ُسوال در مورد ساب دامین و نحوه ساختن آن در cpanel

• نویسنده موضوع had
  • تاریخ شروع

had

تازه وارد
سلام .

من یک ساب دامین با اسم sub.mysite.com دارم . میخوام وقتی کسی این ساب دامین رو باز میکنه یک برگه از سایتم نمایش داده بشه . مثلا mysite.com/page1

باید چیکار کنم ؟

نحوه ی ساختن ساب دامین در cpanel رو همم بگید لطفا

ممنونم

ulduz design

تازه وارد
سلام

برای این کار ابتدا وارد سی پنل میشی بعد پائین صفحه یا تقریبا وسطاش یه قسمت هست که برای دامین در نظرگرفته شده اونجا رو ساب دامین کلیلک میکنی

در صفحه باز شده اسم مورد نظر رو میدی اوکی که کردین از قسمت منیجر قالب یا سی ام اس مورد نظر رو نصب میکنی و بقیه موارد رو که بلدین

attachment.php

You must be registered for see images attach

had

تازه وارد
سلامبرای این کار ابتدا وارد سی پنل میشی بعد پائین صفحه یا تقریبا وسطاش یه قسمت هست که برای دامین در نظرگرفته شده اونجا رو ساب دامین کلیلک میکنی

در صفحه باز شده اسم مورد نظر رو میدی اوکی که کردین از قسمت منیجر قالب یا سی ام اس مورد نظر رو نصب میکنی و بقیه موارد رو که بلدین
بله . درست میفرمایید

اینجوری ساب دامین وصل میشه به همون پوشه ای که با اسم ساب دامین ساخته میشه . و باید اونجا دوباره یک cms نصب کنی . ولی من میخوام ساب دامین به یک برگه از سایت اصلی وصل بشه . اینو چیکارش کنم ؟

ulduz design

تازه وارد
بله . درست میفرماییداینجوری ساب دامین وصل میشه به همون پوشه ای که با اسم ساب دامین ساخته میشه . و باید اونجا دوباره یک cms نصب کنی . ولی من میخوام ساب دامین به یک برگه از سایت اصلی وصل بشه . اینو چیکارش کنم ؟
برای این کار هم میتونی از آدرس دهی استفاده کنی مثلا در سایت منوی بلاگ وجود داره و این بلاگ هم در ساب دامین با یه قالب دیگه قرار داره که در قسمت آدرس دهی آدرس ساب دامین رو قرار می دهی و بر عکس این کار هم در ساب دامین میشه انجام داد

مثلا در ورد پرس از طریق پیشخوان و قسمت خواندن میتونی آدرس فراخوانی رو همان صفحه که می خوای بدی

بالا