هاست دانلود

amirreza p

تازه وارد
سلام

من یه دامنه دارم به اسم test.ir

میخوام یه هاست دانلود جداگانه براش بگیرم به اسم dl.test.ir

باید چیکار کنم؟

باید هزینه ی جداگانه ای پرداخت کنم؟

hharddy

کاربر عضو
بله جداگانه باید هزینه کنید و هاست دانلود بگیرید از همون شرکتی که هاست میزبانی گرفتید احتمال زیاد هاست دانلود هم دارن بعد ساب دامین درست می کنی وصلش می کنی به هاست دانلود

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
معمولا خود هاستینگ برات وصل میکنه هاست دانلود رو به هاست اصلی

harbiline

Edris
خواستی میتونی واست انجام بدم..باهام در تماس باشد

amirreza p

تازه وارد
ممنونم از همتون

harbiline با شما در تماس هستم اگر خواستم میگم برام انجام بدید(اگر زحمتی نیست)

فکر نکنم خود هاستینگ برام وصل کنه به هاست دانلودم چون هر هاست رو دارم از شرکت جداگانه ای میگرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نمیدونم چرا دوستان میان اینجا میگن خواستی بگو برات درست کنم... خب برادر من شما به سرور این بنده خدا که دسترسی نداری...!

==

چرا وصل میکنن

کافیه از ارائه دهنده جدید وقتی که هاست میخرید. به جای ادرس دامنه ادرس ساب دومین بدید. مثلا dl.test.com

در نهایت به ارائه دهنده قدیمی بگید که دومین مذکور رو به آدرس IP ارائه دهنده جدید متصل کنه

دقت کنید در کجا تاپیک میزنید. در صورت تکرار اخراج میشید

amirreza p

تازه وارد
اگر هاست dl.test.com پر شد و من خواستم به dl1.test.com تغییر بدم باید همین مراحل رو انجام بدم?از این به بعد هم دقت می کنم که کجا تایپک میزنمخب پسورد و یوزر سایتم رو میدم وقتی وصل کرد عوض می کنم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
خب اگه پر شد میتونین در خواست ارتقا پلن بدین بهتون فضای اضافه بدن .

اگرم خواستین که dl1 بگیرین بله . دوباره

ameen

کاربر عضو
هاست دانلود با هاست لینوکس چه فرقی میکنن؟
هاست دانلود مخصوص وب سایت های دانلود فایل هست و فایل هاشون رو داخل هاست دانلود آپلود می کنند ( مانند سایت های دانلود نرم افزار - سایت های فیلم...) که هاست دانلود فضا و سرعت بالایی دارد

هاست لینوکس بیشتر مخصوص خود وب سایت می باشد یعنی مدیریت محتوا رو توش نصب می کنند

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا