وضعیت سفارش های موفق رو لغو شده نشون میده!

samaram

تازه وارد
وقت بخیر

چند روزه تو ووکامرس سفارش هایی که موفق به اتمام میرسن، یعنی پول به حساب من منتقل میشه رو بصورت لغو شده نشون میده! یعنی پیامک واریز به حساب برام میاد. اما وقتی میرم تو ووکامرس میبینم اون سفارش کنارش ضدبدر قرمز داره و نوشته لغو شده

چرا اینطور شده؟ چیکارش کنم؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
درگاهت چیه و از کجا دانلود کردی؟

خودت یه محصول 100 تومنی بساز و خرید کن و تست بگیر ..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samaram

تازه وارد
پوسته قدیمی شده، آخرین نسخه رو نصب کن
یه پوسته جدید امتحان کردم بازم نشد

درگاهت چیه و از کجا دانلود کردی؟

خودت یه محصول 100 تومنی بساز و خرید کن و تست بگیر ..
درگاهم جهان پی هست. از سایت خودشون. تا حالا فروشگاه درست کار میکرد. از بعد بروز رسانی اینطوری شده

خودم یه محصول ساختم و تست کردم. بازم همون مشکل هست. اول چند دقیقه در حال انجام نشون میده و بعدم لغو!

hannanstd.ir

از مخزن وردپرس درگاه پارسپال یا پی لاین ووکامرس رو دانلود و نصب کن ... از تنظیماتش تیک "آزمایشی" رو بزن تا نیاز به مرچنت و. .... نباشه و حالت تستی داشته باشه ... با اونها تست بگیر اگه مشکلی وجود نداشت مشکل از درگاه جهان پی هست که میتونی تیکت بزنی به جهان پی پیگیری کنن .

samaram

تازه وارد
دوستان با جهان پی صحبت کردم مشکل از سمت اونا نیست. راست هم میگن خب. چون تراکنش در سیستم اون ها موفق ثبت میشه. موقع برگشت به سایت خودمون ظاهرا یه مشکلی هست که سفارشات رو موفق نشون نمیده.

ضمنا موقع برگشت به سایت خودمون اونجا که میگه در حال برگشت به سایت پذیرنده، به سایت بر نمی گرده و یه صفحه سفید نشون میده که فقط توش اون گوشه بالا 1-   نوشته!

پوسته رو هم عوض کردم و با پوسته جدید چک کردم بازم حل نشد.

hannanstd.ir

دوستان با جهان پی صحبت کردم مشکل از سمت اونا نیست. راست هم میگن خب. چون تراکنش در سیستم اون ها موفق ثبت میشه. موقع برگشت به سایت خودمون ظاهرا یه مشکلی هست که سفارشات رو موفق نشون نمیده.

ضمنا موقع برگشت به سایت خودمون اونجا که میگه در حال برگشت به سایت پذیرنده، به سایت بر نمی گرده و یه صفحه سفید نشون میده که فقط توش اون گوشه بالا 1-   نوشته!

پوسته رو هم عوض کردم و با پوسته جدید چک کردم بازم حل نشد.

دوست عزیز اینکه راست میگن یا نه رو از این جمله که تراکنش ثبت میشه یا نمیشه نمیشه تشخیص داد !

چون بله تراکنش ثبت میشه ولی مهم اینه که بعدش توی سایت شما از طریق پلاگین درگاه جهان پی ووکامرس عملیات verify انجام بگیره ....

شما اگه نیاز به کمک ندارید پس چرا تاپیک میزنید ؟! کاری که بنده توی پست قبلیم گفتم رو تست گرفتید ؟؟ نتیجه؟

samaram

تازه وارد
دوست عزیز اینکه راست میگن یا نه رو از این جمله که تراکنش ثبت میشه یا نمیشه نمیشه تشخیص داد !

چون بله تراکنش ثبت میشه ولی مهم اینه که بعدش توی سایت شما از طریق پلاگین درگاه جهان پی ووکامرس عملیات verify انجام بگیره ....

شما اگه نیاز به کمک ندارید پس چرا تاپیک میزنید ؟! کاری که بنده توی پست قبلیم گفتم رو تست گرفتید ؟؟ نتیجه؟
آخه دقیق نفهمیدم شما گفتید چیکار کنم. پی لاین رو نصب کردم ولی توی کجای تنظیماتش گزینه "آزمایشی" داره تا تیک بزنم؟ مرچنت چیه؟ اینجوری نیاز نیست تو پی لاین ثبت نام کنم و کپی شناسنامه واین دنگ و فنگا رو انجام بدم؟

وقتی باهاش سر و کله زدم و نشد، برا جهان پی تیکت زدم و یه دستی زدم گفتم من این مشکل رو با درگاه شما دارم. اونا هم جواب دادن مشکل از ما نیست!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

جهان پی و سایر درگاه ها رو غیر فعال میکنید .

این :

رو نصب میکنید . از تنظیمات ووکامرس و قسمت تسویه حساب . پارسپال رو انتخاب کنید ... تیک فعالسازی و تیک حالت آزمایشی رو فعال کنید .... مرچنت و شناسنامه و .... هیچی نمیخواد ...

حالا یه خرید موفق از سایتتون انجام بدید ....

نیازی به پرداخت نیست ...

ببینید باز هم مشکل دارید یا نه ....

اگه بازهم مشکل داشتید پس مشکل از تداخل سایت شماست .... اگه باز هم مشکل نداشتید مشکل از درگاه جهان پی هست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samaram

تازه وارد
جهان پی و سایر درگاه ها رو غیر فعال میکنید .

این :

رو نصب میکنید . از تنظیمات ووکامرس و قسمت تسویه حساب . پارسپال رو انتخاب کنید ... تیک فعالسازی و تیک حالت آزمایشی رو فعال کنید .... مرچنت و شناسنامه و .... هیچی نمیخواد ...

حالا یه خرید موفق از سایتتون انجام بدید ....

نیازی به پرداخت نیست ...

ببینید باز هم مشکل دارید یا نه ....

اگه بازهم مشکل داشتید پس مشکل از تداخل سایت شماست .... اگه باز هم مشکل نداشتید مشکل از درگاه جهان پی هست .
متشکرم. حل شد!!!!! 

با پارس پال تست کردم دیدم تراکنش موفق رو در سایت نشون داد. پس باید دوباره به جهان پی تیکت بدم. 

بازم ممنون بابت راهنماییتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا