نیازمند کمک خیلی خیلی خیلی فوری

jalil480

تازه وارد
با سلام خدمت همه ی دوستان من بسته نصبی مارکت پلیس رو از یه سایتی (پشتیبانیش جوابگو نیست) خریدم روی لوکال هاست بخوبی نصب میشه ولی روی هاست که میبرم خطاهای زیر رو میده(عکس پیوست شده.)

به مدیریت هاست هم اطلاع دادم میگن مشکل از ما نیست و مشکل از بسته ست ولی بسته روی زمپ بی مشکل نصب میشه دوستان لطفا کمک کنن خیلی گیر این موضوع هستم .
اساتید محترم کمک کمک هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

ممنون از همه

You must be registered for see images attach

Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:100026 in /home/roidir/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1488Warning: require_once(/home/roidir/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/roidir/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/easy-digital-downloads.php on line 329Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/roidir/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/includes/process-download.php' (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/roidir/public_html/wp-content/plugins/easy-digital-downloads/easy-digital-downloads.php on line 329Warning: Unknown: open(127.0.0.1:11211/sess_6411uuj49g67uj40k9cs4f6og0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (127.0.0.1:11211) in Unknown on line 0

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام. افزونه EDD نصب هست؟

یه چک هم بکنید ببینید ورژن php هاست تون چند هست؟ اگه پایینه بذارید روی 5.6

jalil480

تازه وارد
افزونه edd نصب هستش ورژن php هم 5.6 هست و هاست هم سی پنل ولی مشکل همچنان باقی ست

medifa

تازه وارد
مشکل قالب با افزونه ایزی دیجیتال هست. افزونه رو به نسخه 2.5 داون گرید کنید . اگر مشکل باقی بود به ورژن های قبل تر. 

jalil480

تازه وارد
ورژن 2.5.6 تا ورژن 2.3.5 هم پایین آوردم ولی همین ارور بالا پابرجاست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
این که رایگانش داخل انجمن هست. بیخیال نسخه خریداری شده بشید و از نسخه رایگانش استفاده کنید.

jalil480

تازه وارد
لطف کنید لینک نسخه رایگان قالب مارکت پلیس رو بدید این رو هم تست کنم ان شاءالله درست یاشه و خطا نده

jalil480

تازه وارد
اساتید محترم فک کنم مشکل از اینجا باشه

Version:

This Server: [10.0.26] -- Package Server: [10.1.9]

ورژن سرور هاست پایین تره کسی راه حل این مشکل رو میدونه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با مدیر سرور در این باره در ارتباط باشید! این موضوع رو شما دسترسی ندارید حل کنید.

بالا