ورود به یکی از محصولات بجای باز شدن فروشگاه !!

yasweb

تازه وارد
با سلام .
فروشگاه وبسایت من دارای یک ایراد هست و وقتی که به آدرس فروشگاهم ورود میکنم به یکی از محصولاتم وارد میشه !!

www.press90.com/shop/

لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور باید این مشکل رو درست کنم .
با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

برگه فروشگاهتون رو باز کنید تا اگر شورت کد یا چیزی مشابه اون رو دید حذفش کنید این برگه باید فاقد شورت کد باشد {در صورتی که از ویژوال کمپوزر در صفحه فروشگاه استفاده کردید باید ریداریکت کننده این محصول را در فروشگاه یا برگه خود محصول جستجو کنید }

ضمنا قسمت فهرست را بررسی کنید تا اگر برای فروشگاه لینکی به این محصول دادید را حذف کنید

موفق باشید

yasweb

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

برگه فروشگاهتون رو باز کنید تا اگر شورت کد یا چیزی مشابه اون رو دید حذفش کنید این برگه باید فاقد شورت کد باشد {در صورتی که از ویژوال کمپوزر در صفحه فروشگاه استفاده کردید باید ریداریکت کننده این محصول را در فروشگاه یا برگه خود محصول جستجو کنید }

ضمنا قسمت فهرست را بررسی کنید تا اگر برای فروشگاه لینکی به این محصول دادید را حذف کنید

موفق باشید
سلام دوست عزیز .

هیچ شورت کدی رو درون برگه فروشگاه سایتم استفاده نکردم . از ویژوال کمپوزر هم استفاده نکردم .

لینک مربوط به فروشگاه هم در قسمت فهرستها درسته !!!

هنوز نتونستم بفهمم به چه دلیل اینطوری میشه !!!

داش علی

کاربر عضو
من الان سایتتون رو نگاه کردم ولی وقتی روی فروشگاه کلیک می کنی چیزی نمی آورد.

yasweb

تازه وارد
من الان سایتتون رو نگاه کردم ولی وقتی روی فروشگاه کلیک می کنی چیزی نمی آورد.
بله ، درسته دوست عزیز .

یک برگه دیگه رو در قسمت پیکر بندی به عنوان برگه فروشگاه قرار دادم و سپس تغییرش دادم به برگه فروشگاه قبلی ، اما ؛ الان چیزی ظاهر نمیشه !!!

الان باید چیکار کنم که محصولاتم نمایش داده بشن ؟

yasweb

تازه وارد
برگه فروشگاه رو به هخمون برگه قبل تغییر دادم ، اما ؛ هنوز همون مشکل قبل رو دارم !!!

yasweb

تازه وارد
دوستان مشکلم حل شد ، و دلیلش هم بخاطر نسب پلاگین Display product Options و عدم تنظیم مربوط به این پلاگین بود که دچار چنین مشکلی شده بودم .

بالا