هک شدن سایت

javaheri123

کاربر عضو
سلام دوستان من به یک مشکل اساسی برخورد کردم

گوگل سایت من رو هک شده نشون میده و کلی بررسی کردم چیزی پیدا نکردم

و اینکه به شدت پهنا باند استفاده می کنه سایتم

روزانه بیش از 800 مگابایت

خواهش می کنم راهنماییم کنید

You must be registered for see images attach

sir-mahan

تازه وارد
هک نشده ، ایندکس اسم سایتت رو اینجوری نشون میده ! یبار تغییر نام بده و دوباره توی گوگل وب مستر سایت رو ثبت کن ، درمورد پهنا احتمالا به سایتت اتک میدن ! ایپی های اسپمر رو بن کن و میخوای با هاستینگت در میون بزار ، شیراز وب هاستم خوبه اگه خواستی انتقال بدی چون پهنا نامحدود میدن

javaheri123

کاربر عضو
هک نشده ، ایندکس اسم سایتت رو اینجوری نشون میده ! یبار تغییر نام بده و دوباره توی گوگل وب مستر سایت رو ثبت کن ، درمورد پهنا احتمالا به سایتت اتک میدن ! ایپی های اسپمر رو بن کن و میخوای با هاستینگت در میون بزار ، شیراز وب هاستم خوبه اگه خواستی انتقال بدی چون پهنا نامحدود میدن
آخه خود وب مستر هم بهم پیغام داده بود که سایتت هک شده ، مجدد درخواست دادم بعد چند روز بهم پیغام داد که ما هنوز مواردی می بینیم که احتمال هک وجود دارد

sir-mahan

تازه وارد
آخه خود وب مستر هم بهم پیغام داده بود که سایتت هک شده ، مجدد درخواست دادم بعد چند روز بهم پیغام داد که ما هنوز مواردی می بینیم که احتمال هک وجود دارد
چه پیامی داده بود دقیقا؟ ربطی به هک شدن نداره عزیز ! اصلا گوگل وب مستر هک بودن رو چک نمیکنه ! ی چک بکن ببین عنوان سایت چیه ، بازم میگم با هاستینگت در میون بزار !

javaheri123

کاربر عضو
چه پیامی داده بود دقیقا؟ ربطی به هک شدن نداره عزیز ! اصلا گوگل وب مستر هک بودن رو چک نمیکنه ! ی چک بکن ببین عنوان سایت چیه ، بازم میگم با هاستینگت در میون بزار !

sir-mahan

تازه وارد

داره میگه که ، ی کد ویروسی توی سایت هست ، هکری به سایتت دسترسی پیدا کرده احتمالا و سایت تورو توی گوگل ثبت کرده ! سایت رو با ی انتی ویروس سایتی بزار و رمز اکانتتو عوض کن و قالبت رو دوباره بزار ! یار دیگه هم تو گوگل سایتت رو ثبت کن !

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
معمولا این مواقع سرور هامیان اسکن میکنن سایتت رو. که زیاد کاربردی نیست!

راه حل پیشنهادی بده برای رفع مشکل ویروسی/هک شدن وردپرس:

1. رمز وردپرس ، هاست رو عوض کنید
  2. یک بک اپ از سایتتون تهیه کنید (اگر خراب کاری شد لازم میشه)
  3. تمامی افزونه هاتون که در سایتتون استفاده می کنید و فعاله رو یک جا یادداشت کنید (که بعدا مجدد دانلود و جایگزین کنید)
  4. سعی کنید آخرین نسخه قالبتون رو مجدد دانلود کنید یا اینکه اگر در دسترس نیست ، قالبتون رو از مسیر wp-content/themes دانلود کنید و اسکن ش کنید ، سعی کنید یک به یک باز کنید فایلهاش رو و قسمت های مشکوک رو پیدا کنید... حذف کنید. اما پیشنهاد میکنم مجدد اخرین نسخه قالبت رو از یک جای معتبر دانلود کن)
  5. حالا وارد هاست بشید و تمامی فایل های داخل هاستت به غیر از فایل wp-config.php و مسیر wp-content/uploads رو حذف کنید! (فایل های PHP موجود در root هاستت ، پوشه های wp-includes , wp-admin , و دو پوشه plugins و themes موجود در wp-content باید حذف بشن)
  6. حالا اخرین نسخه وردپرس رو دانلود کن و در هاستت آپلود کن
  7. قالبت رو مجدد آپلود کن (کارهای مرحله 4 رو انجام داده باشی)
  8. افزونه های سایتتون رو مجددا از یک مرجع معتبر و از مخزن وردپرس دانلود و فعال کن
  9. وارد مدیریت وردپرس شو (توجه کن که در تمامی مراحل انجام وارد مدیریت نشی و پوسته ای رو عوض نکنی یا...)
  10. اگر کاربر و بازدید زیادی داری ، این کار رو اخر شب انجام بده - زمانی که باید صرف بکنی حداکثر 1 ساعت هست

javaheri123

کاربر عضو
معمولا این مواقع سرور هامیان اسکن میکنن سایتت رو. که زیاد کاربردی نیست!

