نوشته عجیب NAN به جای تعداد محصول

nsm1000

تازه وارد
با سلام رو یه سیستم سایتمو چک کردم که این مشکل رو داشت و به جای عدد تعداد محصولات کلمه NAN  بودش مشکل از کجاس؟

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

طبق راهنمایی قوانین انجمن اگر آدرس سایت را قرار دهید راحتر میشه مشکل رو رفع کرد

ولی حالات زیر محتمل است

قالب بروز نیست- تداخل ساختاری بین قالب با ووکامرس یا وردپرس - تداخل با افزونه های جانبی - بروز نبودن برخی افزونه های جانبی -

موفق باشید

miladjef

کاربر عضو
این مشکل در مروگر فایرفاکس و مروگر های خانواده فایرفاکس مثل واتر فاکس و...  پیش میاد
اما در کروم و سایر مروگر ها این تداخل وجود نداره
علتش هم تداخل کوئری هاست.البته  این مشکل رو خودم در ویندوز 8.1 و 10 داشتم اما در ویندوز 7  چنین مشکلی پیش نمیاد(با مرورگر فایرفاکس)

nsm1000

تازه وارد
مرسی عزیزان، راه حلش چیه؟

البته من فقط این مشکل رو رو یه سیستم دیدم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل مربوط به همون سیستمه...

احتمال قوی فونت مرورگر رو عوض کردید...

اگر سیستم خودتون نیست در کل مهم نیست. چون ربطی به سایت شما نداره و ویندوزی و مرورگریه

ALi.Reza

کاربر عضو
مشکل مربوط به همون سیستمه...

احتمال قوی فونت مرورگر رو عوض کردید...

اگر سیستم خودتون نیست در کل مهم نیست. چون ربطی به سایت شما نداره و ویندوزی و مرورگریه
من که تو مرورگر فایرفاکس چه رو سیستم و چه لپتاپ ناعدد می بینم و هنوز بهش عادت نکردم!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فونت مرورگر رو عوض نکردی؟

یک بار افزونه شمسی ساز رو غیر فعال کن و تست بگیر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
راهش رو یادمه. در اولین فرصت پیدا میکنم میفرستم براتون

smr.forum

تازه وارد
سلام.

منم این مشکل رو دارم.

فکر میکردم همه این مشکل رو دارن.

مال منم مینویسه ناعدد!!!

ممنون میشم راه حلی بگید

shahcar

تازه وارد
منم این مشکل رو دارم فکر کنم باید بری تو تنظیمات عمومی ووکامرس و تعداد پیش فرض خرید یک عدد ثابت وارد کنی مثلا بزن 1 یا 2 یا ... بعدش درست می شه... فکر کنم....

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز

این رو هم تست کنید وقتی تعداد رو می نویسید با دکمه بالا و پایین برنده تعداد یکبار محصولات رو تعیین کنید مثلا اگر نوشتید 1500 با دکمه بالا و پایین 1499 یا 1501 عدد رو به 1500 برسونید ذخیره کنید نتیجه روببیند و نتیجه رو اینجا بنویسید.

موفق باشید

VEXEL

تازه وارد
سلام

راه حل مشکل شما اینه که اون قسمتی که این اعداد رو  به صورت " NaN یا ناعدد " نمایش میده با فایر باگ یا inspect خود مرور گر قسمت

type="number"همون بخش رو پیدا کنین و به

type="text"تغییر بدین.

تو انجمن اموزشش هست

ولی اونجا فقط برای یک مورد این موضوع رو انجام دادن ، که من بعد استفاده از اون اموزش بازم به این مشکل بر خوردم و در نتیجه در تمام محل هایی که اعداد به صورت nan بودن همین روند بالا رو اجرا کردم و الان هم هیچ مشکلی ندارم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ولی این فقط پاک کردن صورت مساله ی شماست!...

اینطوری کاربر میتونه هر مقداری رو به جای عدد وارد کنه و ریسک هک شدن و تزریق کد های مخرب بره بالا...

اینجا آموزش دادم چه کنید

بالا