ویبولتین نال و سرور ایران یا خرید لایسنس و سرور خارجی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cniran

کاربر عضو
سلام.دوستان بالاخره بعد از دل کندن از نیوک و کوچ به مای بی بی حالا به دلیل وسعت پیدا کردن تالار گفتمان و نیاز کاربرا به امکانات و بخش های جدید و آزاد تر تصمیم گرفتم انجمن رو به ویبولتین تبدیل کنم.

حالا بین چند چیز موندم!

من حالا ممکن با خوبی و بدیشون رو میگم ببینید کدوم بهتره:

اول اینکه سرورم رو بیارم ایران و وی بی نال نصب کنم؟ ( مشکل این کار اینه که پهنای باند سرور های ایران کمه و البته گرونن - مزیتش اینه که میشه وی بی نال نصب کرد )

دوم اینکه سرور رو بزارم سرجاش و لایسنس وی بی بخرم و قانونی نصب کنم ( مشکلی فکر نکنم داشت باشه این کار ولی فکر کنم پلاگین ها پولی باشن آره؟ یا همه چیز دیگه آزاد میشه واسم؟ )

سوم اینکه وی بی رو روی سرور ایران نصب کنم و بعد فضای آپلود رو بزارم توی سرور خارج یعنی همون اتچ ها و... ( امکان پذیره؟ )

حالا موندم چه کنم؟

به نظرتون به صرفه ترین کار چیه؟

آدرس انجمن هم اینه

ممنون میشم نظرتون رو بگید حتی یک خط

mahdiali35

کاربر عضو
درود...

بستگی به خودتون داره سرور ایران جدا از گرون بودن همین طور که خودتون میدونید دارای سرعت بسیار بالایی هستش و البته این یک مزیت خوب محسوب میشه...!!!!!

باید به پهنای باند انجمن خودتون و تعداد کاربرا نگاه کنید ببینید که انجمن این ارزش رو داره که به اندازه ی سرور داخلی پول خرج کنید یا که خیر...

البته در صورت دیگر و سرور خارجی باز هم باید پول لایسنس vb رو پرداخت کنید.....اگه از من بپرسید من سرور خارجی با لایسنس رو پیشنهاد میکنم....چون شما قراره پول خرج کنید پس چه بهتر که حق برنامه نویسان این سیستم رو هم داده باشید...!!!

البته راه سوم هم این است که از سرور وارز استفاده کنید که هم میتونید نال شده نصب کنید و هم سرعت خوبی داشته باشید مثلا سرورهای کشور هلند...!!!!

پیروز و شاد باشید...

cniran

کاربر عضو
با توجه به پهنای باند کم سرور های ایران و دردسر زیادی که توی انتقال خواهم کشید بیخیال انتقال سرور شدم. حالا لایسنس وی بی رو از کجا باید خرید؟جای معتبر کسی سراغ نداره؟ دائمیه ؟ قیمتش چطوریه؟

kasraa

کاربر عضو
با توجه به پهنای باند کم سرور های ایران و دردسر زیادی که توی انتقال خواهم کشید بیخیال انتقال سرور شدم. حالا لایسنس وی بی رو از کجا باید خرید؟جای معتبر کسی سراغ نداره؟ دائمیه ؟ قیمتش چطوریه؟
سلام

سرور ایران رو که کلا باید بیخیال شی ( من استفاده کردم میشه گفت افتضاح ) فقط سرورهای مخصوص گیم که هست به درد میخورن البته بدون در نظر گرفتن قیمت

لایسنش وی بی رو هم میتونی سالیانه تهیه کنی اما پیشنهاد من اینه اول برو وی بی رو روی هاست وارز بالا بیار تا چند ماه دیگه که کارت گرفت لایسنس بگیر

الآن خیلی از فروم ها هستن که از هاست وارز استفاده میکنن و مشکلی ندارن

در خرید هاست وارز هم حتما سعی کن جای مطمعن باشه که بعدا مشکلی پیش نیاد

موفق باشی

bartarblog

تازه وارد
سلامسرور ایران رو که کلا باید بیخیال شی ( من استفاده کردم میشه گفت افتضاح ) فقط سرورهای مخصوص گیم که هست به درد میخورن البته بدون در نظر گرفتن قیمت

لایسنش وی بی رو هم میتونی سالیانه تهیه کنی اما پیشنهاد من اینه اول برو وی بی رو روی هاست وارز بالا بیار تا چند ماه دیگه که کارت گرفت لایسنس بگیر

الآن خیلی از فروم ها هستن که از هاست وارز استفاده میکنن و مشکلی ندارن

در خرید هاست وارز هم حتما سعی کن جای مطمعن باشه که بعدا مشکلی پیش نیاد

موفق باشی
تایید میشه بنده خودم روی هاست وارز یه انجمن دارم هیچ مشکلیم تا الان نداشتم

cniran

کاربر عضو
ممنون از پاسخ دوستان.و سوال همیشگی. از کجا هاست وارز مطمئن بگیرم؟

mahdiali35

کاربر عضو
درود....

من Leaseweb هلند رو پیشنهاد میکنم....

پیروز و شاد باشید...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا