وب سایت فیس نما رو با چی ساختن؟؟؟

alihesari

کاربر عضو
دوستان شبکه اجتماعی فیس نما از چه اسکریپتی استفاده میکنه؟؟؟

بهترین اسکریپت فارسی و همچنین انگلیسی برای ساخت یک شبکه اجتماعی همانند فیس نما چیه؟؟؟

valid

تازه وارد
با شیرترانیکس ایجاد شده و جز نمونه کارهای هست.

alihesari

کاربر عضو
خب حالا

بهترین اسکریپت فارسی و همچنین انگلیسی برای ساخت یک شبکه اجتماعی؟ چون اسکریپت های زیادی در پرشین اسکریپت معرفی شده میپرسم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
همین سوالو یک بار دیگه پرسیدید و تاپیک 3 صفحه شده... دوباره....؟

HamedR

کاربر عضو
همین سوالو یک بار دیگه پرسیدید و تاپیک 3 صفحه شده... دوباره....؟
تاپیک رو قفل کن . یه لینک هم به اون آدرس بده . خلاص.

اصن من نمیفهمم یعنی چی آخه ! کدوم اسکریپت بهتره ؟ جوملا یا وردپرس ؟ شیرترانیکس یا سوشیال اینجین ؟ :| اصن یه وضعیه ها :39:

دوستان شبکه اجتماعی فیس نما از چه اسکریپتی استفاده میکنه؟؟؟بهترین اسکریپت فارسی و همچنین انگلیسی برای ساخت یک شبکه اجتماعی همانند فیس نما چیه؟؟؟
و اما شما دوست عزیز .... بهتره اول به فکر تامین هزینه های یه سرور باشی . بعد که یه سرور خوب خریدی + یه تیم پیدا کردی ، اون موقع میتونی یه شبکه اجتماعی قوی داشته باشی. اسکریپت باید مدام درحال توسعه باشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alihesari

کاربر عضو
بهتره اول به فکر تامین هزینه های یه سرور باشی . بعد که یه سرور خوب خریدی + یه تیم پیدا کردی ، اون موقع میتونی یه شبکه اجتماعی قوی داشته باشی. اسکریپت باید مدام درحال توسعه باشه .

سرور قوی یعنی vps بگیرم؟؟

HamedR

کاربر عضو
سرور قوی یعنی vps بگیرم؟؟
میتونی با vps شروع کنی . ولی اگه کاربرات خیلی زیاد بشن باید سرور قوی تر(اختصاصی) داشته باشی.

در ضمن حتما باید یه تیم برنامه نویسی و امنیت داشته باشی (اگه واقعا میخوای یه شبکه خوب راه بندازی).

:53:

hephactus

تازه وارد
اول نیازی به خرید vps نیست، فعلا با هاست کار کن بعد که دیدی بازدیدت بالا رفت vps بگیر، سرور مجازی خرج بالایی رو دستت میزاره.

ALi.Reza

کاربر عضو
اول نیازی به خرید vps نیست، فعلا با هاست کار کن بعد که دیدی بازدیدت بالا رفت vps بگیر، سرور مجازی خرج بالایی رو دستت میزاره.
بله، برای شروع حتما از هاست با پهنای باند مناسب استفاده کنید، کافیه

حالا تا بیاد سایت بگیره و کاربر جذب کنه و بعد اگر فعالیت کاربرا بالا باشه و....

تازه نیاز به vps معمولی احساس میشه و تا مدت ها vps کفاف میده

راستی من تجربه استفاده از vps و سرور رو ندارم، ولی شنیدم کار باهاش ساده نیست درسته ؟؟

HamedR

کاربر عضو
بله، برای شروع حتما از هاست با پهنای باند مناسب استفاده کنید، کافیهحالا تا بیاد سایت بگیره و کاربر جذب کنه و بعد اگر فعالیت کاربرا بالا باشه و....

تازه نیاز به vps معمولی احساس میشه و تا مدت ها vps کفاف میده

راستی من تجربه استفاده از vps و سرور رو ندارم، ولی شنیدم کار باهاش ساده نیست درسته ؟؟
:39:

خدایا .... :63:

شما چیزی از منابع سرورهای اشتراکی میدونین ؟

میدونین که توی شبکه اجتماعی تعداد افراد آنلاین بیشتر اولویت داره تا پهنای باند بالا ؟

میخواین طرف یه هاست اشتراکی بگیره . بعد دو روز دیگه ساسپند بشه !!! :|

اگه دقت کنین من اول هم به ایشون گفتم که بهتره کلا بیخیال شبکه اجتماعی بشه ولی اگه میخواد یه چیز خوب بسازه بهتره با vps شروع کنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALi.Reza

کاربر عضو
:39: خدایا .... :63: شما چیزی از منابع سرورهای اشتراکی میدونین ؟ میدونین که توی شبکه اجتماعی تعداد افراد آنلاین بیشتر اولویت داره تا پهنای باند بالا ؟ میخواین طرف یه هاست اشتراکی بگیره . بعد دو روز دیگه ساسپند بشه !!! :| اگه دقت کنین من اول هم به ایشون گفتم که بهتره کلا بیخیال شبکه اجتماعی بشه ولی اگه میخواد یه چیز خوب بسازه بهتره با vps شروع کنه.
سلام دادا !

این روزها که هر صدم ثانیه داره شبکه مجازی راه اندازی میشه! فک می کنی الان خود شما اگر یک شبکه مجازی راه اندازی کنی چقدر کاربر جذب کنه !؟

اونوقت چندتاشون تو شبکه مجازی تازه تاسیس شما آنلاین میشن و میمونن و فعالیت می کنن!؟؟

شما به این کاربر، برای شروع یک سایت که گرفتنش مدت زمان نسبتاً زیادی نیاز داره و ممکنه بگیره یا نگیره پیشنهاد مناسب ولی پر هزینه میدی

شما اطلاعاتتون در زمینه فوق کافی به نظر می رسه، ولی تجربه راه اندازی شبکه مجازی روی هاست رو نداشتی یا اگر هم داشتید مشخصه ساسپند شدید!

تاسیس شبکه مجازی با کمی! کاربر فعال و آنلاین، هاست خوب!! کافیشه ولی اگه کارش گرفت یا داشت می گرفت! خیلی زود باید چی..؟؟

یادمه بادی پرس رونمائی شده بود! خیلی ها رو هاستشون، کنار سایشتون و برای کاربرای سایشتون! شبکه مجازی راه اندازی کرده بودن

خوبه الان بیان از تجربه خودشون بگن تا دیگران هم استفاده کنن بلکه کمتر متضرر بشن!! :)

خـدایــــا....!

بالا