشته یا چیز دیگر می توانید از کد زیر استفاده کنید:

کد:
function action_woocommerce_checkout_shipping( ) {  echo'adad';}; add_action( 'woocommerce_checkout_shipping', 'action_woocommerce_checkout_shipping', 10, 1 );

لطف میکنید عین همون چیزی که درخواست کردم و در عکس ها نشان دادم کدش رو بزارید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
دوستان بی صبرانه منتظر جواب شما هستم که کد نهایی رو در اختیارم بزارید

با تشکر

بالا