ویروسی شدن سایت

amir21th

تازه وارد
باسلام

در عمل ، سایتم سالم هست و همه چیز فارسی هست

سایتم نابود شد . از نتایج گوگل پرت شدم بیرون

بهترین رتبه سئو در گوگل رو داشتم که الان محو شدم

باورم نمیشه

لینک تست گوگل :

به صورت ژاپنی ایندکس شده

از افزونه های ژاکت و قالب ایرانی دارای لایسنس استفاده کردم و اونا مشکلی ندارن به نظرم

آخرین افزونه ای که خریدم از rtl به نام Asset CleanUp Pro: Page Speed Booster

به این شک دارم

لطفا کمکم کنید

آدرس سایت :

من الان فایل های وردپرس جدید رو جایگزین فایل های قبلی کردم

افزونه هایی که شک داشتم رو حذف کردم

دوستان دوباره سایت ویروسی شد !

اما به نظرم فایل های بک دور ممکن هست توی پوشه wp-content قایم شده باشن . چون ممکنه هکر بدونه اگه صاحب سایت بخواد فایل های جدید وردپرس جایگزین کنه ، پوشه wp-content رو قطعا حذف نمیکنه.

tpark

کاربر عضو
درود بر شما
از هاستینگ بخواهید سایت رو اسکن کنه و یا خودتون توسط Gotmls سایت رو اسکن کنید.
موفق و پیروز باشید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوره آموزشی حذف ویروس رو مطالعه کنید

nirabat

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر پیشنهاد می کنم از یک فرد مجرب و متخصص استفاده کنید من اگه برای خودم این مشکل پیش بیاد و نخوام هزینه چندانی کنم برونسپاری می کنم سایت های متعددی هستند از جمله ژاکت سرویس ، پونیشا و ..... افرادی که در این مجموعه ها فعالیت می کنند به طور کلی افراد با تجربه هستند بخصوص ژاکت سرویس که جامعه بزرگی از وردپرس کاران در اون فعال اند.

virus400

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر پیشنهاد می کنم از یک فرد مجرب و متخصص استفاده کنید من اگه برای خودم این مشکل پیش بیاد و نخوام هزینه چندانی کنم برونسپاری می کنم سایت های متعددی هستند از جمله ژاکت سرویس ، پونیشا و ..... افرادی که در این مجموعه ها فعالیت می کنند به طور کلی افراد با تجربه هستند بخصوص ژاکت سرویس که جامعه بزرگی از وردپرس کاران در اون فعال اند.
ژاکت جان دست بردار همه جاهستی تبلیغ می کنی کشتی مارو با اون افزونه داغونت باز میگی بیا بعد افزونه برید سراغ کارمندای پولکیمون.
اقا کسی راه حل داره یاعلی منم مشکل برام پیش اومده. تایتلهام و صفحات زیاد الکی با تایتل های انگار ژاپنی و چینی. همه الگو صفحات رو توی ربات بستم. هاست رو گفتم تست کنه ایران سرور ببینه مشکل داره یا نه .... صفحاتی ک ادرسشون الگو نداشت رو ریمو ال کردم از سرچ کنسول. همه پوشه ها رو زیپ کردم دستی دانلود کردم و چک کردم فایل مشکوک نسبت به بک اپ قبلی نداشته باشه.
توروخدا یکی بگه دیگه چه جوری دستی تست کنم سایتم صفحه دوم تو کیوردها الان کلا نیست تایتل صفحه اصلیم هم برنمیگرده.

اقا برا این مشکل اومدم اینجا
یکی راهنمایی قدم به قدم بکنه

virus400

تازه وارد
یا این پست یا اون پستی که زدم لطفا یکی جواب بده که گیر افتادیم

بالا