نیاز به نویسنده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamid_00a

کاربر عضو
سلام

ما برای سایتمون نیاز به 2 نویسنده داریم

کار در سایت بسیار آسان بوده و نباید شما بصورت حرفه ای پست بدید

------------------------------------------------------------

شرایط همکاری

آشنایی کامل با وردپرس

اشنایی با کلیات برچسب گذاری و سئو به صورت حرفه ای یا نیمه حرفه ای

نحوه کار شما

ما به شما چند سایت معرفی میکنیم و شما فقط از مطالب اون سایت ها استفاده میکنید و کاری که شما باید انجام بدید تغییر عنوان در سایت و سرچ عکس کاور در گوگل

وقتی که همکاری شروع شد به شما توضیحات کامل رو در مورد پست دادن میدیم

پرداخت ها و تسویه حساب

بدلیل اینکه کار در سایت بسیار آسان بوده و نباید بصورت حرفه ای و ترجمه اختصاصی و نبود دانلود و اپلود بر روی سرور کار انجام شه تعرفه هر پست پایین تر از نویسنده های اختصاصی میباشد

که برای هر پست مبلغ 20 تومن ( با همکاری بیشتر این مبلغ به 50 تومن هم میرسه )

تسویه حساب هر 500 پست

حداقل پست در روز 6 عدد پست

حداکثر پست در روز 15 عدد پست

برای مدیریت پرداخت ها به نویسندگانی که در روز بیشتر 15 پست بدهند برای هر پست اضافه هیچ مبلغی تعلق نمیگیرد

راه های تماس

برای همکاری میتوانید با ادرس تماس حاصل بفرمایید و در قسمت سابجک حتما درج شود نویسندگی

با تشکر

IAMIR

کاربر عضو
مهندس الان قیمت کلیک 50 تومانه . خیلی داری خرج می کنی . ضرر نکنی .

قیمت هر پست برای سایت های مثل شما حداقل 500 تومانه . نه 50 تومانه .

500 تا پست 25 هزرا تومان ..!!!! یک صفر کم گذاشتی .. :redfadce: :-/ :43:

mortezafox

تازه وارد
سلام میخواین سایت شما سریع رشد کنه یه بازدید به 5 تا 10 تا تبدیل بشه باید ارشیو داشته باشید

میتونم در یه هفته یه ارشیو 5000 تای مطلب واستون قرار بدم هر پست هم 90 تومن میگیم

hamid_00a

کاربر عضو
اره اینو میدونم

تو سایتای بزرگ بین 900 تا 1500 بابت هر پست میدن

این در صورتی هست که باید دانلود شه اپلود شه ترجمه شه و اختصاصی اون سایت باشه ولی ما اینکارارو نمیخوام ایا یه کپی پیست کردن و اپلود یه عکس به حجم 40 کیلو بایت باید 500 پرداحت کرد؟

بهتر از اینه که یه کد پاپ اپ بزاری 2 تومن واسه هر کاربر البته سایتایی که بازدید کمی دارن

ایا اشتباه میگم و این واقعا کمه؟

hamid_00a

کاربر عضو
مهندس الان قیمت کلیک 50 تومانه . خیلی داری خرج می کنی . ضرر نکنی .قیمت هر پست برای سایت های مثل شما حداقل 500 تومانه . نه 50 تومانه .

500 تا پست 25 هزرا تومان ..!!!! یک صفر کم گذاشتی .. :redfadce: :-/ :43:
شرایط کلیکی 24 ساعت یه بار یهبار بهت تعلق میگیره یه بار نه که اصن شرایط خودشو داره و پرداختی هایی که دارن به یه صورتای خاصه

اگه مبلغ پایینه چون بتونم پرداخت کنم به 2 -3 نفره که دارن کار میکنن

اگه گفتم حداکثر 15 تا پست چون با شرایطی که من گفتم طرف تو 2 روز راحت میتونه 500 تا پست رو بده کار انچنان سختی نیست که بخوای براش قیمت بالا بدی

حداقلش میدونم ازینکه سایتتو پر از تبلیغات و کد های پاپ اپ کنی بهتره البته واسه سایتایی که بازدید کم دارن ولی همونام راضی نیستن

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
دوست عزیز موضوع رو کلیشه ای نکنید هم ترافیکی که شخص مورد نظر برای گذاشتم مطلب استفاده می کنه 20 تومن بیشتره حالا صرف نظر از وقتش

hamid_00a

کاربر عضو
دوست عزیز موضوع رو کلیشه ای نکنید هم ترافیکی که شخص مورد نظر برای گذاشتم مطلب استفاده می کنه 20 تومن بیشتره حالا صرف نظر از وقتش
مگه قرار چی دانلود شه یا اپلود شه که ترافیک میکشه؟ سایتارو 2بار باز کنی تو مرورگرت کش میشن و دیگه منابعی مصرف نمیشه

میشه شما بگید قیمت یه کپی پیست چند میشه من همونو اعلام کنم

Author

تازه وارد
هر پست فقط 20 ت :D

یکی از مدیرای سایت کلی چرخید اخرشم رسید به خودم :))

1000 مطلب فقط واترمارک عکس و آپلودش تو سایت .. با کپی متن تا لینکش از بین بره قرارش بدی تو سایت دارم پیش نویس میکنم براش 250000 ت نه عوض کردن تیتر نه پر کردن افزونه سئو که کمترینش با ساعت کارگری بشینی پاش 10 & 12 روز طول میکشه ..

کی میگه هر 500 پست تو یک روز ؟ مگه باید 24 ساعت با سرعت نور مطلب گذاشت ! البته دوستان حرفه ای هستند .. اما اگه بخوای مطالب رو غربال کنی و فقط بدردبخورهاشو از سایت برداری کپی کنی قرار بدی تو سایت .. خیلی زور بزنی و حرفه ای باشی و بدون نگاه فقط کپی کنی و .. 100 تا 150 تا در روز

الکی که نیست .. باس مطلب رو کپی کنی تو سایت عکس رو سیو کنی بگیری تو کامپیوتر واترمارک کنی .. قرارش بدی تو سایت بعد آپ کنی

اگه وب مستری انصاف داشته باشه و البته وارد باشه هیچوقت همچین قیمتی رو در نظر نمیگیره .. هرچند دوستان نویسنده ای شاید باشن مجبور باشند قبول کنن که کمتر کسی هست .. اما این یعنی سوء استفاده و یجور ظلم در حق نویسندست .. شک نکنید وب مستر داره گناه میکنه و ظلم :54:

حالا این دوستمون بجای واترمارک پر کردن افزونه سئو در نظر بگیریم مثلا ..

در ضمن ویرایش مطلب اختصاصی کردنش 500 ت تازه اونم کمترینش که بچه ها میگیرن 600&700ت

مطلب اختصاصی خودش 800 تا 900 &1000 ت که برای سایتی نویسنده دائمی هستم دارم ماهانه میزنم نه ترجمه چون هر مطلب حداقل 30 دقیقه کار میبره یعنی یک ساعت 1600 ت .. که من ماهانه 25 مطلب اختصاصی میزنم 20000ت البته +5 تا اشانتیون که دائمی هستم اونم از طرف خودم یک ماه نزارم هیچی نمیگن سایت نوپایی هم هست نه بزرگ عجب ..

ترجمه بستگی به کلمات یا حجمش داره خلاصه ..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

fan2012

تازه وارد
سلام ، تو شرایط تون یه تجدید نظر کنین ... اصلا جذاب نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا