واسه این سایت چه اسکریپتی خوبه

• نویسنده موضوع h-vafa
  • تاریخ شروع

h-vafa

تازه وارد
سلام خدمت همه دوستان

من از شما حرفه ای ها یکی دوتا سوال داشتم...

1- من یک سایتی دارم که الان روی یکی از سایت های وبلاگ دهی هست.. روزانه 400 آی پی ورودی داره و 2000 کاربر داره که روزانه 100 کاربر وارد سایت میشن...

من می خواستم تا کمتر از یک سال دیگه این سایت رو به یک هاست انتقال بدم... مطالب قبلی رو اگه شد منتقل می کنم اگه نشد از نو میسازم زیاد مهم نیست...

سوال من روی اسکریپت هایی هست که باید نصب کنم...

به نظرتون از چه سیستم هایی استفاده کنم؟

خودم تو نظرم استفاده از جوملا و ویبولتین در کنار همه...

اما اگه سیستم بهتری رو پیشنهاد میدید بگید...

اما واسه همین چند تا مشکل دارم

2- چه سایتی رو میشناسید که بتونم هاست نه زیاد گرون که بشه روش ویبولتین نصب کرد رو بخرم؟ مثلا سالانه 30 الی 40 هزارتومان... (با توجه به اینکه الان درآمد سایت از پاپ آپ هست و چون سایت روی سایت وبلاگ دهی هست درآمد های جدیدی رو نمیشه درست کرد)

3- آیا جوملا اون انعطاف لازم رو داره که ازش به عنوان یک سایت مجله ای که توش قرار از همه چی گذاشته بشه مثل دانلود، عکس ، خبر و... بتونم استفاده کنم؟ جوملا بهتره یا وردپرس؟

من با هردوشون کار کردم اما میگم شاید وسط راه یکیشون کم بیاره ... من به جوملا آشناترم...

SevenServer

تازه وارد
سلام دوست عزیزم

به نظر من phpnuke

اگه خواستین نصب + هاست و ...

خبر بدین

h-vafa

تازه وارد
توی ویکی پدیا اینطوری نوشته:

مشکلات

هم اکنون آسیب پذیری*های زیادی در پی*اچ*پی نیوک هستند که همه نسخه*های آن را تهدید می*کند. (حتی نسخه ۸.۱۳۵)

چندین حفره امنیتی در پی*اچ*پی نیوک از طریق تزریق به پایگاه داده کشف شد.[۱][۲]

پی*اچ*پی نیوک برای محتوا عنوان و لینک ساده تولید نمی*کند که این ممکن است برای نتایج سایت در موتورهای جستجو مشکل ایجاد کند.

منبع:

nimaalami

تازه وارد
دوست عزیز جدیدترین نسخه نیوک 8.3 هستش،به جرات میشه گفت نیوک 8.3 یکی از امن ترین cms هاست.نگران امنیت نیوک نباشید.

دوست عزیز در انتخاب سرور دقت کنید که در امنیت نقش فراونی داره.

موفق باشید. :53:

SevenServer

تازه وارد
با نیما موافقم

امنیتش خیلی خوبه

واقعا ارزش داره.برای ایندکس گوگل هم مشکلی پیش نمیاد.من الان واسه یکی از مشتریام زدم.الان تو گوگل صفحه 2 هستش توی 20-25 روز

MahdiY

راهبر انجمن
با دوستان موافقم نیوک خوبه

برای سایت های مجله ای وردپرس هم خوبه و برای کاربران و ... امکانات خوبی داره

امنیت بگم همه اش دروغه اما خیلی هاش به سرور مربوط میشه! البته اگه از یه سیستم ایمن استفاده کنید .

در مورد هاست از نظر من نباید بگید قیمت این قدر میخوام . شاید با پولی کم تر از این هم بشه یه هاست مناسب جور کرد

برید امکانات چند تا هاستینگ را ببینید و پرس و جو کنید از مشتری هاش و یه هاست ارزان قیمت و مناسب بگیرید .

موفق باشید

mahdiali35

کاربر عضو
کل قالب های فارسی رایج برای نیوک همشون با یک سبک بسیار تکراری و از بالا به پایین هستند و میتونم بگم تنوع اونها 0 هست ... به هیچ وجه تنوع قالب های جوملا و وردپرس رو نداره نیوک ...

lastwall

تازه وارد
کل قالب های فارسی رایج برای نیوک همشون با یک سبک بسیار تکراری و از بالا به پایین هستند و میتونم بگم تنوع اونها 0 هست ... به هیچ وجه تنوع قالب های جوملا و وردپرس رو نداره نیوک ...
درود

من هم با ایشون موافقم

از لحاظ امنیت هم همشون امن هستن..مگر اینکه سرورتون امن نباشه!

اگر میخواید از وسعت قالبی و پلاگینی برخوردار باشید از جوملا ، وردپرس استفاده کنید. وی بی هم به نظرم عالی هست .

ولی خوب به صورت حرفه ای تر میتوانید از دروپال و زن فرو برای فروم استفاده کنید

MohammadQ

کاربر عضو
به نظر منم wordpress بهترین گزینه هست ، دلایلی داره : 1. محدودیت های طراحی نیوک رو نداره 2.ساده است و میشه زود یاد گرفت و مدیریت کرد 3. افزونه های زیادی برای مدیریت بهتر براش میسازن و پیدا میشه 4.سئو خیلی باحالی داره 5. دلیل زیاد داره فرصت و وقت و حوصله نیست :D

برای انجمن با ویبولتین موافقم دلایلش زیاده و همه میدونن

برای هاستینگ هم اعتبار شرکت و قیمت مناسب اولین و آخرین شرطه (و پشتیبانی تخصصی)

سایت های زیر رو پیشنهاد میکنم :

1.

2.

3.

4.

5.

برای پنل پیامک هم "خودم" رو پیشنهاد میکنم :D به دردت میخوره ها

newera

تازه وارد
وردپرس با این امکانات و این همه طرفدار چرا سیستم های نیوک وو...<br>وردپرس بهترین انتخاب هست برای سایت شما<br> اگر هاست و... + نصب و پشتیابی هم خواستید بنده در خدمتم <br>ارادت 

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

فقط وردپرس

سبک ، انعطاف پذیر ؛

بی نهایت افزونه برای هر کاری یه افزونه داره

واسه ی فروم هم اگه نمیخوای از بادی پرس یا بی بی پرس استفاده کنی همون وی بولتین که گفتی بهتره

برای استفاده از وردپرس قالبهای آماده زیادی هم وجود داره که نیاز نیست پول هنگفتی برای طراحی قالب بدی

برای هاست هم mihanwebhost.com پیشنهاد خوبیه

h-vafa

تازه وارد
ممنون دوستان از راهنماییهاتون...

ولی باز هم نظرم روی همون جوملا و ویبولتین هست...

آخه سایتی که من فکر می کنم ماژولهای زیادی می خواد و خیلی ممکنه سنگین باشه که فکر نکنم با وردپرس بشه این کار رو کرد...

اما مشکلم بازم واسه سایتی هست که می خوام توش هاست بگیرم...

واسه اینکه وی بولتین می خوام بنصبم به مشکل می خورم...

سایت های وارز رو باید بگردم واسه قیمت مناسب...

یکی پیدا کردم باید ببینم چطوره... 1 گیگ فضا سالانه 42هزار تومن ترافیک نامحدود با سی پنل

Black_Sky

کاربر عضو
وردپرس:

مزایا: 1-سبک 2- آسان 3-رابط کاربری و زیبا 4- انعطاف پذیر برای طراحی افزونه و...

پی اچ پی نیوک :

مزایا :1-امکانات پیشفرض بالا 2-امنیت مناسب 3-قدرت بالا 4-پنل و رابط کاربری سخت

============================================

از نظر امنیت نیوک پیشفرض از وردپرس بالاتره چون هسته دستکاری شده ایرانی ها میباشد اما

مهمترین علت هاست میباشد

در وردپرس طراح های ناشی و تازه کار همه پوسته با افزونه ظراحی میکنن که از نظر امنیتی کلا مشکل داره

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

درضمن به دلیل آشنا نبودن اشخاص زیادی با نیوک پوسته های کمی وجود داره مگر نه از نظر طراحی میتوان در یک سطح قرار داد

بالا