راه حل پیشنهادی بده برای رفع مشکل ویروسی/هک شدن وردپرس:

1. رمز وردپرس ، هاست رو عوض کنید
  2. یک بک اپ از سایتتون تهیه کنید (اگر خراب کاری شد لازم میشه)
  3. تمامی افزونه هاتون که در سایتتون استفاده می کنید و فعاله رو یک جا یادداشت کنید (که بعدا مجدد دانلود و جایگزین کنید)
  4. سعی کنید آخرین نسخه قالبتون رو مجدد دانلود کنید یا اینکه اگر در دسترس نیست ، قالبتون رو از مسیر wp-content/themes دانلود کنید و اسکن ش کنید ، سعی کنید یک به یک باز کنید فایلهاش رو و قسمت های مشکوک رو پیدا کنید... حذف کنید. اما پیشنهاد میکنم مجدد اخرین نسخه قالبت رو از یک جای معتبر دانلود کن)
  5. حالا وارد هاست بشید و تمامی فایل های داخل هاستت به غیر از فایل wp-config.php و مسیر wp-content/uploads رو حذف کنید! (فایل های PHP موجود در root هاستت ، پوشه های wp-includes , wp-admin , و دو پوشه plugins و themes موجود در wp-content باید حذف بشن)
  6. حالا اخرین نسخه وردپرس رو دانلود کن و در هاستت آپلود کن
  7. قالبت رو مجدد آپلود کن (کارهای مرحله 4 رو انجام داده باشی)
  8. افزونه های سایتتون رو مجددا از یک مرجع معتبر و از مخزن وردپرس دانلود و فعال کن
  9. وارد مدیریت وردپرس شو (توجه کن که در تمامی مراحل انجام وارد مدیریت نشی و پوسته ای رو عوض نکنی یا...)
  10. اگر کاربر و بازدید زیادی داری ، این کار رو اخر شب انجام بده - زمانی که باید صرف بکنی حداکثر 1 ساعت هست
واقعا عالی بود دست گلتون درد نکنه اشالا بعد انجام نتیجه رو همینجا اعلام می کنم

javaheri123

کاربر عضو
داره میگه که ، ی کد ویروسی توی سایت هست ، هکری به سایتت دسترسی پیدا کرده احتمالا و سایت تورو توی گوگل ثبت کرده ! سایت رو با ی انتی ویروس سایتی بزار و رمز اکانتتو عوض کن و قالبت رو دوباره بزار ! یار دیگه هم تو گوگل سایتت رو ثبت کن !
خیلی خیلی ممنونم

HELL BOY

تازه وارد
نه هکی نه چیزی هیچی نشده

فقط اسپمر نظرات نظرات اسپمر رویه بعضی از پستایه شما    گزاشته شد که گوگل تو اون ظمان با اون نظرات شمارو ایندکس کرده 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نه هکی نه چیزی هیچی نشده

فقط اسپمر نظرات نظرات اسپمر رویه بعضی از پستایه شما    گزاشته شد که گوگل تو اون ظمان با اون نظرات شمارو ایندکس کرده 
کامنت ها ربطی به title وب سایت ندارن!

HELL BOY

تازه وارد
کامنت ها ربطی به title وب سایت ندارن!
محمد جان منو شما نمیدونیم الگوریتم گوگل چیه خیلی وقتا شده گوگل تاریخ و ساعت  یه پست منو فقط زد تویه تایتل سرچ 

و این جور تایتلی که تویه عکس معلومه معمولا برایه وبسایت هایه وردپرسی پیش میاد که کپچا یا گوگل چک باکس و... برایه کامنتاشون ندارن

یدفه میای میبینی 130 تا نظر هستش همشم چینیو ژاپنی  :))

linuxmint

کاربر عضو
کامنت ربطی به عنوان صفحه نداره. صفحه با عنوان تعریف شده در متاتگها ایندکس میشه. اینکه از متاتگ برای شناسایی و عنوان صفحه استفاده میشه ربطی به الگوریتم نداره! از الگوریتم ها برای امتیازدهی به صفحات برای اولویت بندی در نمایش نتایج استفاده میشه نه تغییر چارچوبها و ساختارهای کلی.

این صفحه آلوده به کد مخرب بوده یا هست که کارهایی که آقا محمد گفتن باید انجام بشه.

بالا