همه کاربران پرشین اسکریپت بخونند

ehsanjoon

تازه وارد
با سلام.

من میخوام یک سایت جدید بزنم و از همه کاربران پرشین اسکریپت بپرسم الان چه سایتی در بین سایت های ایرانی از همه کمتره و به یک سرمایه گزاری بزرگ در این زمینه نیاز داره؟

لطفا پیشنهاد های خودتون رو به طور واضح و ارائه بدهید.

با تشکر

ehsanjoon

تازه وارد
خب معرفیش کنین.

من که نگفتم این طوری اعلام کنین.

من گفتم یک نوع سایت معرفی کنید.

مثلا تفریحی ، بازی ، فیلم ، موزیک و ...

djmojtaba2

تازه وارد
سایت اموزشی رایگان مثل اموزش های اینترنت و کامپیوتری زدن سایت اموزش ساخت سرور اینا الان سایت های کم تره هستند و همه دنبال این سایت اموزشی میرن :|:|

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سایت های تفریحی یا گالری عکس هم خوبه

webking

تازه وارد
با سلام.من میخوام یک سایت جدید بزنم و از همه کاربران پرشین اسکریپت بپرسم الان چه سایتی در بین سایت های ایرانی از همه کمتره و به یک سرمایه گزاری بزرگ در این زمینه نیاز داره؟

با تشکر
سایت ورزشی ، فناوری ، وبلاگ دهی و چت که ریخته...!

اگه خواستی من کمکت می کنم دو تا وبلاگ دارم :

اولین سایت طرفداران پینک در ایران و

اولین سایت طرفداران مایلی سایروس در ایران ،

نیاز به سایت دارن می تونی تو براش دامین بخری من به تو واگذار کنم ، می تونی هم که با هم ادمین بشیم ، اگه فتوشاپ بلدی هفتمین وبلاگ طرفداران انریکه ایگلـاسیاس رو هم دارم خواستی خبر بده ،

یا یا

MohammadQ

کاربر عضو
فرقی نداره - هر چی که تخصص و 100% علاقه داری الان پیشرفت تو اینترنت خیلی سخت شده چون رقیب زیاد شده اما بیشترشون کم تجربه هستند :54:

ehsanjoon

تازه وارد
من میخوام در حد 500 هزار تومان شاید هم بیشتر برای سایتم خرج کنم به نظر شما برم و چه نوع سایت بزنم ؟

mahdiali35

کاربر عضو
هر مبحثی که بهش علاقه دارید ... اگه تکراری باشه هم مهم نیست ... مهم اینه که بهترین باشی و بیشترین تلاش خودت رو روی اون کار بگذاری !

برای اینکه تک باشید و مثل بقیه ی سایتها نباشید میتونید یک اسکریپت اختصاصی تهیه کنید و کارتون رو با اون شروع کنید !

شاد باشید ...

MohammadQ

کاربر عضو
اگه سود برات مهمه = سایت فیلم تو بورسه

اگه فقط هدف ترویج وب = وبسایت آی تی یا آموزشی

مونده به نظر خودت :54:

Acrobat

کاربر عضو
داداش جدن دارم می*گم اگر واقعن علاقه داری کار کنی یک سایت بزن. خوب فکر کن اگر وسطش خسته نمیشی!

چون داری میگی بیشتر از نیم ملیول میخوای خرج کنی.

اگر فکر میکنی میتونی خرج کن. اگر نه پولتو نگه دار برو سکه بخر بعدن سود کنی! :)

ehsanjoon

تازه وارد
من قبلا دومین سایت برتر فیلم تو ایران رو داشتم ولی زدن شیلترش کردن و گرنه بی صبرانه سایت فیلم میزدم

mahshid_khanom

تازه وارد
ببین تو اگه بهترین سایتم طراجی کنی ولی شناختی نداشته باشی و از نیاز مردم خبر نداشته باشی موفق نمیشی

Dr.Error

تازه وارد
داداش یک چیز صادقانه بگم

اگه کسی ایده خوبی داشته باشه مطمئن باش نمیاد بهت بگه خودش میزنه مگه اینکه بخواد باهات همکاری کنه

