نیازمند راه اندازی آسان پرداخت بانک ملت

magicboy0098

تازه وارد
سلام و درود 
نیازمند فردی هستم که بتونه درگاه بانک ملت رو برای یه سایت خیریه راه اندازی کنه...اطلاعات ترمینال موجود هستش فقط قسمت برنامه نویسی و فرم پرداخت مقداری مشکل دارم....
سپاس

erfkmd

کاربر عضو
سلام
اسکریپتش موجود هست

خیلی راحتم کانفیگ میشه
آموزشش هم هست همونجا

erfkmd

کاربر عضو
خب شما اطلاعات ترمینال و لایسنستونو وارد کردید؟

این لینک رو هم مطالعه کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

erfkmd

کاربر عضو

اگر از وردپرس استفاده میکنید
این افزونه هم کاربردیست

magicboy0098

تازه وارد
خب شما اطلاعات ترمینال و لایسنستونو وارد کردید؟

این لینک رو هم مطالعه کنید
مطالعه و خبرشو میدم...

اگر از وردپرس استفاده میکنید

این افزونه هم کاربردیست
این پلاگین هم خیلی وقته آپدیت نشده و کار نمیکنه...نصب کردم نشد...اگه آموزشی چیزی داره دقیق توضیح بده لطف بفرمایید یا اگه خودتون بتونید راه بندازید جبران میکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
چون خیریه هست میتونم ملت گراویتی فرم رو رایگان بدم .

i3ooter

کاربر عضو
مطالعه و خبرشو میدم...

این پلاگین هم خیلی وقته آپدیت نشده و کار نمیکنه...نصب کردم نشد...اگه آموزشی چیزی داره دقیق توضیح بده لطف بفرمایید یا اگه خودتون بتونید راه بندازید جبران میکنم
با سلام؛

بنده از همین پلاگین استفاده میکنم و به درستی کار میکنه دوست عزیز ...

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اگر اینکار رو بکنید که سپاس گذارم میشم...فقط بفرمایید چیکار باید بکنم؟؟؟من ظهر ساعت 2 اینا دوباره آنلاین میشم
به hannanstd at gmail.com میل بزنید براتون بفرستم . فقط دیگه آموزش و راهنمای نصب و ... با خودتون ... یا اینکه به تاپیک gravity forms در همین انجمن مراجعه کنید . البته این زیاد پیشرفته هست و ممکنه یکم تو کار باهاش برای اولین بار به نظرتون سخت بیاد ولی چیز ساده میخواید از لینک زیر دانلود کنید :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
من درگاه بانک ملت گرفتم و افزونه هم نصب کردم آیا نیاز به کار دیگری هم هست؟ آیا نیاز هست لوگوی به پرداخت هم در سایت بزارم؟ می خوام طوری نباشه که چند روز دیگه بیام ببینم به چیزی گیردادند و همین طور من دنبال افزونه فرم پرداخت برای بانک ملت می گردم که کاربر بتونه مبلغ ها ی دلخواهی رو وارد و پرداخت کند .آیا وجود دارد؟

همینطور من الان تست خرید زدم موقع پرداخت پیام میده پذیره نامعتبر بهشون پیام دادم میگن باید 24 ساعت بگذره تا سیکل شاپرک طی بشه آیا درسته و باید اینقدر صبر کرد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر نیاز به کار اضافه ای نیست

برای فرم پرداخت میتونید از گراویتی فرم استفاده کنید

پذیرنده نامعتبر یعنی فعال نشدید و چیزی برای 24 ساعت وجود نداره

بالا