ورود وجه پرداخت توسط کاربر درگاه پرداخت بانک ملت

BahramElf

کاربر عضو
سلام

درگاه بانک ملت رو گرفتم و پلاگینش رو نصب کردم با پلاگین فقط میشه جمع سبد خرید رو از طریق درگاه پرداخت کرد، حالا میخوام یک روش هم برای پرداخت مستقیم به این صورت که کاربر بیاد خودش مشحصات و مبلغ رو وارد کنه و پرداخت رو بزنه متصل بشه به درگاه برای پرداخت ایجاد کنم

ALi.Reza

کاربر عضو
درود

ببین این به کارت میاد:

BahramElf

کاربر عضو
ممنون، بعد این با افزونه بانک ملت woocomerece.ir باهم نصب باشه اختلال ایجاد نمیکنه؟ و اینکه از نظر امنیت و اعتبار مشکل نداره؟

i3ooter

کاربر عضو
ممنون، بعد این با افزونه بانک ملت woocomerece.ir باهم نصب باشه اختلال ایجاد نمیکنه؟ و اینکه از نظر امنیت و اعتبار مشکل نداره؟
با سلام؛

خیر، بنده نزدیک به 2 ساله دارم ازش استفاده می کنم

خیلی عالیه

javaheri123

کاربر عضو
سلام بنده این افزونه نصب کردم اما در برگشت هیچ پیغامی نشون نمیده و حتی در پنل خودش هم تراکنشی ذخیره نمیشه مشکل از کجا می تونه باشه؟؟؟؟

BahramElf

کاربر عضو
سلام بنده این افزونه نصب کردم اما در برگشت هیچ پیغامی نشون نمیده و حتی در پنل خودش هم تراکنشی ذخیره نمیشه مشکل از کجا می تونه باشه؟؟؟؟
من نصب کردم استفاده میکنم فعلا مشکلی نداشته تا الان

jamshimi

کاربر عضو
دوستان با  این درگاه بانک ملت نمیشه فرم پرداخت توی پست ها یا صفحات قرار داد؟ چون من نصب دارم و نمی خوام چندین افزونه نصب کنم فقط میخوام جایی باشه که کاربر خودش مبلغ مورد نظر را وارد کنه و سپس پرداخت کنه

omidrastegar

کاربر عضو
سلام

درگاه بانک ملت رو گرفتم و پلاگینش رو نصب کردم با پلاگین فقط میشه جمع سبد خرید رو از طریق درگاه پرداخت کرد، حالا میخوام یک روش هم برای پرداخت مستقیم به این صورت که کاربر بیاد خودش مشحصات و مبلغ رو وارد کنه و پرداخت رو بزنه متصل بشه به درگاه برای پرداخت ایجاد کنم
خب خودت یک فاکتور دستی بساز بده پرداخت کنن

یا افزونه کیف پول نصب کن که از همون درگاه پرداخت ووکامرس استفاده کنی

BahramElf

کاربر عضو
خب خودت یک فاکتور دستی بساز بده پرداخت کنن

یا افزونه کیف پول نصب کن که از همون درگاه پرداخت ووکامرس استفاده کنی
ممنون از پاسخت کارم با همین افزونه

درود

ببین این به کارت میاد:
راه افتاد

من میخواستم کاربر خودش مبلغ رو وارد کنه و پرداخت مستقیم بزنه

بالا