آی دی منو اد کن پ خ دادم کارت دارم

hamid_00a

کاربر عضو
من میخوام در حد 500 هزار تومان شاید هم بیشتر برای سایتم خرج کنم به نظر شما برم و چه نوع سایت بزنم ؟
اول شما مشخص کن تا چه حد میخوای بری جلو اگر هدفت جای گرفتن بین سایتای پر بازدید یا برندیگ هست شک نکن 500 تومن سهله ماهی 3-4 میلیون میخوای

نکاتی که من خودم به ذهنم میرسه ایناس

وقتی میخوای سایت بزنی باید یه فکری خودت پشتش داشته باشی و هدفت مشخص باشه که اصلا میخوای برای چی اینکارو بکنی

ببینی ایا اصلا وقت داری؟

ببینی ایا میتونی به تنهایی از پس یه سایت بر بیایی

من به شما میگم فلان سایت رو بزن ، شما وقتی اومدی میگی بهم بگید چه سایتی بزنم یعنی خودتم هدفی نداری و فقط یه چیزایی شنیدی ، شنیدی فلا سایت در ماه اینقد درامد داره طرف فروشگاش ماهیانه چندین میلیون فروش داره ، این نشون میده شما عجولی و نمیتونی به اون هدفت برسی

چرا؟

چون شما سایت رو تاسیس میکنی روزانه بالای 8-9 ساعت براش وقت میزاری 1 ماه میشه 2 ماه میشه 3 ماه میشه 8 ماه میشه میبینه از ماه 1 تا مثلا 8 سایتت نه انچنان رشد داشته نه بازدید خوب دلسرد میشی تواین پرسه 4-5 ماهی که داری میری نه درامدی که نداشتی اگرم یکم بازدیدت بالا پایین بشه منابع سایت کم میاد و باید ارتقا بدی اینجا دیگه از سالی 50-60 تومن میای بیرون میرسی به ماهی 50-60 تومن تو هیچ درامدی نداری و داری ضرر میدی و معلومم نیست که به سوددهی برسی

یه مشکل دیگه که وجود داره گوگل هست که معلوم نیست میخواد چیکار کنه چون نزدیک 8 ماه پیج رنکاشو بروز نکرده و همه وب مسترا بلا تکلیفن که نکنه یه دفه با مخ بخرن زمین سایتایی که برندینگ دارن براشون مشکلی پیش نمیاد چون اونا بازدید ثابت خودشون رو دارن حالا گوگل باشه ، نباشه فرقی نداره براشون مهم هست براشون ولی نه به اندازه شما و من

الان میبینی سایتی درامد داره ، شناخته شدس بدون اول تو این 2-3 سال نیومده حداقل تو 6-7 سال پیش راه اندازی شده ، اونا یک نفر نیستن یه تیمن ، اونا همه دفتر کاری و پرسنل کاری دارن ، اونا دران از دارامدا جانبی سایتوشن استفاده میکنن نه خود سایتشون و اونا اولین بودن و یه قانونی هم هست که همیشه اولینا تو هر کاری سودشو میکنن

شما اگه میخوای موفق باشی برو اول هدفتو مشحص کن بقول دوستمون کسی ایده ای داشته باشه نگه میداره واسه خودش

شما پولی که داری بنظرم کمه برای اول کار خوبه نمیگم بده ولی بعد به جایی میرسی چون هیچ سودی نکردی باید هزینه کنی و دلتم نیماد بابت زحماتی که کشیدی پا پس بکشی پس دخلو خرجت باهم جور در نمیاد مگر اینکه پشتت به جایی گرم باشه

الان سایتی نیست که نباشه و الان بخوای سایت بزنی رقابت زیاده و تو هر زمینه ای اون اولینایی که گفتم هستن

سایت خبری بزنی نمیگره چون نمونش هست از ورزش 3 تا فارس و مهر و خبر انلاین و غیره

سابت دانلود بزنی نمیگره از پی سی دانلود و دانلود ها میهن دانلود و ...

سایت ای تی بزنی نمیگره از وبلاگینا و 1 پزشک و نارنجی و ...

سایت وبلاگ دهی بزنی نمیگره چون بلاگفا میهن بلاگ پرشین بلاگ زر بلاگ و ...

