shadiyahoo

Banned
سلام دوستان من ازامروز تصمیم گرفتم قالب های خوبی که در سطح اینترنت هست را برایتان هفتیانه هدیه بدهم قالب امروز اسمشو نمیگم خودتون ببینید بعد دانلود کنید فارسی راستچین زیبا حرفه ای وردپرس دارای فایل تنظیمات حرفه ای میتونید از این مشاهده کنید :63: :63: :63: :63: :63: خواهشا برای هحمایت ما مارا دنبال کنید تا قالب های بیشتری بزارم :63: :63: :63: :63: :63:

برای هفته ی دیگر قالب خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوشمزه ای میزارم کارخودمه هیچ جا پیدا نمیشه تو چند انجمن دیگر هم همینکار را میکنم

کاری ازگروه وثیقی دیزاین (تا هزار تا ادامه میدهیم)

MahdiY

راهبر انجمن
ممنون از زحماتتون :41:

طرح خوبیه

فقط بنظرم هفتگی بهتر از هفتیانه هست! ;)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب وردپرس چه ربطی به بخش قالب html داره؟

انتقال یافت. قوانین رو مطالعه کنید

shadiyahoo

Banned
قالب وردپرس چه ربطی به بخش قالب html داره؟انتقال یافت. قوانین رو مطالعه کنید
دوست عزیز من در اینجا هم قالب html میزارم هم وردپرس هم مجنتو هم چیزای شیک وباحال و مجلسی چون اسم تایپک هدیه هفتکی هست ترجیح دادم توی یک بخش مربوط به قالب بزارم شاید هفته دیگر html گزاشتم بازهی جابه جا نشه نمی خوام هرکدوم را یک جابزارم میخوام همه هدیه ها یک جا باشد تا با سهولت بتوان مشاهده کرد ممنون حتما راهنمایی ام کنید

shadiyahoo

Banned
سلام دوستان هدیه دوم رو نیز گزاشتم براتون کمی با تسریع چوون کاربران زیادی را کسب کنیم

همونطور که قالب امروز رو براتون گزاشتم میتونید ببینید قالب در سطح متوسط است گفتم شاید بدرد دوستان بخورد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
خوب می باشد

بنظرم شما یه صفحه اینترنتی درست کنید و اینا را در اونم قرار بدید

فقط تو قالب آخری لینک دانلود و دمو را جابجا گذاشتید

shadiyahoo

Banned
خوب می باشدبنظرم شما یه صفحه اینترنتی درست کنید و اینا را در اونم قرار بدید

فقط تو قالب آخری لینک دانلود و دمو را جابجا گذاشتید
خیلی خیلی ممنون که یاد اوری میکنید وبه ما گوش زد میکنید

shadiyahoo

Banned
سلام بازم اومدم کلا قصد دارم خیلی خیلی قالب قرار بدم این جا الانم قالبی برای سایت هایی که دوست دارند از ان استفاده کنند فقط فرمش در دمو مشکل داره چون پستی ارسال نکردم خالی است نمیگم تا سورپرایز شید خودتون ببینید

shadiyahoo

Banned
این قالب که میخوام بزارم خیلی حرفه ای هست چند زبانه راست چین و چپ چین همه رنگه مدیریت حرفه ای تنظیمات قابلیت اتصال به درگاه های ایرانی به طور پیش فرض در خود قالب

شاید از لحاض گرافیک به پست بعدی نرسه

ویژه ویژه

shadiyahoo

Banned
با سلام خدمت کاربران عزیز . قالب زیبای تیم طراحی و توسعه ی یک قالب اچ تی ام ال است که زیبا طراحی و کد شده است . این قالب تمام جی کوئری است و دارای افکت های بسیار زیبایی است . همچنین این قالب دارای قسمت نمونه کار ها می باشد و در هر قسمت فرم سفارش قرار داد که به سادگی می توان آن را اختصاصی کرد

mostafa98

کاربر عضو
به دلیل در دسترس نبودن و دان شدن وبسایت (همیشه تذکر دادیم روی آپلود سنتر پرشین اسکریپت آپلود کنید تا این مشکلات پیش نیاد)

کاربر بان شد (دادن لینک بیرونی)

بالا