نیاز به راهکار برای ساخت فروشگاه

rozaboy

تازه وارد
سلام من یک فروشگاهی می خواهم که مانند فروشگاه های زیر باشه، محصولات هم مشابه همین محصولات هستند، می خواستم بدونم با وردپرس چیزی آماده هست که این کار رو بشه انجام داد

المان اصلی درست در زمان ارائه پیش فاکتور هستش، وقتی که وارد یکی از دسته ها بشید مثلا لوله آذین می تونید تعداد اتصالات را انتخاب کنید و جمع پیش فاکتور رو دریافت کنید و سر آخر خرید کنید، خلاصه کار برای کاربران خیلی ساده شده، چرا من دنبال آماده هستم، خوب برای اینکه خودم تازه کارم، سایتم رو هم خودم درست کردم با وردپرس و مثل این دوستان هم هنوز پولدار نشدم، پس لطفا راهنمایی کنید که راه سادش چی هست

آدرس سایت ها:

sagebnegad

کاربر عضو
باسلام

البته این دو آدرسی قرار دادین بنظر اسکریپت هاشون اختصاصی میاد ولی من نمیدونم شما چرا روی وکامرس اصرار داری ؟یه نگاهی به باقی سیستم های فروشگاه ساز اپن سورس بنداز که بتونی با نگاه بازتری انتخاب کنی نیاز به هزینه زیادی هم نیس اگر خوب هوشمندانه جستجو کنی احتمالا بایک هزینه کم هم میتونی به نتیجه ایده آلت برسی

موفق باشی

rozaboy

تازه وارد
من اصراری به وردپرس ندارم چون ازش بلدم استفاده کنم گفتم، اما موضوع اینه که من همه دموها و نمونه کارهای مجنتو و پرستا و اپن کارت و اینارو دیدم، هیچ کدوم اینطور جدول ندارند موقع خرید ازشون بشه استفاده کرد برای اینکه درجا تعداد رو وارد کنی و بعد هم جمع رو ببینی و پیش فاکتور برات صادر بشه، این مدل توی صنف ما خیلی رایج هستش

بالا