سایت شبکه اجتماعی بزنی فیسبوک ، فیسنما و کلوب هستن

سایت وب مستری بزنی نمیگری از همین سایت گرفته تا وردپرس 98 پزشین تولوزو وبگذرو غیره

سایت اپلود سنتر و غیره همه همینطور

طرف سایتای موزیک و فیلم اصلا نرو مخصوصا موزیک که سایتا موزیک شناخته شده زیادن و رقابت تو اینا سنگینو پر هزینه

سایت فیلم هم بزنی بخاطر شیلترینگ باید هزینه کنی که اونم با 500 تومن بکارت نمیاد

هدف من از این همه پر حرفی این بود

اول خودت هدفتو مشخص کن پشتوانه مالیتو قوی کن

تیمت رو مشخص کن بهد بیا تو گود و بی رقیب شو که همین شاید نزدیک 2-3 سال زمان ببره

خیلی پر حرفی کردم ببخشید

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdiazarnia

تازه وارد
واقعاً دمت گرم من هرچی اومدم بگم دیدم تو حرفای شما هست ، کامل و جامع بود

شما برای اینکه بخوای موفق بشی ، دو تا چیز رو در نظر داشته باشه

سایتت باید تخصصی باشه - سایتت باید اولین باشه

Alpaynamazi

Banned
با سلام.من میخوام یک سایت جدید بزنم و از همه کاربران پرشین اسکریپت بپرسم الان چه سایتی در بین سایت های ایرانی از همه کمتره و به یک سرمایه گزاری بزرگ در این زمینه نیاز داره؟

با تشکر
نظر من : نزن :D

اگر هم بی عقلی کردی و میخواستی پول دربیاری ----> طراحی سایت

Dr.Error

تازه وارد
بابا چرا بچه رو نا امید میکنید

QUOTE]]یه مشکل دیگه که وجود داره گوگل هست که معلوم نیست میخواد چیکار کنه چون نزدیک 8 ماه پیج رنکاشو بروز نکرده[[/quote

به نظر من میخواد سیاست هاش رو در مورد پیج رنک دادن به سایت ها تغییر بده و سایت های زیادی رو مثل سایت پیام سرا که نتایج پوچی رو میاره حذف کنه یا سایت هایی رو که به زور با سئو های اشتباه میخوان سایتشون رو بالا بیارن رو حذف کنه البته این احتمال ضعیفه

احتمال قوی تر اینه که پیج رنک برای همیشه از دنیای وب پاک بشه که باعث میشه یک انقلاب بزرگ تو وب پیش بیاد ولی این کار به نفع جامعه جهانی وبه

دوست عزیز آقا حمید راست میگه باید اول هدفت رو مشخص کنی اگر هدفت از وب پول دراوردنه که باید بگم به این زودی ها به پول نمیرسی

اگر هم بی عقلی کردی و میخواستی پول دربیاری ----> طراحی سایت
اونجور که دوستمون

گفتن سیستم وبلاگ زیاده سایت دانلود زیاده سایت موزیک زیاده قطعا سایت های طراحی بزرگ هم زیاده

پس ما به زیاد بدون کار نداربم مهم کاریه که شما میکنی درسته که رقابت با سایت های بزرگ خیلی سخته اونم توی جامعه فعلی وب ایران ولی اگر بتونی بیشتر از اونا سرمایه گذاری کنی و یک گروه بزرگ داشته باشی و... خلاصه همه چیت از اونا سرتر باشه چرا که شما از اونا بالاتر میایی درست مثل پی سی دانلود 8 ساله که دانلود های 3 ساله رکوردش رو شکست تو سایت های دانلود

اگر واقعا پشت کار داری و میخوای سایت بزنی به یک ایده خوب و تک فکر کن به این فکر نکن چه سایتی تو ایران کم تره اونو بزنم بعد که ایدت رو انتخاب کردی نیازسنجی و تجزیه و تحلیل کن ببین آیا اصلا این ایده طرفدار داره یا نه از زوایا مختلف بهش نگا کن که بعدا مدیریتش برات سخت نباشه کمبود بودجه نداشته باشی و.... بعدش وقتشه گروه خودت رو تشکیل بدی و برنامه نویسی و طراحی رو شروع کنی ... از تجربه کسایی که چند سال تو وب بودن و سایت داشتن هم استفاده کن

موفق و پیروز باشی

بالا