نگاهی تخصصی تر به افزونه easy digital downlods

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
چطور استفاده کردید که جواب نداد؟ چون تست کردم مشکلی نداشت !

اطلاعات ورود + اون قسمتی که ویرایش کردید رو فردا شب پیام خصوصی کنید بررسی میشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

talkheporrang

تازه وارد
چطور استفاده کردید که جواب نداد؟ چون تست کردم مشکلی نداشت !

اطلاعات ورود + اون قسمتی که ویرایش کردید رو فردا شب پیام خصوصی کنید بررسی میشه .
روی لوکال هاست دارم استفاده میکنم.حتی برای اینکه اشتباهی رخ نده کامل کد رو گذاشتم اما جواب نداد.

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوستان و مدیران عزیز من نیاز به کدی دارم که به طور مثال مجموع خرید یک کاربر رو نمایش بده.

ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید.

با تشکر از محبت شما.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام و احترام.

دوستان و مدیران عزیز من نیاز به کدی دارم که به طور مثال مجموع خرید یک کاربر رو نمایش بده.

ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید.

با تشکر از محبت شما.
چیزی یافت نشد.

منتظر باشید حنان شاید داشته باشه یا بنویسه.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
مجموع قیمت ها رو ؟؟

یا جدول خرید هاشو ؟

rocki3oy

کاربر عضو
مجموع قیمت ها رو ؟؟

یا جدول خرید هاشو ؟
با سلام و احترام.

مجموع کل خرید های یک کاربر.

به طور مثال کاربری 3 محصول رو در زمان های مختلف با قیمت 1000 و 2000 و 3000 خریداری کرده است.

کدی می خوام که نشون بده به طور مثال مجموع این خریدهار نشون بده که میشه 6000 تومان.

------

من در گذشته کدی نوشتم ولی یه جایی کار نکرد ذیگه بیخیال شدم بعد گفتم این سوال رو خدمتتون عرض می کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

البته کدی که در گذشته نوشتم دارای الگوریتم زیر بود.

اول محصولات خریداری شده یک کاربر رو با حلقه لیست کردم بعد قسمت قیمت را با دستورات php با عمگر جمع نتیجه گیری کردم ولی گاهی جواب میداد گاهی جواب نمیدید.

بازم ممنونم بابت بررسی شما دوست عزیز.

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

حنان عزیز و دیگر دوستان پیشنهاد یا راه حلی برای این مورد ندارند؟!

Obka

کاربر عضو
سلام و درود

حلقه نمایش محتوای یک دسته بندی خاص از این افزونه رو میخواستم ، به طور مثال میخوام عنوان و توضیحات و عکس دسته بندی X رو داخل یک حلقه  نشون بدم همراه دکمه ادامه مطلب

خود حلقه های وردپرس اگر دقت کرده باشین قسمتی داره به نام 'cat' => '0'     ،    دنبال یه همچین حلقه ای برای این افزونه هستم .

سپاس

Obka

کاربر عضو
از دوستان کسی نیست پاسخ سوال بالای بنده رو بدونه ؟

iranibazar

تازه وارد
سلام دوستان ؛

من دوتا مشکل دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین :

1 - چگونه آخرین دانلود های انجام شده در eddرا ( به صورت لیست یا ... ) در هدر یا فوتر سایت نمایش بدهم ؟

2 - چگونه بیشترین دانلود های انجام شده در eddرا ( به صورت لیست یا ... ) در هدر یا فوتر سایت نمایش بدهم ؟

لطفا کدی بفرمائید که بشه راحت براش استایل نوشت ..

پیشاپیش ممنونم از پاسخ دوستان .  :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iranibazar

تازه وارد
سلام دوستان ؛

من دوتا مشکل دارم که ممنون میشم راهنماییم کنین :

1 - چگونه آخرین دانلود های انجام شده در eddرا ( به صورت لیست یا ... ) در هدر یا فوتر سایت نمایش بدهم ؟

2 - چگونه بیشترین دانلود های انجام شده در eddرا ( به صورت لیست یا ... ) در هدر یا فوتر سایت نمایش بدهم ؟

لطفا کدی بفرمائید که بشه راحت براش استایل نوشت ..

پیشاپیش ممنونم از پاسخ دوستان .  :)
؟؟؟؟؟

amirhossein.sh

تازه وارد
  • سلام دوستان . من میخوام که محصولات edd فقط یه بار به فروش بره و وقتی که فروش رفت یه چیزی بیاد رو محصولات که به کاربر نشون بده محصول فروش رفته و دیگه نمیتونه بخره . یه مورد دیگه هم اینکه من از پنل مدیریت وقتی از گزاراشات خرید خروجی میگیرم نوشته هاش اچق پچقه . لطفا راهنمایی بدین
You must be registered for see images attach

amirhossein.sh

تازه وارد
با توجه به پاسخ داده نشدن سوال بنده و با اجازه مدیران فروم . آپ

just_ali

تازه وارد
سلام خسته نباشید 

ببخشید میشه کامل برامتوضیح بدید در سطح خیلی معمولی که من باید چیکار کنم که افزونه edd در برگه ی فروشگاه وبساتم محصولات را به صورت شبکه ای نشون بده

من هیچ چیز از کد نویسی نیمدونم دوستان شما که بلدید در سطح خیلی پایین صحبت کنید الان پله پله من باید چیکار کنم

من الان پیام های بالا را که میخوندم تا اینجا فهمیدم که باید در هاستم یک فایل به اسم single-download.phpبسازم که من این کار را انجام دادم ولی الانواقعا نمیدونم بقیش را چیکار کنم

