نیومدن صفحه اصلی سایت تو جستجوی گوگل

Reza2kn

تازه وارد
سلام به همه دوستان.

یه سوال فنی داشتم ، سایت من Zabaanak.ir هست ، با عنوان : زبانک | آموزش زبان با پیامک

حالا وقتی کلمه زبانک رو تو گوگل سرچ میکنم ، اولین نتیجه از سایت من تو صفحه دوم میاد و اون هم صفحه سبد خرید ووکامرس سایت من هست نه صفحه اصلی سایت!

میخوام بدونم چرا این اتفاق افتاده و چطوری میتونم درسش کنم؟

همچنین من برای این که کنار اسم و آدرس سایت تو نتایج گوگل یه عکس هم بیاد ، لینک پروفایل Google+ رو هم تو صفحه پروفایل وردپرس ، هم تو پلاگین Yoast SEO گذاشتم ، کد سایت رو هم نگاه کردم و دیدم اون 'rel=author' هم سر جاشه و لینک هم درسته ، بعد هم تو پروفایل گوگل تو قسمت Contributor to هم آدرس سایت رو گذاشتم و یه Preview هم داد که این شکلی میشه تو سرچ. ولی هنوز سایت به همون صورت پیش فرض و بدون عکس میاد! دلیلش چیه؟ زمان خاصی باید بگذره تا این عکس اضافه بشه؟

ممنون.

موفق باشید :x:

Reza2kn

تازه وارد
سلام به همه دوستان.

یه سوال فنی داشتم ، سایت من Zabaanak.ir هست ، با عنوان : زبانک | آموزش زبان با پیامک

حالا وقتی کلمه زبانک رو تو گوگل سرچ میکنم ، اولین نتیجه از سایت من تو صفحه دوم میاد و اون هم صفحه سبد خرید ووکامرس سایت من هست نه صفحه اصلی سایت!

میخوام بدونم چرا این اتفاق افتاده و چطوری میتونم درسش کنم؟

همچنین من برای این که کنار اسم و آدرس سایت تو نتایج گوگل یه عکس هم بیاد ، لینک پروفایل Google+ رو هم تو صفحه پروفایل وردپرس ، هم تو پلاگین Yoast SEO گذاشتم ، کد سایت رو هم نگاه کردم و دیدم اون 'rel=author' هم سر جاشه و لینک هم درسته ، بعد هم تو پروفایل گوگل تو قسمت Contributor to هم آدرس سایت رو گذاشتم و یه Preview هم داد که این شکلی میشه تو سرچ. ولی هنوز سایت به همون صورت پیش فرض و بدون عکس میاد! دلیلش چیه؟ زمان خاصی باید بگذره تا این عکس اضافه بشه؟

ممنون.

mr.na3r

کاربر عضو
از دو سه تا وبلاگ با پیج رنک 2 لینک بگیرید. متن لینکها باید نام سایتتان باشد.بعد از یک هفته تغییرات را ببینید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mr.na3r

کاربر عضو
از دو سه تا وبلاگ با پیج رنک 2 لینک بگیرید. متن لینکها باید نام سایتتان باشد.بعد از یک هفته تغییرات را ببینید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Reza2kn

تازه وارد
ممنون دوست عزیز ، تو فکر این هستم.

در مورد اون عکس پروفایل گوگل نمیدونید مشکل چیه؟

Reza2kn

تازه وارد
ممنون دوست عزیز ، تو فکر این هستم.

در مورد اون عکس پروفایل گوگل نمیدونید مشکل چیه؟

mr.na3r

کاربر عضو
برای پروفایل گوگل تنها عکسهایی در نتایج ظاهر میشوند که عکس صورت باشند.در صورتی که عکس گوگل پلاستان صورت نیست ، یک عکس صورت انسان جای آن قرار دهید.بعد از یکی دو روز عکس در نتایج کنار سایت شما نمایش داده میشه.

mr.na3r

کاربر عضو
برای پروفایل گوگل تنها عکسهایی در نتایج ظاهر میشوند که عکس صورت باشند.در صورتی که عکس گوگل پلاستان صورت نیست ، یک عکس صورت انسان جای آن قرار دهید.بعد از یکی دو روز عکس در نتایج کنار سایت شما نمایش داده میشه.

Reza2kn

تازه وارد
آها. ممنون.

حتما که نیاز نیست عکس واقعی صورت انسان باشه که؟

میتونه صورت شخصیت کارتونی مثل این Gravatar ها باشه دیگه؟

موفق باشید :D

mr.na3r

کاربر عضو
آها. ممنون.حتما که نیاز نیست عکس واقعی صورت انسان باشه که؟

میتونه صورت شخصیت کارتونی مثل این Gravatar ها باشه دیگه؟

موفق باشید :D
نه باید عکس واقعی انسان باشه ، عکس بازیگر ، ورزشکار ، خودتون و ...

بالا