ووکامرس فارسی نسخه 2.3.9 منتشر شد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان ووکامرس فارسی (بسته فارسی ساز ووکامرس) نسخه 2.3.9 عرضه شد

مهمترین تغییرات به وجود آمده در این نسخه ، امکان انتخاب شهر توسط کاربر می باشد و دیگر نیازی به وارد کردن شهر به صورت دستی نیست

همچنین در بخش مدیریت ووکامرس ، شاهد بهبود و راست چین سازی بخش های چپ چین هستیم

کاربران می توانند هم اکنون بسته فارسی ساز را به نسخه جدید ارتقا دهند و یا برای دانلود به www.woocommerce.ir مراجعه کنند.

این نسخه و امکانات جدید ، توسط کاربر گرامی @ انجام شده است.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان بعد از بروز رسانی یکبار فقط افزونه فارسی ساز رو غیرفعال و سپس فعال کنید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALi.Reza

کاربر عضو
دوستان بعد از بروز رسانی یکبار افزونه رو غیرفعال و سپس فعال کنید .
با این کار پنل وردپرس پرید! صفحه سفید شد! یعنی بروزرسانی کردم مشکلی نداشت با غیر فعال/فعال کردن اینطور شد

رفتم از cpanel اسم فولدرش رو تغییر دادم تا پنل وردپرس بیاد سرجاش!

بسته فارسی رو دانلود کردم و.... بازم همون شد!

حالا خوبه این وقایع روی یه سایت فعال نبود!

hannanstd.ir

دادا ی خبری بده اگر درست شد
مشکلی نیست . فقط باید ابتدا خود هسته ووکامرس فعال باشه و بعدا بسته فارسی ساز فعال بشه . برعکسش مشکل دار میشه که تو بروز رسانی های بعدی رفع میشه . مشکل ایشون هم به همین خاطر بوده که حل شده .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو
پی اول ووکامرسو آپ کنیم بعد بسته فارسیو؟ :-"

hannanstd.ir

ووکاممرس که آپدیت هست . شما فقط بسته فارسی ساز رو آپدیت کن . بعد آپدیت یه سر برو همین فارسی ساز رو غیرفعال کن . بلافاصله فعال کن .

ALi.Reza

کاربر عضو
دادا ی خبری بده اگر درست شد
بسته فارسی ساز که غیر فعال بود ، ووکامرس رو هم غیر فعال کردم

طبق بند 3 فرمایشات! woocommerce.ir

3. به مدیریت وردپرس / مدیریت افزونه ها رفته و ابتدا بسته فارسی ساز و سپس ووکامرس را فعال کنید

حداقل برای من اینکار مساوی بود با سفیدشدن پنل وردپرس!

اومدم عکس این کار رو انجام دادم یعنی اول ووکامرس رو فعال کردم و بعد فارسی ساز رو و تا الان مشکلی ندیدم

hannanstd.ir

دوستان مشکلات زیر رفع شده :

سفید شدن صفحه رفع شده .

اینکه بعد از بروز رسانی باید اول بسته فارسی ساز رو غیرفعال کنید و بعد فعال کنید هم رفع شده .

اینکه اول بسته فارسی ساز فعال باشه یا ووکامرس هم رفع شده و مهم نیست که کدوم اول فعال باشه یا نباشه ...

با توجه به اینکه شهر های ایران در نسخه بتا هست ، اضافه شدن شهر های ایران هم اختیاری شده و به صورت پیش فرض غیرفعال هست که هر کسی تمایل داشت میتونه فعالش کنه .

اینکه حتما باید منطقه زمانی رو تهران باشه تا زبان فارسی اضافه بشه هم رفع شده .

تا چند ساعت آینده منتشر میشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALi.Reza

کاربر عضو
افزونه نرخ حمل و نقل ووکامرس کار نمی کنه؟ غیرفعال/فعال کردم نمیاد

این قضیه اضافه شدن شهرهای ایران و... رو هم نگرفتم

hannanstd.ir

افزونه نرخ حمل و نقل ووکامرس کار نمی کنه؟ غیرفعال/فعال کردم نمیاد

این قضیه اضافه شدن شهرهای ایران و... رو هم نگرفتم
شهر های ایران تو صفحه تسویه حساب اضافه شدن . یعنی استان رو که مثلا انتخاب میکنی گیلان - یه منو کشویی میاد که شهرهای گیلان توشه .

که فعلا اجباری بوده اما اختیاره شده و منتظر بروز رسانیش باشید .

برای پست و حمل و نقل هم اینجا پست بزنید »

k1koo

تازه وارد
سلام

ممنون از زحمات‌تون

فقط دو تا مشکل دیدم گفتم زحمت برطرف کردنش رو بکشید

اول اینکه در نسحه فعلی اضافه‌کردن قسمت شهرها اختیاری هست، اما وقتی این قسمت غیر فعال هست در قسمت انتخاب استان دیگه مثل قبل استان و شهر موجود نیست و فقط استان هست، یعنی کاربر مجبور میشه اون قسمت رو فعال کنه

دوم اینکه بعد از فعال کردن این گزینه اگر کسی مثل من بعضی از قسمت‌های برگه پرداخت رو غیر فعال کرده باشه با کدی مثل کد زیر

function custom_billing_fields( $fields ) { unset( $fields['billing_country'] ); unset( $fields['billing_company'] ); unset( $fields['billing_address_2'] ); unset( $fields['billing_city'] ); return $fields;}add_filter( 'woocommerce_billing_fields', 'custom_billing_fields', 20 );این کد کلا غیر فعال میشه و دیگه راهی برای حذف فیلدهای اضافی در قسمت برگه پرداخت وجود نداره

بازم ممنون از زحمات دوستان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام

ممنون از زحمات‌تون

فقط دو تا مشکل دیدم گفتم زحمت برطرف کردنش رو بکشید

اول اینکه در نسحه فعلی اضافه‌کردن قسمت شهرها اختیاری هست، اما وقتی این قسمت غیر فعال هست در قسمت انتخاب استان دیگه مثل قبل استان و شهر موجود نیست و فقط استان هست، یعنی کاربر مجبور میشه اون قسمت رو فعال کنه

دوم اینکه بعد از فعال کردن این گزینه اگر کسی مثل من بعضی از قسمت‌های برگه پرداخت رو غیر فعال کرده باشه با کدی مثل کد زیر

function custom_billing_fields( $fields ) { unset( $fields['billing_country'] ); unset( $fields['billing_company'] ); unset( $fields['billing_address_2'] ); unset( $fields['billing_city'] ); return $fields;}add_filter( 'woocommerce_billing_fields', 'custom_billing_fields', 20 );این کد کلا غیر فعال میشه و دیگه راهی برای حذف فیلدهای اضافی در قسمت برگه پرداخت وجود نداره

بازم ممنون از زحمات دوستان
در مورد اول : اگه کلا غیر فعال باشه از تسویه حساب پیشفرض خود ووکامرس استفاده میشه چون کلا در صورت غیرفعال بودن اون فایل php که کد های مربوط به صفحه تسویه حساب داخلش هست فراخونی نمیشه .

اما مورد دوم : خودم از آموزش حذف فیلدهای ضروری که تو همین انجمن هست استفاده میکنم  و مشکلی ندیدم ولی شما اون عدد 20 رو توی فیلترتون تغییر بدید و یا همون 20 بعلاوه ی ویرگول قبلش رو پاک کنید و تست بگیرید .

بالا