خیلی جاها داشتم دنبال این میگشتم خواهش میکنم ازتون من را هم راهنمایی کتید درستش کنم

دعاتون میکنم

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام خسته نباشید 

ببخشید میشه کامل برامتوضیح بدید در سطح خیلی معمولی که من باید چیکار کنم که افزونه edd در برگه ی فروشگاه وبساتم محصولات را به صورت شبکه ای نشون بده

من هیچ چیز از کد نویسی نیمدونم دوستان شما که بلدید در سطح خیلی پایین صحبت کنید الان پله پله من باید چیکار کنم

من الان پیام های بالا را که میخوندم تا اینجا فهمیدم که باید در هاستم یک فایل به اسم single-download.phpبسازم که من این کار را انجام دادم ولی الانواقعا نمیدونم بقیش را چیکار کنم

خیلی جاها داشتم دنبال این میگشتم خواهش میکنم ازتون من را هم راهنمایی کتید درستش کنم

دعاتون میکنم
شما که بنا بر گفته های خودتون اطلاعاتی از برنامه نویسی ندارید بهتره از قالبهای آماده ای که برای EDD در سطح نت هست دیدن کنید و متناسب با سلیقه تون یکی رو استفاده کنید. چون اینطوری فقط وقت و انرژی تون تلف میشه.

ghiasvand

تازه وارد
بله درسته شما برای ادامه مطلب نیاز به single-download.php و برای صفحه همه محصولات هم نیاز به arshive-download.php داری .

برای قسمت نظرات شما باید اول کد زیر رو تو فانکشن قالب بریزید تا قابلیت نظر دادن برای این افزونه فعال بشه :

کد:
// Easy Digital Downloads Function - Start Code
function modify_edd_product_supports($supports) {
    $supports[] = 'comments';
    return $supports;   
}
add_filter('edd_download_supports', 'modify_edd_product_supports');
خب حالا به همون محصولت برو و محصول رو ویرایش کن و از قسمت بالای صفحه سمت چپ >> تنظیمات صفحه : قسمت نظرات اضافه شده تیکش رو بزن .

البته کد های زیر رو هم توصیه میکنم تو فانکشن بریزی تا هم تگ ای دی دی از هدرت حذف بشه و هم بتونه بجای /downloads که میره تو همون arshive-download.php مسیر دلخواهت رو بزاری . تو کد زیر روی shop هستش .

کد:
remove_action( 'wp_head', 'edd_version_in_header' );
define('EDD_SLUG', 'shop');
برای نمایش تعداد فروش هم کد زیر رو داخل حلقه بزار :

کد:
echo '<div>تعداد فروش شده :</div>';
$count  = wp_count_posts( 'edd_payment' );
$total_items = $count->{'publish'};
echo  $total_items;
اون قسمت اضافه به خرید رو نفهمیدم توضیح میدی ؟

بهر حال کد زیر قیمت ها + دکمه خرید رو نشون میده :

کد:
    <?php echo edd_get_purchase_link( array( 'download_id' => get_the_ID(), 'text' => 'اضافه به سبد خرید' ) ); ?>
کد زیر هم متنی که توی ویرایش گر پر کردید برای توضیحات محصول :

کد:
            <p><?php echo apply_filters( 'edd_downloads_content', get_post_field( 'post_content', get_the_ID() ) ); ?></p>
کد زیر هم برای آرشیو خوبه که اگه محصول چند قیمتی بود قیمت پایه رو نشون میده :

کد:
if ( edd_has_variable_prices( get_the_ID() ) )
{
echo '<a class="button blue edd-submit edd-has-js" href="'.get_permalink().'">شروع از ';
echo edd_price( get_the_ID() );
echo '</a>';
}

else
{
echo edd_price($post->ID);
echo '<br/>'.edd_get_purchase_link( array( 'id' => get_the_ID(), 'price' =>false, 'text' => 'افزودن به سبد خرید' )).'</div>';
}
کدها باید داخل حلقه باشن .

البته منم مثل تو با edd یه شاپ خوب راه انداخته بودم اما در کنارش افزونه advanced custom fileds رو هم استفاده میکردم واسه زمینه های دلخواه پیشرفته محصول (فیلدهای اضافی مشخصات محصول)
سلام
می خوام بخشی از سایت ، تعداد کل فروش همه محصولات ، که با edd فروخته شده را نمایش بدم .
با این کدی که قرار دادید ، میشه تعداد کل فروش را نمایش داد ؟ گفتید داخل حلقه قرار بدیم ، ولی بلد نیستم چطور باید اینکار رو انجام بدم . میشه لطفا راهنمایی کنید .
PHP:
echo  $total_items;

جاویدان

کاربر عضو
سلام
می خوام بخشی از سایت ، تعداد کل فروش همه محصولات ، که با edd فروخته شده را نمایش بدم .
با این کدی که قرار دادید ، میشه تعداد کل فروش را نمایش داد ؟ گفتید داخل حلقه قرار بدیم ، ولی بلد نیستم چطور باید اینکار رو انجام بدم . میشه لطفا راهنمایی کنید .
PHP:
echo  $total_items;
با سلام دوست عزیز
این کد مربوط به 4 سال پیش است ربطی به امروز این افزونه ندارد. ضمن اینکه به علت تبدیل انجمن کد فوق دارای اضافات سیستمی است که بیشتر به مشکل می خورید.
بهتره از سایت افزونه و مستندات اون استفاده کنید.
موفق باشید

بالا