وردپرس شبکه ( عدم ورود به پیشخوان )

harbiline

Edris
سلام
تو سایت بنده وردپرس شبکه راه انداختم..
و همه چی اوکی هستش مشکل این هستش که الان تو سایت وقتی سایتی ثبت میشه پیشخوان سایت جدید بالا نمی یاد ارور 404 not found میده
روی صفحه اصلی سایت سوار هستش و ساب دامنه هم به صورت * زده شده ک طبق گفته های خوده مرجع وردپرس همه چی اوکی هستش
بخش:
.hasss هم کداش ثبت شده و کانفینگ هم ثبت شده - بخش ساب دامین کانفینگ هم true هستش اما باز هم پیشخوان ساید جدیدی که ثبت میشه بالا نمی یاد.
مشکل از چیه؟
نمونه مثلا :

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
وردپرس شبکه رو از شروع در حالت شبکه از اول نصب کردی یا پس از نصب وردپرس اون رو تبدیل و فعال کردی؟
چیزی که مشخصه اینه که چیزی ثبت نمیشه . چون پوشه مرتبط با وردپرس شبکه خالیه.
شما نباید دستی سایت جدید ایجاد کنید بهتره یک سایت جدید رو به عنوان یک کاربر عادی ثبت نام کنید. احتمالا لینک تایید هم داره که از ایمیل باید فعال کنید.
الان برای امتحان بنده یک سایت ثبت نام کردم عمسش پیوست هستش ایمیل هنوز دریافت نشده است این یعنی یا ایمیل به درستی پیکربندی نشده است یا باید دستی تایید و ارسال شود . این یعنی بدون تایید ایمیل سایتی در دسترس نخواهد بود.
نکته مهم اینجاست علاوه بر کانفینگ درست htasscc و wp-config تنظمیات مرتبط با سرور و اجازه ثبت ساب دامین باید از سمت سرور و پشتیبانی فعال باشد که در بسیاری از هاستینگ ها این مورد فعال نیست و عمدا مسدود می کنند به خاطر اینکه بار زیادی به سرور تحمیل می کنه. پس باید مطمئن بشی که دسترسی بهش باز هست. در سرورهای اشتراکی اصلا اجازه اینکار رو نمی دهند.
موفق باشید
You must be registered for see images attach

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: harbiline

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
پس از دریافت ایمیل خطایی 404 وجود دارد یعنی ایمیل تایید قادر نیست فعال شود.
این یعنی پیکربندی ناقص است مثلا دو تایید قرار داده شده است.
یا پیکربندی ارسال ایمیل درست نیست . یا سایت اصلی به درستی تغییر نکرده است
زیرا پس از تایید این ایمیل که باید شامل خوش آمد گویی باشد باید یک ایمیل دیگر ارسال شود که شامل دسترسی و فعال شدن سایت جدید است.
اینموارد احتمالا شامل حالت ایجاد دستی نمی شود
ولی باید قبلش برایش قالب پیش فرض و تنظیمات مرتبط که چه چیزهایی می تواند در دسترس کاربر جدید قرار گیرد تنظیم شوند. بسیاری این موارد را انجام نمی دهند و فکر می کنند وردپرس همه چیز را انجام می دهد این شامل پیوندهای یکتا و تنظیمات مرتبط در بخش پیکربندی است
بادت باشه این تنظیمات رو که مرحله به مرحله انجام می دی فقط همین یک صفحه لینک زیر نیست. خود این لینک چندین لینک زیر مجموعه داره که فرآیند مولیت سایت رو تکمیل می کنه.
اگر دیدی مشکل رو پیدا نمی کنی دیباگ رو فعال کن
ضمنا برخی افزونه ها در مخزن هستند که کمک می کند در ایجاد و رفع مشکل مولتی سایت.
موفق باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: harbiline

harbiline

Edris
ممنون جاوید جان..
مواردی ک گفتی عالی بودش..
همین ک تو این سروره نمیشه وردرپس شبکه زد . و همین ک مواردی ک گفتی رو باید جایی دیگ تست کنم..

harbiline

Edris
با سلام دوست عزیز
پس از دریافت ایمیل خطایی 404 وجود دارد یعنی ایمیل تایید قادر نیست فعال شود.
این یعنی پیکربندی ناقص است مثلا دو تایید قرار داده شده است.
یا پیکربندی ارسال ایمیل درست نیست . یا سایت اصلی به درستی تغییر نکرده است
زیرا پس از تایید این ایمیل که باید شامل خوش آمد گویی باشد باید یک ایمیل دیگر ارسال شود که شامل دسترسی و فعال شدن سایت جدید است.
اینموارد احتمالا شامل حالت ایجاد دستی نمی شود
ولی باید قبلش برایش قالب پیش فرض و تنظیمات مرتبط که چه چیزهایی می تواند در دسترس کاربر جدید قرار گیرد تنظیم شوند. بسیاری این موارد را انجام نمی دهند و فکر می کنند وردپرس همه چیز را انجام می دهد این شامل پیوندهای یکتا و تنظیمات مرتبط در بخش پیکربندی است
بادت باشه این تنظیمات رو که مرحله به مرحله انجام می دی فقط همین یک صفحه لینک زیر نیست. خود این لینک چندین لینک زیر مجموعه داره که فرآیند مولیت سایت رو تکمیل می کنه.
اگر دیدی مشکل رو پیدا نمی کنی دیباگ رو فعال کن
ضمنا برخی افزونه ها در مخزن هستند که کمک می کند در ایجاد و رفع مشکل مولتی سایت.
موفق باشید

جاوید میتونی راش بندازی واسم؟؟
ایمی ارسال میشه ولی همونی ک گفتی برای تائیدش ارور 404 میده چه کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز امیر محمد غفوری
بنده خیلی وقته که با وردپرس شبکه کار نکردم بسیاری از جزئیات یادم رفته .
بذار ببینم روی لوکال کار میده یا نه . چون الان سرور خالی و مناسب برای اینکار ندارم.
موفق باشید

harbiline

Edris
بذار ببینم روی لوکال کار میده یا نه . چون الان سرور خالی و مناسب برای اینکار ندارم.
موفق باشید
خیلی موضوع عجیبیه..همه چیو امتحان کردم حتی پشتیبانی هم واس هاستی که گرفتم اونم صحبت کردم اونام گاگول تر...
خیر سرم مثلا یه وردپرس هاست گرفتم واس اینکار از سرور پارس مثلا ک ببینم پجوری میشه..هرکاری ک قبلا من کردم رو اونا دارن میکنن..معضلی شده اصا...

harbiline

Edris
موفق باشید
اقا یه سوال..
اکثر قالب هارو دیدی که همه با کامپوزر و المنتور ساخته شدن..
توی وردپرس شبکه اینا نصب نمیشن چرا؟؟
موقع نصبش ارور Content Encoding Error میده کلا یه صفحه می یاد
این ارور رو میده
The page you are trying to view cannot be shown because it uses an invalid or unsupported form of compression.

Please contact the website owners to inform them of this problem.
حتی برای مثلا ادمین هم باشم نصبش این ارور رو میده
و زمانی ک کاربر هم ثبت نام میکنه مثلا برای نصبش که لودینگ داره اصلا تکون نمیخوره..و حرکتی نمیکنه اصلا.

بالا