هرینه پست برای محصولات ارسالی

reza93111

تازه وارد
سلام 
افزونه Persian Woocommerce Shipping رو برای پردخت هزینه پست فعال کردم ولی مبلغ پرداختی برای شهرهای مختلف تغییر نمیکنه خود افزونه مربوط به اداره ی پست هم نصب کردم ولی همچنان این مشکل وجود داشت لطفا راهنماییم کنید

p900

تازه وارد
هزینه پست ثابت درنظر بگیرید و مبلغ بالا و پاین خوتان بپردازید مانند خیلی سات های دیگر

reza93111

تازه وارد
@p900 

سلام 
افزونه Persian Woocommerce Shipping رو برای پردخت هزینه پست فعال کردم ولی مبلغ پرداختی برای شهرهای مختلف تغییر نمیکنه خود افزونه مربوط به اداره ی پست هم نصب کردم ولی همچنان این مشکل وجود داشت لطفا راهنماییم کنید
میشه بیشتر توضیح بدید؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یعنی شما یک هزینه پست ثابت قرار میدهید البته این برای سایتهایی مناسب است که وزن و حجم محصولات یکنواخت است و زیاد در مقدار قیمت پست مشکل ایجاد نمی کند پس یک قیمت میانگین قرار میدهند به عنوان نرخ ثابت و این هزینه برای همه خریداران یکسان است و اون که زیاد هزینه پست داده رو با اون که کم داده رو ادغام می کنید .

ولی در محصولات که وزن و حجم متفاوتی دارد بهتر است یک افزونه مناسب مثل همینها که موجود است را استفاده کنید

افزونه مورد نظر شما قابلیت شخصی سازی داره پس خودتون در مسیر : وکامرس - شهرهای حمل و نقل بیشتر شهرهایی رو که فکر می کنید نیاز است می تونید سفارشی کنید . یا اینکه روی هر محصول از ویژگی کلاس حمل و نقل استفاده کنید و حتما میزان وزن یا ابعاد مورد نظرتون رو توش اعمال کنید . { این افزونه قابلیت تعیین قیمت موردنظر شما رو در همین مسیر : شهرهای حمل و نقل  نیز به صورت جز به جز داره }

یادتون باشه در ورژن جدید وکامرس - حمل نقل بهتره از روش جدید استفاده کرده و روشهای قدیمی رو غیر فعال کنید .

بعد با انتخاب کشور مثلا ایران از داخل تنظیمات مربوط به کشور تعیین کنید که حمل و نقل های تعیین شده افزونه مورد نام نیز به لیست اضافه شده و ذخیره شود

ضمنا این افزونه چیزی که بنده فهمیدم بصورت پیش فرض بالاترین حالت محاسبه کرده بعد یکسان برای همه شهرها زده و فقط بر اساس وزن و ابعاد قیمت نهایی رو میسنجه

هر چند شما می تونید از داخل همون بخش های اضافه شده در قسمت ویرایش مثلا پست سفارشی تعیین کنید که مقداری درصد اضافه بشه یا نرخ های جدید رو اعمال کنید یا هزینه بیمه یا سایر موارد رو بطور کلی برای یک استان تعیین کنید که خیلی هم خوبه یعنی حالا 1000 تومن بالا پایین

یادتون باشه این افزونه ها از قیمت گذاری پست تبعیت می کنند ولی وقتی شما به مراکز پستی مراجعه می کنید قیمت گذاریشون یکم بالاتر میره اینقدر الکی براتون ارزش افزوده های مدل به مدل میزنن که قیمت یکم بالاتر میره پس قبلش دقت کنید.

موفق باشید

بالا