هاست ووکامرس یا هاست وردپرس؟ کدوم را بگیرم

بهار 2022

تازه وارد
سلام به همه دوستان
من به تازگی ی سایت فروشگاهی طراحی کردم و چون حوزه محصولات صنعتی هست تعداد محصولات زیادی نداره و حداکثر 50 تا محصول داره
در کل احتمالا خیلی بازدید نداشته باشه و نهایتا 200-300 تا بازدید داشته باشه.
به نظرتون هاست ووکارمس بگیریم و یا وردپرس.

َآرمان میر

تازه وارد
خیلی فرق نمی کنه
ولی چون سایتتون تازه میخواید راه ااندازی کنید ی هاست وردپرس معمولی کافیه

بهار 2022

تازه وارد
ی موضوعی توی خرید هاست مطمئن باشید که پشتیبانی خوبی داره
من تجربه بدی که داشتم یکی از هاستینگ ها سوالات را 8 صبح تا 8 شب جواب می داد و حدودادی ساعت 10 شب کلا سایت من بالا نمی اومد و مجبور بودم که تا فردا صبر کنم در صورتی که مشتری هم منتظر بود که سایت را تحویل بدم
الان بعضی شرکت ها مثل سون هاست و لیمو پشتیبانی خیلی خوبی دارند.

محمدهادی

تازه وارد
ی موضوعی توی خرید هاست مطمئن باشید که پشتیبانی خوبی داره
من تجربه بدی که داشتم یکی از هاستینگ ها سوالات را 8 صبح تا 8 شب جواب می داد و حدودادی ساعت 10 شب کلا سایت من بالا نمی اومد و مجبور بودم که تا فردا صبر کنم در صورتی که مشتری هم منتظر بود که سایت را تحویل بدم
الان بعضی شرکت ها مثل سون هاست و لیمو پشتیبانی خیلی خوبی دارند.
من زخم خورده ام تو این پشتیبانی
دوسال پیش ی سایت داشتم که هک شد و به پشتیبانی هاست پیام دادم که بکاپ من را برگردونند
فردا جواب دادن که آخرین بکاپ از یک ماهه پیش بوده و من کلی دیتا را از دست دادم
هاستینگ های خوب معمولا خیلی سریع جواب میدن و آدمای متخصصی دارن که کمک اتون میکنه
پ ن: البته از سایت هایی که بکاپ روزانه می گیرن هاست بخرید و حتما خودتون بکاپ گیری داشته باشید

َآرمان میر

تازه وارد
من همیشه چند تا فاکتور را توی خرید هاست در نظر می گیرم
اول که میرم شبکه های اجتماعی شرکت های هاستینگ را میخونم که ببینم چه قدر کاربرا راضی هستند
بعد حتما باید ویژگی های زیر را داشته باشه
ssl رایگان
ترافیک و پهنای باند نامحدود
NVMe
ا

بهار 2022

تازه وارد
ممنون از راهنمایی های خوبتون
قیمت هاست های با کیفیت چه قدر هست؟

بهار 2022

تازه وارد
بستگی داره که از کجا و چ پنلی را بخرید
معمولا 3 ماهه یا 6 ماهه می خرم
از ماهی 100 تمن معمولا شروع میشن
البته هاست خیلی ارزون هم نگیر

محمدهادی

تازه وارد
الان که شرکت های هاستینگ زیاد شدن من جدیدا ی هاست وردپرس از اینجا گرفتم

البته با توجه به نیازم پنل استاندارش را انتخاب کردم

بهار 2022

تازه وارد
ممنون از راهنمایی های خوبتون
فقط ی سوال دیگه دارم
هاست ایران یا خارج؟
آیا واقعیت داره که هاست های خارجی احتمال قطع شدن را دارند؟ البته شنیدم که هاست ایران برای سئو هم بهتره

َآرمان میر

تازه وارد
ببین من نشنیدم که هست های خارج قطعی داشته باشن
من معمولا هاست خارج و اغلب هم آلمان مبگبرم
تا الان هم مشکلی نداشتم

محمدهادی

تازه وارد
خانم بهار
من پیشنهاد می کنم ی هاست 3 ماهه یا اگر خیلی مطئن نیستید 1 ماهه بخرید
معمولا شرکت های هاستینگ امکان ارتقا دارند و می تونید ویژیگ هایی که نیاز دارید را ارتقا بدید شرکت های هاستینگ هم الان زیادن ی سرچی بزنید خرید هاست وردپری می تونید یکی را انتخاب کنید

Ebif_GSM

تازه وارد
دوست عزیز من خودم چندین ساله انواع شرکت رو تست کردم و 99 درصدشون بد بودن! بین اینها یکی دوتاشون خوب بودن و قیمت خوبی هم نسبت به کیفیت داشتن، یکی از این شرکت ها که بعد از تست، هر دو سایتم رو بهش انتقال دادم لیمو هاست هستش که واقعا فعلا بهترین در ایران هستند به نظر من، اما هاست آلمان درسته بالاترین کیفیت ممکن رو داره اما در بعضی جاها و بعضی شهرها از سمت isp مخابرات محدود شده و برای مشتری ها باز نمیشه و باید برنامه های فرار از تحریم رو استفاده کنی که اینم مشکلی بزرگی هست و مشتری میپره (شاید با شهر شما اوکی باشه)، من به همین دلیل انتقال دادم ایران، کمی کیفیت پایین اومد اما باز هم بالاترین کیفیتی بود که در ایران دیده بودم، از نظر سئو، هاست خارج به دلیل کیفیت بیشتر و نزدیک بودن موقعیت آنها به شرکت های بزرگ جستجو، کمی برای سئو تاثیر میزاره اما اگر همیشه سعی کنید که صفحات رو کش شده نگه دارید و مثلا از پیش بارگذاری استفاده کنید این مورد هم رفع خواهد شد، ما بعد از خرید هاست هتزنر آلمان، سایتمون در صفحه اول گوگل 2 3 رتبه بالا رفت و بعد از انتقال به ایران دوباره نزول کرد اما به دلیل کیفیت عالی هاست و همیشه کش بودن صفحات، دوباره رتبه مون اومد بالا.
الان رفتم لیمو رو بررسی کردم هاست اقتصادی وردپرس فقط سالانه داره متاسفانه و هاست حرفه ای وردپرس از 299 تومن شروع میشه که شاید قیمتش برای شما بالا باشه اما میتونید هاست اقتصادی رو با 1 گیگ حجم 800 تومن و 5 گیگ حجم رو 1 تومن سالانه بخرید که من اگه جای شما باشم 1 گیگ رو میخرم و برای 1 سال فکرم رو درگیر مشکلات و کیفیت هاست نمیکنم و نهایت اگر 1 گیگ کم شد (که بعیده کم باشه برای فروشگاه کوچیک با عکس کم)، ارتقا میدم به 5 گیگ و فقط مابه تفاوت رو پرداخت میکنم. امیدوارم بتونم کمک کرده باشم. ممنون

بی بی مد

تازه وارد
پیشنهاد من به شما لیمو هاست هست.
بی بی مد رو سرورهای قدرتمند لیمو هاست میزبانی میکنه و واقعا بی نظیر است.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ebif_GSM
بالا