نیاز به افزونه مشاوره آنلاین برای وردپرس

50heil

تازه وارد
سلام دوستان عزیز مدتیه که دنبال یک افزونه مشاوره در آن متخصصین با توجه به تخصصشان مشاوره غیر عضوری دهند یعنی هر کاربر عضور سوال خودش رو بپرسه و متخصص سوال رو جواب بده و پاسخ سوال در کنترل پنل آن کاریر زیر سوال ارسال بشه. لطفا متخصصین در این زمینه راهنمایی کنند.

نمونه سایت:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سیستم اماده در این زمینه ندیدم

شما تنها راهت سیستم های تیکت و یا پرسش و پاسخ هست که معرفی کردیم

یا بدی بنویسن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

50heil

تازه وارد
با اسکریپت های q2a قبلا کار کردم دنبال یه ماژول هستم که برای مشاورین باشه ، حتی اگه ماجولش ترجمه نشده باشه وپئلی هم باشه مجبورم خریداری کنم خودم فارسیش کنم،100% چنین ماژول های قبلا برای وردپرس ltl زبان انگلیسیش نوشته شده فقط از پیشکسوتان تقاضای راهنمایی دارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین ، پرسش و پاسخ عمومی چرا نوشته شده و حتی فارسی شده

اما در بستر خصوصی ، من ندیدم تابحال

چیزی که شما میگی ، میشه گفت بهتره به تیکتینگ انجام بشه تا پرسش و پاسخ

50heil

تازه وارد
ببین ، پرسش و پاسخ عمومی چرا نوشته شده و حتی فارسی شده

اما در بستر خصوصی ، من ندیدم تابحال

چیزی که شما میگی ، میشه گفت بهتره به تیکتینگ انجام بشه تا پرسش و پاسخ
به صورت تیکت هم ارسال بشه خوبه ولی میخام یه بخش عمومی هم داشته باشه مثل q2a که مثلا مقلش از اشخاص بپرسیم میخواین سوالتون پابلیک بشه یا نه اگر خواستن مثل q2a در کتیگوریش قرار بگیره برای عموم

alifiresoft

کاربر عضو
اسکریپت پشتیبانی kerio  به نظرم میتونه مناسب باشه براتون. 

nars1235

تازه وارد
سلام

من هم به چنین سیستمی احتیاج دارم، میشه لطفا راهنمایی کنید، برای مشاوره آنلاین می خوام.
می خوام قبل از انجام مشاوره کاربر هزینه مشاوره را پرداخت کند

nars1235

تازه وارد
سلام

من هم به چنین سیستمی احتیاج دارم، میشه لطفا راهنمایی کنید، برای مشاوره آنلاین می خوام.
می خوام قبل از انجام مشاوره کاربر هزینه مشاوره را پرداخت کند
هدف من:
کاربر یک مشاور را انتخاب کند، سپس پرداخت را انجام دهد و بعد از آن به صفحه سوال و جواب مخصوص خود هدایت شود، در آخر مشاور گفتگو را پایان دهد. صفحه پرسش و پاسخ برای کاربر قابل دسترسی باشه به منظور مرور اطلاعاتی که از مشاور گرفته

بالا