وقتی وارد دسته های ووکامرس می شوم محصولات نمایش داده نمی شوند !

hamiidrh

تازه وارد
من محصولات رو قرار دادم ، دسته بندی ها رو هم انجام دادم ، ولی وققتی داخل صفحه اصلی سایت می شوم و روی دسته کلیک می کنم ارور میدهد !
قالب را تغییر دادم ، در قالب اصلی یک دسته درست بود و یک متن را نشان می داد ولی سایر دسته باز درگیر همان ارور بود که نوشته بود " صفحه ای یافت نشد "
سپس رفتم در بخش تنظیمات پیوند یکتا و نام نوشته را کلیک کردم ولی باز هم تغییری ایجاد نشد و مشکل حل شد !؟
می شود بزرگواری به من کمک کند ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
الان مشخص نشد مشکل حل شد یا نشد؟
در مورد دسته بندی توصیه اول اینست که نام و نامک ترجیحا به زبان انگلیسی باشند البته توصیه اینست که نامک ترجیحا انگلیسی باشد.
ضمنا وقتی شما یک دسته بندی ایجاد می کنید از روی خود دسته بندی می توانید مشاهده کنید این دسته بندی به درستی ایجاد شده است یا خیر. اما اینکه شما می گویید خطای 404 دارید یعنی احتمالا قالب شما در فراخوان این بخش دچار مشکل است.
اما تنظیمات دسته بندی در وکامرس بدین شکل پیش فرض است product-category بهتر است این مدل را حذف یا تغییر ندهید.توصیه دیگر اینست که مبنای دسته و برچسب را نیز خالی بگذارید.
نکته بسیار مهم اینست که در هنگام فراخوان دسته بندی در منوها باید این مسیر بدین شکل نمایان شود

این شکل مسیر درست است اگر به صورت سفارشی یا غیر از این است یعنی آدرس دهی درست نیست.
در صورت تکرار مشکل آدرس سایت و چند دسته بندی نمونه را در همین تاپیک قرار دهید. جهت اطلاع یا لایک کنید یا پاسخ به مطلب داشته باشید تا سیستم به ما اطلاع دهد.
موفق باشید

hamiidrh

تازه وارد
مشکل دقیقا همین جاست ، آدرس رو اشتباه میاره ولی در تنظیمات من روی همین گزینه که شما فرمودین قرار دادم

hamiidrh

تازه وارد
من سه روشی که شما فرمودین رو انجام دادم ولی به مسیر درست نمی رسم .
آدرس سایت :

بالا