وب سایت لایسنس

BlackRose#

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

دوستان بنده قصد دارم وب سایتی که دارم لایسنس بیشتر بفروشم بقیش هم محصول های معمولی

حالا من چیکار باید بکنم که وقتی کاربر خرید رو به صورت انلاین انجام میده بالافاصله در برگشت به سایت کد رو مشاهده کنه؟یا اگر امکانش نیست اینکه وقتی سفارش رو پرداخت میکنه من بتونم کد رو براش بفرستم یعنی مثلا یه قسمت بزنم کد های خریده شده و من از مدیریت کد رو اضافه کنم اون در قسمت مورد نظر کد رو ببینه؟و اگر باز هم امکانش نیست...میشه من فایل های تکستی آپلود کنم بعد هر کاربری که خرید میکنه یکی از فایل های تکست رو بهش بده...ولی وقتی فایل تکست داده شد دیگه اون فایل رو به کسی نده؟یعنی تکرار نشه؟اگر هیچ کدوم اینا نمیشه به کدوم cms سوییچ کنم که این قابلیت ها رو داشته باشه؟

IAMIR

کاربر عضو
باتغییراتی قابلیت درخواستی شما در ووکامرس قابل اجراست ولی بهترین پیشنهاد به شما استفاده از اسکریپت

freer

می باشد .

freer.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

BlackRose#

تازه وارد
باتغییراتی قابلیت درخواستی شما در ووکامرس قابل اجراست ولی بهترین پیشنهاد به شما استفاده از اسکریپت

freer

می باشد .

freer.ir
ممنونم ولی اسکریپتش خیلی سادس...

اوت تغییراتی که گفتید در چه سطحیه؟اموزشش جایی هست بخونم؟

amirrezajoon

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

دوستان بنده قصد دارم وب سایتی که دارم لایسنس بیشتر بفروشم بقیش هم محصول های معمولی

حالا من چیکار باید بکنم که وقتی کاربر خرید رو به صورت انلاین انجام میده بالافاصله در برگشت به سایت کد رو مشاهده کنه؟یا اگر امکانش نیست اینکه وقتی سفارش رو پرداخت میکنه من بتونم کد رو براش بفرستم یعنی مثلا یه قسمت بزنم کد های خریده شده و من از مدیریت کد رو اضافه کنم اون در قسمت مورد نظر کد رو ببینه؟و اگر باز هم امکانش نیست...میشه من فایل های تکستی آپلود کنم بعد هر کاربری که خرید میکنه یکی از فایل های تکست رو بهش بده...ولی وقتی فایل تکست داده شد دیگه اون فایل رو به کسی نده؟یعنی تکرار نشه؟اگر هیچ کدوم اینا نمیشه به کدوم cms سوییچ کنم که این قابلیت ها رو داشته باشه؟
این آموزش برای ووکامرس هستش ... اگر سیستمتون فرق داره بگید تا آموزش مربوط به اونو بزارم

یا کد رو تو یه فایل txt ذخیره کنید و zip کنید و آپلودش کنید و لینک دانلود بهش بدید تا کاربر بتونه فایلشو دان کنه و توی اون ببینه

یا افزونه فروش لایسنس ووکامرس رو بگیرید

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
این دو افزونه فروش لایسنس برای ووکامرس هست، یه خرده صبر کنید لینک دانلودش رو پیدا میکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirrezajoon

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

افزونه فروش لایسنس برای ووکامرس هست، یه خرده صبر کنید لینک دانلودش رو پیدا میکنم
سلام دوباره! این افزونه فروش لایسنس هستش... اگر اشتباه نکنم باید افزونه فارسی باشه... من امتحان نکردم... مشکلی بود بگید در خدمتم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
خیلی جستجو کردم تا تونستم یکیشون رو پیدا و دانلود کنم

اینم لینک دانلود

بالا