نیاز به افزونه پشتیبانی آنلاین

Arioman

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

خواستم بدونم افزونه ی ساده و سبکی برای چت آنلاین و ساپورت آنلاین بین مدیر و کاربرانی که سایت رو می بینن هست ؟؟

نمی خوام چت روم گروهی باشه و امکان لوگین از اکانت های مختلف و غیره رو داشته باشه ...

فقط نیاز دارم یه باکس کوچولو اون پایین سایت باشه که کاربر بتونه سوالش رو آنلاین از مدیر سایت بپرسه و اونم جوابش رو بده

افزونه Zopim رو نصب کردم و باهاش کار کردم ولی خیلی دنگ و فنگ داره و در نسخه آزمایشی کادر بصورت ماکزیمایز و کادر بزرگ باز میشه که قسمتی از سایت رو می پوشونه اصلا

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

armanmprr

تازه وارد

افزونه نیست ولی سی ام اس هم نیست کلا چیز جدایی هست ولی اکثرا همه از این استفاده می کنن . شرکت شاتل هم برای پشتیبانی آنلاینش از این استفاده می کنه . از لحاظ امنیتی اوکی هست و هم میشه تیکت گذاشت توش اگه پشتیبان آفلاین بود هم تو نوبت می زاره اگه چند نفر با هم به یک پشتیبان وصل بشن به درد همه هم می خوره چه کسانی که یه سایت معمولی دارن چه شرکت های بزرگ

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه جدید این نرم افزار/اسکریپت پولی هست

اخرین نسخه رایگان

shamimi

کاربر عضو
ولی محمد این نسخه جزو اون باگ خفنه نباشه !

بهتر از سیستم های دیگه استفاده کنی الان اسمش یادم نیست تو سایت پارس جوم بود webmin ! همچین چیزی بود المانی بود که فارسی شده بود

Arioman

تازه وارد
دوستان خیلی ممنون

ولی متوجه نشدم من چطور میتونم برای وب سایت وردپرس خودم این پشتیبانی آنلاین رو استفاده کنم ، از اونجایی که نه افزونه است نه سیستم مدیریت محتوا ؟

نسخه مجانی اون قابل استفاده است یا میخواد مثل Zopim و بقیه هنگام لود شدن سایت کادر بزرگش با واترمارک باز بشه ؟؟

armanmprr

تازه وارد
طبق آموزش توی سایت اصلیش توی هاستت یه پوشه ایجاد می کنه و نصب می کنیش . بعد نرم افزار اصلیش رو روی کامپیوترت نصب می کنی و بعدش یه کدی بهت میده که میزاری تو قالبت هر کی بزنه روش میاد تو قسمت پشتیبانی

armanmprr

تازه وارد
نسخه جدید این نرم افزار/اسکریپت پولی هستاخرین نسخه رایگان

اشتباه نکن محمد جان هم پولی داره هم مجانی که مجانیش به درد همه می خوره با پولیش زیاد فرق نداره

لینک دانلود آخرین نسخه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اشتباه نکن محمد جان هم پولی داره هم مجانی که مجانیش به درد همه می خوره با پولیش زیاد فرق نداره

لینک دانلود آخرین نسخه
اگر توضیحات سایت سازنده رو بخونی متوجه میشی نسخه رایگان فقط یک اپراتور میتونه داشته باشه و همزمان با یک نفر چت کنه...

بالا