هزینه های متفاوت در حمل و نقل

teamnet

تازه وارد
دوستان در سایت دو مدل محصول دارم 

یک محصول هزینه حملش 40 هزار تومن هست 

یک محصول هزینه حملش بیشتر هست 

چطور برای سیستم تعریف کنم زمانی که مشتری محصول ایکس رو سفارش میده هزینه حمل و 40 تومن حساب کنه ؟ 

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

برای حمل و نقل از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

teamnet

تازه وارد
سلام

برای حمل و نقل از چه افزونه ای استفاده می کنید؟

مهدی عزیز از همان سیستم پیش فرض ووکامرس استفاده میکنم ... شهرها رو تعریف کردم و قیمت گذاری کردم فقط مشکلم اینه که یه محصولم هزینه حملش کمتر هست ک میخوام مشتری زمان سفارش بی جهت هزینه بیشتری پرداخت نکنه

MahdiY

راهبر انجمن
مهدی عزیز از همان سیستم پیش فرض ووکامرس استفاده میکنم ... شهرها رو تعریف کردم و قیمت گذاری کردم فقط مشکلم اینه که یه محصولم هزینه حملش کمتر هست ک میخوام مشتری زمان سفارش بی جهت هزینه بیشتری پرداخت نکنه
سلام

از چه روش های حمل و نقلی استفاده می کنید؟ (یه اسکرین شات از قسمتی که شهر ها را تعریف کردین و قیمت اختصاص دادین بذارید)

اگه دو تا محصول وجود داشت با قیمت حمل متفاوت چه اتفاقی میافته؟

teamnet

تازه وارد
سلام

از چه روش های حمل و نقلی استفاده می کنید؟ (یه اسکرین شات از قسمتی که شهر ها را تعریف کردین و قیمت اختصاص دادین بذارید)

اگه دو تا محصول وجود داشت با قیمت حمل متفاوت چه اتفاقی میافته؟

مهدی جان ... دو محصول با دو قیمت حمل متفاوت کلا نداریم اصلا 

من تو بخش حمل و نقل تو بخش مناطق حمل و نقل اومدم برای هر شهر یک نرخ ثابت حمل و نقل گذاشتم مثلا برای تهران 95000 تومان .... اما ی محصول دارم که سبک هست و هزینه حملش 40 تومن هست ولی چون رو سیستم تعریف کردم حمل تهران 95 تومن اون یک محصول رو هم حملش رو میزنه 95 تومن در صورتی که زیاده براش میخ وام اون یکی رو کم بزنم براش راهش و پیدا نمی کنم 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مهدی جان ... دو محصول با دو قیمت حمل متفاوت کلا نداریم اصلا 

من تو بخش حمل و نقل تو بخش مناطق حمل و نقل اومدم برای هر شهر یک نرخ ثابت حمل و نقل گذاشتم مثلا برای تهران 95000 تومان .... اما ی محصول دارم که سبک هست و هزینه حملش 40 تومن هست ولی چون رو سیستم تعریف کردم حمل تهران 95 تومن اون یک محصول رو هم حملش رو میزنه 95 تومن در صورتی که زیاده براش میخ وام اون یکی رو کم بزنم براش راهش و پیدا نمی کنم 
داری میگی نرخ ثابت ، نرخ ثابت کلا قابل تغییر نیست

شما باید یک افزونه جانبی در کنارش نصب کنی.

khunires

تازه وارد
سلام، وقت بخیر

سخت نکنید کارتونو دوست عزیز!

قیمت حمل رو به خود محصول اضافه کنید! بعد هزینه ارسالشو بزنید رایگان!! ترغیب بیشتری هم میشه مشتری بخره تا بیاد ببینه 40 هزار تومان هزینه حمل فقط بده!

teamnet

تازه وارد
سلام، وقت بخیر

سخت نکنید کارتونو دوست عزیز!

قیمت حمل رو به خود محصول اضافه کنید! بعد هزینه ارسالشو بزنید رایگان!! ترغیب بیشتری هم میشه مشتری بخره تا بیاد ببینه 40 هزار تومان هزینه حمل فقط بده!

پیشنهاد به جایی بود ... فقط اینکه من روی هر شهر قیمت زدم و وقتی مشتری میاد انتخاب میکنه تهران هزینه حمل و میزنه چطوری فقط برای این محصول رایگان کنم

teamnet

تازه وارد
دوستان من هنوز سر این قضیه هزینه حمل مشکل دارم من الان نمی دونم ی محصول دارم که هزینه حملش کمتر از محصولات دیگم هست لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنه چطور میتونم هزینه حمل جداگانه براش تعریف کنم هم تهران هم شهرستان

بالا