ویرایش فایل ترجمه ووکامرس

asmanetoon

تازه وارد
بنده پلاگین فارسی ساز ووکامرس رو نصب کردم

اما الان فایل فارسی موجود در مسیر plugins\persian-woocommerce\languages\woocommerce پیغام "به خوبی به سبد خرید افزوده شد" رو داره در حالی که داخل سایت میزنه "با موفقیت به سبد خرید افزوده شد".

لطفا توضیح بدید. گیج شدم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
پلاگین فارسی ساز ووکامرس، الویت قرار داره نسبت به ترجمه پیش فرض ووکامرس.

البته در ترجمه جدید، هر دو یکسان سازی شده اند.

asmanetoon

تازه وارد
پلاگین فارسی ساز ووکامرس، الویت قرار داره نسبت به ترجمه پیش فرض ووکامرس.البته در ترجمه جدید، هر دو یکسان سازی شده اند.
ممنون ولی اگه دقت کنید منم اشاره کردم که از پلاگین استفاده میکنم و مسیر هم مربوط به فایل زبان پلاگین بود و با غیر فعال کردن پلاگین هم محیط فروشگاه انگلیسی میشه. پس از این بابت مشکلی نیست.

مشکل اینه که با چیزی که درون فایل فارسی وجود داره با چیزی که تو فروشگاه نمایش میده متفاوته . به جای "به خوبی" میزنه "با موفقیت"

بالاخره داره از این فایل میخونه یا نه ؟ سوال اینجاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالش هست از قالب شما خونده بشه. در قالب جستجو کنید

asmanetoon

تازه وارد
خیر قالب html بوده تبدیل کردم به وردپرس . قالب آماده نیست

این مورد هم اینطوریه :

attachment.php

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
الان از چه قالب دارین استفاده می کنید؟

بر روی قالب پیش فرض ووکامرس، fiftheen تست کنید

یا از قالب storefront استفاده کنید. و ببینید نتیجه چیه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دسترسی ارسال کنید تا بررسی کنیم

asmanetoon

تازه وارد
الان از چه قالب دارین استفاده می کنید؟بر روی قالب پیش فرض ووکامرس، fiftheen تست کنید

یا از قالب storefront استفاده کنید. و ببینید نتیجه چیه
با storefront هم همینطوره

قالب رو خودم طراحی کردم و هیچ فایل زبان یا کد اضافه ای نداره. فقط حلقه های اصلی ووکامرس رو قرار دادم.

attachment.php

- - - Updated - - -

تاپیکای من چرا بالا نمیاد :|:|

You must be registered for see images attach

asmanetoon

تازه وارد
فک کنم پیام خصوصی مو نخوندید

مشخصات ورودو فرستادم :52:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
از درون خود افزونه ووکامرس فراخوانی میشه به پوشه زبان افزونه ووکامرس برین، در اونجا فایلهای ترجمه رو می بینید. آدرسش اینه wp-content/plugins/woocommerce/languages

asmanetoon

تازه وارد
ممنون

چرا وقتی افزونه فارسی ساز فعاله باز بعضی مواردو از خود ووکامرس میخونه؟ راه حل چیه؟

- - - Updated - - -

متوجه شدم

فایل زبان در مسیر wp-content\languages\plugins کپی میشه

- - - Updated - - -

ببخشید

الان تو فایل زبان افزونه فارسی ساز عبارت "فرستادن به یک آدرس دیگر؟" هست و در مسیر wp-content\languages\plugins هم فایل woocommerce-fa_IR.po رو ویرایش کردم و عبارت "سفارش به آدرس دیگری ارسال شود؟" تغییر و خروجی woocommerce-fa_IR.mo رو براش در همین مسیر ذخیره کردم.

با کمال تعجب داخل فروشگاه هیچکدوم از این دو عبارت نیست و کماکان همون عبارت پیش فرض و اشتباه "سفارشات به همین آدرس ارسال شود" نمایش داده میشه !

- - - Updated - - -

یه چیزایی متوجه شدم

برای اینکه مطمئن بشم زبان از چه فایلی خونده میشه، کلا فایل زبانی که خود ووکامرس تو مسیر wp-content/languages رو حذف کردم. بعد با تغییرات داخل فایل زبان افزونه persian woocommerce متوجه شدم بعضی موارد مشکل داره. حالا اینکه مشکل از فایل زبانه یا ووکامرس نمیدونم. با تغییر بعضی ترجمه ها، تو سایت هم تغییرات اعمال میشه اما به عنوان مثال ترجمه Additional information رو هر مقداری قرار بدید (حتی کاراکترهای لاتین) بازم داخل سایت همون Additional information نمایش داده میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

asmanetoon

تازه وارد
ممنون

اگه مشکل میدونید از کجاس و امکانش هست، توضیح بدید. چون الان دارم رو لوکال کار میکنم و دسترسی بخوام بدم، ووکامرسی رو باید بدم که با ووکامرسی که شما رو هاست یا لوکال خودتون دارید تفاوتی نمیکنه. اینطوری هم زحمت شما بیشتر میشه هم من متوجه نمیشم مشکل از چیه

از نظر من مشکل مربوط به اینی که من نصب کردم نیست. حتی دموی داخل woocommerce.ir رو هم که چک کردم یکی از موارد مربوط به مراحل خرید، انگلیسی بود

بازم اگه مطمئنید دسترسی نیازه، بفرمایید تا دسترسی رو ارسال کنم :54:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
پاسخ شما مطمئنا در همین تایپیک گفته شده. ولی اینکه شما چگونه اجرا کردین، مطرح هست. به هر حال یا درون ووکامرس هست ، یا افزونه پارسی ساز ووکامرس.

می تونید درون یه هاست آپلود کنید، تا بررسی بشه. یا اینکه تیم ویور بدین

ali_tavanaie

تازه وارد
سلام

بنده هم چنین مشکلی دارم

در فایل ترجمه عبارت "فرستادن به یک آدرس دیگر؟" اومده اما در واقعیت عبارت "سفارشات به همین آدرس ارسال شود." ذکر شده!

تمامی فایل های .po رو هم سرچ کردم ،"Ship to a different address?" وجود نداره

ali_tavanaie

تازه وارد
سلام

مشکل حل شد

فایل .mo مشکل داشته که وقتی جفت فایل ها رو دانلود کردم و با Poedit ویرایش و save و validate کردم مشکل برطرف شد.

بالا