مشکل وب سایتم

• نویسنده موضوع Mhmwd
  • تاریخ شروع

Mhmwd

تازه وارد
وبسایتم تایید نمیشه برای درخواست درگاه و میگن دمو هست چجوری از حالت دمو در بیارم قالب فروشگاهی نصب کردم روی سایت

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام
یکی از چک لیست های اینماد یا درگاه های واسط این هست که کارشناس باید تایید کنه که سایتتون آزمایشی نیست
برای همین محصولات، دسته بندی ها و... دمو رو حذف کنید و چند محصول خودتون رو درج کنید سپس اقدام کنید.

Mhmwd

تازه وارد
اها ینی اگه محصولان و دسته بندی های خودمو بزارم و بعد درخواست بدم از حالت دمو در میاد؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
برای شروع بهتره محصولات و برگه ها (بجز برگه های مرتبط با وکامرس) و نوشته ها و دسته ها و برچسب ها و پیام کاربران را کاملا حذف کنید.
در شروع برگه های الزامی را بسازید. از تماس با ما و قوانین (طبق قوانین اینماد و قوانین رایج کشور ، حتما قوانین اینماد را بخوانید) و درباره ما
سپس محصولات حقیقی خودتان را درج کنید .
سعی کنید حداقل 10 محصول قرار دهید. هر چه میزان محصولات بیشتر باشد بهتر است.
دسته بندی محصولات را ایجاد کنید.
حتما برای محصولات عکس قرار دهید.
حتما درگاه واسط یا روش پرداخت و شیوه حمل و نقل را فعال سازی کنید. (این بخشها گاها تست گرفته می شود).
حتما درگاه های معتبر را استفاده کنید تا به مشکل نخورید.
موفق باشید

altonsabz

تازه وارد
با سلام:
1- سایت فروشگاهی من سرعتش خیلی پایین است از نظر سایت gtmetrix.com حدود 60 درصد است البته عکس ها را فشرده کردم باز هم سرعت پایین است.
2- وقتی در پنل مدیریت هستم و فعالم چند دقیقه که مشغولم هنگ میکنه و باید خارج بشم و دوباره ورود کنم.
3- بعضی مواقع به مدت چند دقیقه سایتم ناپدید میشه و دوباره خیلی سریع لود میشه.
4- با اینکه افزونه ها را خیلی زود بروزرسانی میکنم ولی سامانه وردپرس هر روز پیام میده قالب سایت ( انفولد) بروزرسانی شود به محض اینکه بروزرسانی میشه دوباره بعد از چند دقیقه پیام بروزرسانی داده میشه. البته 2 ، 3 باری قالب را از طریق هاست مجددا نصب کردم ولی مشکل حل نشد.
5- البته تازگیها عضو افیلیت دیجی کالا شدم ولی مشکل از قبل بوده است فقط الان بیشتر شده است.
سایت: pacoherb.com

ایمیل: altonsabz@yahoo.com

با تشکر : اسدی

Mhmwd

تازه وارد
سلام میخواستم سوال کنم اگه قالبی از سایت های دانلود کنم و نصب کنم روی ورد پرس بصورت دمو عمل میکنه از کجا بفهمم سایتم دمو هست یا نه میشه کمک کنین

جاویدان

کاربر عضو
با سلام:
1- سایت فروشگاهی من سرعتش خیلی پایین است از نظر سایت gtmetrix.com حدود 60 درصد است البته عکس ها را فشرده کردم باز هم سرعت پایین است.
2- وقتی در پنل مدیریت هستم و فعالم چند دقیقه که مشغولم هنگ میکنه و باید خارج بشم و دوباره ورود کنم.
3- بعضی مواقع به مدت چند دقیقه سایتم ناپدید میشه و دوباره خیلی سریع لود میشه.
4- با اینکه افزونه ها را خیلی زود بروزرسانی میکنم ولی سامانه وردپرس هر روز پیام میده قالب سایت ( انفولد) بروزرسانی شود به محض اینکه بروزرسانی میشه دوباره بعد از چند دقیقه پیام بروزرسانی داده میشه. البته 2 ، 3 باری قالب را از طریق هاست مجددا نصب کردم ولی مشکل حل نشد.
5- البته تازگیها عضو افیلیت دیجی کالا شدم ولی مشکل از قبل بوده است فقط الان بیشتر شده است.
سایت: pacoherb.com

ایمیل: altonsabz@yahoo.com

با تشکر : اسدی
با سلام دوست عزیز
چند دلیل مشخص که دیده شد اولی ssl سایت شما دارای ایراد است نسبت به رفع آن اقدام کنید
دوم اشکال در بارگذاری اطلاعات یا خطای بارگذاری یا تاخیر در بارگذاری در سرور شما کاملا مشهود است.
سوم سرور شما از کندی رنج می برد اگر سرور شما دارای لایت اسپید یا انجین ایکس نیست بهتر است به سرعت انتقال به این موارد را انجام دهید. برای یک فروشگاه آنلاین خساست در این زمینه باعث ضررهای کلان می شود. حتما سرور cdn شخصی برای عکس ها ایجاد کنید و بطور مکمل از شرکتهای کلود داخلی یا خارجی برای کاهش فشار و کاهش کندی هم استفاده نمایید
چهارم از قالب اصلی استفاده کنید . چون شما هم در تبلیغات دیجی کالا عضو هستید و هم در خود آن بهتره از یک قالب اورجینال از تم فارست خودتان را بیش از این به دردسر نیاندازید . محدود فروشندگانی هستند که قالب اورجینال را بدون محدودیت های خودخواهانه و احمقانه داخلی به شما ارائه می کنند . چون شما امکان خرید دارید با یک قالب اورجینال از فروشنده اصلی سریعتر مشکلتان رفع می شود. توصیه اصلی این است که قالب های فقط فروشگاه محور را انتخاب کنید نه چندکاربردی. گاهی تمرکز و تمایل شخصی بر روی یک قالب باعث مشکلات جدی برای شما می شود گاهی تغییرات حتی در شروع لازم است.
برای بروزرسانی به نسخه 5.4 خیلی زود اقدام کردید این بروزرسانی تازه منتشر شده و هنوز مشکلاتش نمایان نشده و حتما قالب ها و افزونه های مرتبط با اون هماهنگی ندارند و زمان حداقل 1 هفته ای و گاهی بیشتر لازم است که بروزرسانی های مختلف منتشر و سپس بروزرسانی اصلی آغاز شود. حتی خود وردپرس در این نوع بروزرسانی ها از خودکار بودن آن منصرف می شود.
موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
سلام میخواستم سوال کنم اگه قالبی از سایت های دانلود کنم و نصب کنم روی ورد پرس بصورت دمو عمل میکنه از کجا بفهمم سایتم دمو هست یا نه میشه کمک کنین
با سلام دوست عزیز
اگر از بسته های آسان نصب موجود استفاده کنید بیشتر آنها از دمو فعال استفاده می کنند.
اما اگر خودتان وردپرس و ووکامرس را نصب کنید و قالب را در پوشه قالب از روت سرور یا از درون پنل بارگذاری کنید دیگر دمو شامل آن نمی شود.
البته این در شرایطی است که شما درون ریزی یک دمو قبلی را انجام نداده باشید و صرفا از یک قالب ساده استفاده کنید.
ساده ترین و سریع ترین شیوه پس از درون ریزی و یا وجود دمو و بازگشت به حالت کارخانه :) وردپرس استفاده از این افزونه است.
این افزونه وردپرس را به حالت نصب اولیه باز می گرداند یادتان باشد قبل از انجام این مسئله مطمئن شوید که هیچ اطلاعاتی را نمی خواهید یا اگر می خواهید از آنها برون بری یا بک آپ تهیه کنید . ضمنا این افزونه بسیاری از قالب و افزونه های فعال را به حالت غیر فعال برده ولی قبل از شروع عملیات از شما می پرسد آنها را فعال نگه دارد یا خیر. برای نهایی شدن این فرآیند باید کلمه reset رو درج کنید و با تایید دوباره فرآیند در کمترین زمان انجام می شود بدون هیچ مشکلی.
موفق باشید

Mhmwd

تازه وارد
من از کجا بفهمم سایتم دمو هست یا نه از بسته نصبی اسان استفاده کردم
ادرس سایتم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
ساده ترین حالت فهمش اینه که یه بار از اون بالا تا این پایین رو کامل و دقیق و شمرده بخونی تا بفهمی دمو هست یا خیر
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mhmwd

altonsabz

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
چند دلیل مشخص که دیده شد اولی ssl سایت شما دارای ایراد است نسبت به رفع آن اقدام کنید
دوم اشکال در بارگذاری اطلاعات یا خطای بارگذاری یا تاخیر در بارگذاری در سرور شما کاملا مشهود است.
سوم سرور شما از کندی رنج می برد اگر سرور شما دارای لایت اسپید یا انجین ایکس نیست بهتر است به سرعت انتقال به این موارد را انجام دهید. برای یک فروشگاه آنلاین خساست در این زمینه باعث ضررهای کلان می شود. حتما سرور cdn شخصی برای عکس ها ایجاد کنید و بطور مکمل از شرکتهای کلود داخلی یا خارجی برای کاهش فشار و کاهش کندی هم استفاده نمایید
چهارم از قالب اصلی استفاده کنید . چون شما هم در تبلیغات دیجی کالا عضو هستید و هم در خود آن بهتره از یک قالب اورجینال از تم فارست خودتان را بیش از این به دردسر نیاندازید . محدود فروشندگانی هستند که قالب اورجینال را بدون محدودیت های خودخواهانه و احمقانه داخلی به شما ارائه می کنند . چون شما امکان خرید دارید با یک قالب اورجینال از فروشنده اصلی سریعتر مشکلتان رفع می شود. توصیه اصلی این است که قالب های فقط فروشگاه محور را انتخاب کنید نه چندکاربردی. گاهی تمرکز و تمایل شخصی بر روی یک قالب باعث مشکلات جدی برای شما می شود گاهی تغییرات حتی در شروع لازم است.
برای بروزرسانی به نسخه 5.4 خیلی زود اقدام کردید این بروزرسانی تازه منتشر شده و هنوز مشکلاتش نمایان نشده و حتما قالب ها و افزونه های مرتبط با اون هماهنگی ندارند و زمان حداقل 1 هفته ای و گاهی بیشتر لازم است که بروزرسانی های مختلف منتشر و سپس بروزرسانی اصلی آغاز شود. حتی خود وردپرس در این نوع بروزرسانی ها از خودکار بودن آن منصرف می شود.
موفق باشید
درود بر شما. از بابت وقتی که گذاشتید متشکرم. شاد و سلامت باشید.

بالا