ووکامرس در دامین اصلی یا ساب دامین؟ مسئله این است!

miladtaktaz

تازه وارد
سلام
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

با یه نفر مشورت کردم گفت ووکامرس رو با وردپرس جدا در ساب دامین Shop نصب کن، مدیریت بهتر و مشکلاتش کمتر باشه! قالب اختصاصی برا فروشگاه هم زیاده

(یعنی دوتا وردپرس یکی برای مدیریت home page و یکی هم همراه با ووکامرس در ساب دامین shop برای مدیریت فروشگاه)

این قبلا تو فکر خودمم بود اما به نظرم یکپارچگی بهتر اومد تا جدا. دوستانی که در این مورد تجربه دارن نظرشون چیه؟

بعدش اگر این عملی بشه: میشه ارسالات فروشگاه رو توی صفحه اصلی یا سایدبار آورد؟ یعنی اتصال داد.....

Goback

کاربر عضو
این "مدیریت بهتر و مشکلاتش کمتر باشه" رو یه کم توضیح بده

miladtaktaz

تازه وارد
اصل رو ول کردی چرا چسبیدی به فرع؟ از دید شما اصولیه یا نه واسلام!

Goback

کاربر عضو
اصل رو ول کردی چرا چسبیدی به فرع؟ از دید شما اصولیه یا نه واسلام!
آتیشت تنده ها

شخصا برای بنده این کار توجیهی نداره.

مدیریت رو بهتر که نمیکنه دردسرش بیشتر هم میشه.

مشکلات رو کمتر نه که بیشتر هم میکنه.

اگر میخوای فروشگاه و وبلاگ با هم باشه باز قالبی که انتخاب میکنی مهمه که پیاده کرده باشه این موارد رو که فراوونه توی نت.

اون سوال برای این بود که دید دوستت رو نسبت به قضیه بدونم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بنده ترجیح میدم جداگانه کار کنم

سایت جدا و شاپ جدا

البته اگر در سایت اصلی عضویت دارید و در فروشگاه هم همینطور. یکمی سخت میشه انتخاب کردن...

miladtaktaz

تازه وارد
آتیشت تنده هاشخصا برای بنده این کار توجیهی نداره.

مدیریت رو بهتر که نمیکنه دردسرش بیشتر هم میشه.

مشکلات رو کمتر نه که بیشتر هم میکنه.

اگر میخوای فروشگاه و وبلاگ با هم باشه باز قالبی که انتخاب میکنی مهمه که پیاده کرده باشه این موارد رو که فراوونه توی نت.

اون سوال برای این بود که دید دوستت رو نسبت به قضیه بدونم.
ممنون دوست عزیز، این فقط نظر شماست و لاغیر..... :53:

بنده ترجیح میدم جداگانه کار کنمسایت جدا و شاپ جدا

البته اگر در سایت اصلی عضویت دارید و در فروشگاه هم همینطور. یکمی سخت میشه انتخاب کردن...
-جمله آخرتون رو میشه واضحتر بگید؟ من فروشگاه فایل دارم و بدون عضویت هم میشه خرید کرد (الزامی برای عضویت نیست)

میشه کاری کرد که کاربری که قبلا در سایت ثبت نام کرده با همان یوزر در شاپ هم بتونه وارد بشه و نیاز به ثبت نام جداگانه نباشه؟

-و این سوالو جواب ندادین که در صورت جدا بودن شاپ و سایت، میشه آخرین ارسالات محصولات رو در سایت آورد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
عضویت رو نمیشه یکی کرد (دردسر داره) شایدم افزونش باشه من ندیدم

مورد اخری. بله میشه. با rss خروجی بگیرید یا هر ابزار دیگه ای

بالا